Şevval Sam: "Karavanım benden daha meşhur"

48 yaşındaki Şevval Sam, önceki gün 30 Mayıs'ta vereceği konserin provaları için Cihangir'de stüdyoya girerken objektiflere yansıdı.

Şevval Sam: "Karavanım benden daha meşhur"

Habertürk'ten Tolga Aslan'ın haberine göre provalar arasında basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Sam, "Heyecan dorukta. Şimdiye kadar yüzlerce konser verdim ama bu sefer çok heyecanlıyım. Bu yüzden özel bir hazırlık yapıyoruz. Neşeli bir konser hazırlıyoruz. İzleyenlerin çok eğleneceğini düşünüyorum çünkü biz sahnede çok eğleniyoruz." dedi.

Şevval Sam: "Karavanım benden daha meşhur"


"PRENSES' BENDEN DAHA ÜNLÜ!"

Gazetecilerin, "Konser aralarında karavanınızla bir, iki günlük kaçamaklar yapacak mısınız?" sorusuna yanıt veren Şevval Sam, "Kaçamaklar yapmazsak, makineyi biraz yorabiliriz. Prenses (karavanı) benden daha ünlü olduğu için sürekli yakalanıyorum. O yüzden şimdi adres vermiyorum." ifadelerini kullandı.

"YORUCU BİR SEZON GEÇİRDİM"

Hem dizi seti hem de konserlerde yoğun bir tempoda çalıştığı kendisine hatırlatılan Sam, "Çok yorucu bir sezon geçirdim. Dizi setinden çıkıp, uçakla Kıbrıs'a gidip, konser verip, sonrasında da gece 3 uçağıyla İstanbul'a döndüğüm oldu. 4 saat uyuyup, sabah 7'de yine sette oldum." şeklinde konuştu.

"SONRADAN KARADENİZLİ OLDUM"

Trabzonspor için bir şampiyonluk şarkısı hazırlayan ünlü isim, "Karadeniz halkı sizi çok seviyor. Neler söyleyeceksiniz?" sorusunu, "Sonradan olunur mu bilmiyorum ama galiba ben sonradan Karadenizli oldum. Karadenizlilerin bana olan sevgisi hiç kaybolmadı. Şampiyonluk şarkısını da Trabzonspor'a bir hediye olarak yaptım. Yeni albüme de koyacağım." açıklamasını yaptı.