Deniz Uğur'dan nafaka ödeyeceği Reha Muhtar'a zehir zemberek sözler

Oyuncu Deniz Uğur ile iki çocuğunun babası Reha Muhtar arasındaki nafaka davasında karar çıktı. Uğur, velayeti Muhtar'da olan oğlu Poyraz için 7 bin 500 lira iştirak nafakası ödeyecek. Karar sonrası açıklama yapan oyuncu, sert ifadeler kullandı.

Deniz Uğur'dan nafaka ödeyeceği Reha Muhtar'a zehir zemberek sözler

Sözcü Gazetesi'nin haberine göre 14 yıl önce boşanan Deniz Uğur ile Reha Muhtar arasındaki gerilim sürüyor. 2010 yılında yollarını ayıran Uğur ve Muhtar, boşanma sonrası Mina Deniz ve Poyraz Deniz adını verdiği ikizlerinin velayeti için mahkeme kapılarını aşındırdı.

Deniz Uğur, 15 yaşındaki kızına şiddet uyguladığı iddiasıyla eski eşine velayet davası açtı. Mahkeme kızları Mina'nın velayetini Deniz Uğur'a, oğulları Poyraz'ı ise Reha Muhtar'a verdi.

Uğur ile Muhtar arasında uzun süredir devam eden davada yeni bir gelişme oldu. Reha Muhtar, 15 yaşındaki oğlu Poyraz için Deniz Uğur'a iştirak nafakası davası açtı.


Deniz Uğur'dan nafaka ödeyeceği Reha Muhtar'a zehir zemberek sözler,


Mahkeme, Deniz Uğur'un çocukları Poyraz için Reha Muhtar'a aylık 7 bin 500 lira iştirak nafakası ödemesine hükmetti.

Deniz Uğur bu karar üzerine sosyal medya hesabından şu açıklamayı yaptı:

"Nafakanı aksatmadan, gururla ödeyeceğim Reha Muhtar. Çünkü adamlık bunu gerektirir. Görüldüğü üzere adam olmanın cinsiyetle ilgisi yoktur."