Zeynep Koçak Oğuzhan Koç'tan yılların intikamını aldı!

'Çok Güzel Hareketler Bunlar' setinde taşınıp aşk yaşamaya başlayan ikilinin nikah masasına oturması beklenirken, sürpriz bir şekilde ayrılık haberi geldi. Kısa bir süre sonra ise Oğuzhan Koç ile Yağmur Tanrısevsin'in aşk yaşadığı ortaya çıktı.

Zeynep Koçak Oğuzhan Koç'tan yılların intikamını aldı!

O dönemler aldatıldığına ilişkin iddialar karşısında suskun kalan Zeynep Koçak, önceki gün Instagram hesabından takipçilerinin sorularını yanıtladı.

Oyuncu, bir takipçisinin, "Hiç aldatıldın mı?" sorusuna, "Google'la" yanıtını verdi.

Zeynep Koçak Oğuzhan Koç'tan yılların intikamını aldı!


Koçak'ın bu manidar cevabı akıllara Oğuzhan Koç'u getirdi.

Zeynep Koçak, hakkında çıkan haberlerin ardından özür dileyerek, Instagram hesabından konuyla alakalı şu açıklamayı yaptı:

"Sevgili arkadaşlar... Dün geceden beri uyuyamıyorum çıkan haberlerden dolayı. Beni sürekli takip edenler çok iyi bilir ki 'google it' her soru-cevapta mutlaka yazdığım bir şeydir. Burada da atıfta bulunduğum 7-8 sene önce biten ilişkim değil, YouTube kanalımda bu konuyla alakalı yaptığım geyiklerdir. Bugüne kadar bir kere bile bu konuyla alakalı konuşmadım, konuşmam da... Neredeyse ilkokul aşkım denecek kadar geçmişte kalmış bir ilişkiyle alakalı hiç konuşmam. Ben yanlış anlaşıldığım için özür dilerim ama siz de bu iki insanın en güzel gününe günler kala gündemi bununla meşgul etmeyin lütfen. Sevgiler..."


Zeynep Koçak Oğuzhan Koç'tan yılların intikamını aldı! - Resim : 2