Cemal Hünal'ın sokak hayvanları çıkışı gündem oldu

AKP'nin sokak hayvanlarını uyutulmasını kapsayan yasal düzenlemeye ilişkin Devlet Bahçeli'nin, "Kim, nasıl, ne kadar uyutacak?" demesi üzerine oyuncu Cemal Hünal, "Bir de böyle soranlar var. Onlar da bizi yönetiyor. Allah belamızı vermiş bizim" dedi.

Cemal Hünal'ın sokak hayvanları çıkışı gündem oldu

Sözcü Gazetesi'nin haberine göre Cemal Hünal sokak hayvanlarının uyutulmasını yani öldürülmesini kapsayan yasal düzenlemeye ilişkin açıklama yaptı.

"SOKAĞIMDA KÖPEK OLMASI BENİN İÇİN GÜVENLİK"

Hünal, "Ben köpekleri çok seviyorum. Sokağımda köpek olması benim için bir güvenlik. Ve dünyada çok az şehir kaldı sokaklarında hayvan olan. Sokaklarında bizim gibi hayvanlarını itilaf eden şehirler, bizim gibi gerizekalılar, aptallar, bu şehri aynı Londra, New York gibi sıçan basan bir şehire çevirecek" dedi.


Cemal Hünal'ın sokak hayvanları çıkışı gündem oldu


"ONLAR DA BİZİ YÖNETİYOR, ALLAH BELAMIZI VERMİŞ"

MHP lideri Devlet Bahçeli'nin geçen günlerde konuyla ilgili "Uyutulunca nasıl uyutulacak? Ne kadar uyutulacak? Kim uyutacak? Sınırı ne kadar? Bunları bilen yok. Hayvanların sevgisi üzerinden çok aşırı derecede yorum yapanlar, şimdi sokak hayvanlarından şikayet etmeye başladı. Demek ki hudutsuz, sınırsız sevgi, bir şeye yaramıyor" sözlerine ilişkin de oyuncu "Bir de böyle soranlar var. Onlar da bizi yönetiyor. Allah belamızı vermiş bizim. Bizim işimiz rast gitmez" ifadelerini kullandı.


Cemal Hünal'ın sokak hayvanları çıkışı gündem oldu - Resim : 2


Cemal Hünal'ın sokak hayvanlarıyla ilgili açıklaması sosyal medyada gündem oldu.