Spiker Nazlı Tolga neye uğradığına şaşırdı!

Bir dönemin ünlü spikeri Nazlı Tolga'nın başı kardeşinin sevgilisiyle belaya girdi.

Spiker Nazlı Tolga neye uğradığına şaşırdı!

Sabah Gazetesi'nden Dilek Yaman Demir'in haberine göre ayrılığı kabullenemeyen sevgili Hakan Öztürk Eda Tolga'ya yönelik hakaret ve tehdit içeren mesajlar göndermeye başladı.

Tehditlere boyun eğmeyen abla Eda Tolga, Aile Mahkemesine başvurarak eski sevgilisine yönelik uzaklaştırma kararı talep etti.

Mahkeme, Öztürk'ün 2 ay süreyle Tolga'nın konutuna ve iş yerine yaklaşmamasına, iletişim araçlarıyla rahatsız etmemesine, şiddet tehdidi, hakaret, aşağılama veya küçük düşürmeyi içeren söz ve davranışlarda bulunmamasına karar verdi.

Karar sonrası daha fazla öfkeye kapılan Hakan Öztürk iddiaya göre bu kez Eda Tolga'nın ablası Nazlı Tolga'ya yönelik hakaret ve tehdit içeren mesajlar göndermeye başladı.

Telefonun karşısına geçerek çektiği tehdit ve hakaret içerikli video kayıtları gönderen Öztürk, Tolga'ya bir de şantaj da bulundu.

Eline geçirdiği bilgisayarda Tolga'ya ait binlerce fotoğraf ve video bulunduğunu söyleyen Öztürk, "Nazlı senin paranın ve sözünün geçmediği anlar var. İşte o an bu an. Elimde binlerce fotoğrafın videon var. Elimdekileri yayınlamamak için Eda'ya söyle beni arasın" şeklinde şantaj içerikli bir video gönderdi.

Hakaret, tehdit ve şantajın boyutunu her geçen gün arttıran Hakan Öztürk'ün bu eylemlerinden sıkılan Nazlı Tolga, Aile Mahkemesine başvurarak kardeşinin eski sevgilisine yönelik uzaklaştırma kararı talep etti.

Mahkeme, Tolga'nın talebi üzerine Öztürk'e yönelik 2 ay süreyle konutuna ve iş yerine yaklaşmamasına, iletişim araçlarıyla rahatsız etmemesine, şiddet tehdidi, hakaret, aşağılama veya küçük düşürmeyi içeren söz ve davranışlarda bulunmamasına karar verdi.