Bonus kredi kartı 24’üncü yaşını kutluyor

Garanti BBVA’nın kredi kartı Bonus, 24’üncü yılını kutluyor. Çeyrek asra yaklaşan geçmişiyle Türkiye’de ilk defa bir kredi kartı platformu olarak da hizmet veren Bonus, platformdaki 8 banka iş birliği ile 18 milyon kullanıcıya ulaştı.

Bonus kredi kartı 24’üncü yaşını kutluyor

Bonus kredi kartı kullanıcıları, Garanti BBVA’nın Türkiye çapındaki 800 binden fazla üye işyerinde günde 3 milyonun üzerinde işlem gerçekleştiriyor.

Bonus, müşterilerini her ay 300’den fazla kampanyayla buluşturup 7 bin TL’ye kadar bonus kazanma imkanı sağlarken, Garanti BBVA bireysel kredi kartı markalarının tümü düşünüldüğünde ise kullanıcılara yılda 7 binden fazla kampanya sunuluyor.

“BONUS’U TERCİH EDEN MÜŞTERİLERİMİZİ YENİLİKÇİ ÜRÜN VE HİZMETLERLE BULUŞTURMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Bonus’un 24’üncü yılı vesilesiyle konuşan Garanti BBVA Ödeme Sistemleri (GÖSAŞ) Ürün, Marka Yönetimi ve Pazar Ortaklıkları Genel Müdür Yardımcısı Ulaş Erdur, “Türkiye’nin en sevilen kredi kartı Bonus ile ödeme sistemleri sektöründe 24 yılı geride bırakırken, Garanti BBVA öncülüğünde birçok ilke imza atmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Müşterilerimiz Türkiye’nin ilk çipli ve çok markalı kredi kartından ilk şeffaf kartına, ilk temassız kredi kartından ilk çevreci karta kadar pek çok yeniliği Bonus ile yaşadı. Bonus birbirinden ünlü reklam yüzleri, zihinlere yerleşen eğlenceli müzikleri, ünlü peruğu ile Türkiye’nin yıllardır ‘En Sevilen’ kredi kartı markası olmaya devam ediyor. Kullanıcılarımızın hayatını kolaylaştıran ‘Bonuslu olma’ ayrıcalığını her yıl yeni değer önerileriyle güçlendirerek sürdürüyoruz. Sektörde yine bir ilk olan kampanyalar için ana kanalımız BonusFlaş ile de müşterilerimize ayrı bir değer yaratıyoruz. Bonus müşterilerimiz her ay 300’den fazla yeni kampanya içinden kendilerine uygun olanları seçerek 7 bin TL’ye varan bonus kazanabiliyor. Bu kapsamda müşterilerimize sunduğumuz faydayı geçtiğimiz yıla göre iki katına çıkardık. Bonus, hem toplam yapılan alışverişlerde hem de e-ticaret alışverişlerinde sektörde en fazla kullanılan ve en çok taksit yapan kredi kartı olma özelliğini de koruyor. Bonus’u tercih eden müşterilerimizi hayatlarına değer ve kazanç katacak yenilikçi ürün ve hizmetlerle buluşturmaya devam edeceğiz. Bonus’u bugünlere taşıyan tüm kullanıcılarımıza teşekkür ediyoruz” dedi.

BONUSFLAŞ, YILDA 100 MİLYONUN ÜZERİNDE KAMPANYA KATILIMINA ARACILIK EDİYOR

Şirket tarafından edinilen bilgilere göre; dünyada ödeme sistemleri alanında gelişmeleri ve trendleri yakından takip ederek müşterilerine değer yaratan çözümleri sunan Bonus, ‘Türkiye’nin en sevilen kredi kartı’ olarak 24 yılda birçok yeniliğe imza attı. Kasım 2015’te hayata geçen, Türkiye’de ilk defa kart kullanıcılarının kartları ile ilgili tüm ihtiyaçlarına, nakit ürünlere ve kartsız ödeme çözümlerine tek platformdan erişmelerini sağlayan mobil uygulama BonusFlaş, bugün kampanyaların ana uygulaması olarak yılda 100 milyonun üzerinde kampanya katılımına aracılık ediyor. Ayrıca, QR, Mobil temassız ödeme, BP araçta ödeme ve internet alışverişlerinde hızlı ve güvenli ödeme çözümü GarantiPay ile cüzdan ve kart plastiğine ihtiyaç olmadan, her an her yerde alışveriş yapabilme özgürlüğü sağlıyor. Milyonlarca müşterinin cep telefonunda olan BonusFlaş, yurt içi ve dışı dijital platform üyeliklerinin takibi ve harcama kontrol fonksiyonlarıyla finansal sağlık alanında da kullanıcılarını desteklemeye devam ediyor. Türkiye’de ilk kağıt slip yerine dijital slip alma tercihini de sunarak doğa dostu çözüm sağlıyor.

DHA