Sinan Akçıl: "En zoru Ajda Pekkan, en kolayı Demet Akalın!"

Önceki gün boks organizasyonunda sahneye çıkan Sinan Akçıl, samimi bir itirafta bulundu. "Birlikte çalıştığım en zor isim Ajda Pekkan..." diyen ünlü şarkıcı, en kolay kişinin ise Demet Akalın olduğunu açıkladı.

Sinan Akçıl: "En zoru Ajda Pekkan, en kolayı Demet Akalın!"

Habertürk'ten Tolga Aslan'ın haberine göre Sinan Akçıl, önceki akşam Güngören'de düzenlenen özel bir boks gecesinde sahne aldı.

Sinan Akçıl: "En zoru Ajda Pekkan, en kolayı Demet Akalın!"

Akçıl, basın mensuplarının sorularını yanıtlamayı ihmal etmedi.

"UKRAYNA İÇİN BARIŞ İSTİYORUM"

Önce gazetecilere giydiği tişörtü gösteren Sinan Akçıl,
"Ukrayna için barış istiyorum. Savaşın durması en büyük isteğim. Böyle bir tişört giyerek, Ukrayna’ya destek olmak istedim." dedi.

Akçıl, ayrıca, "Kar yağışı olmasına rağmen yoğun bir talep var, burada sıcak bir ortam var." ifadelerini kullandı.

"EN ZORU AJDA PEKKAN, EN KOLAYI DEMET AKALIN"

Muhabirlerin, "Birçok isimle çalıştınız. Sizi en çok zorlayan ve en rahat çalıştığınız isimler kimler?" sorusuna yanıt veren Sinan Akçıl, "En zor isim Ajda Pekkan, en kolay isim ise Demet Akalın... Demet, bir kere dinlesin yeter ama Ajda öyle değil. Çok titizdir ve şarkının üstünde bayağı çalışırız." açıklamasını yaptı.

"BOŞANMA İDDİALARINA İNANMIYORUM"

Son dönemde yaptığı konserler ve sahne kıyafetleriyle gündem olan Gülşen hakkında da konuşan ünlü isim, "Gülşen’i eleştirmek bize düşmez. Onun yaptığı da sahne şovu... Boşanma iddiaları da çıkmış ama inanmıyorum buna. Ozan çok iyi bir aile babasıdır." ifadelerini kullandı.

FAVORİSİ 'DİLBERAY'

"Dilberay' ve 'Bergen' filmleri de gösterimde. Sizin favoriniz hangisi?" sorusuna ise Akçıl, "Bence bir numara 'Dilberay', iki numara da 'Bergen’dir. Büşra Pekin, çok güzel oynamış ve şarkılar söylemiş." yanıtını verdi.