Erol Mütercimler'den çok çarpıcı "Altılı Masa" yorumu

TV100'ün ilgiyle izlenen "Erdoğan Aktaş ile Eşit Ağırlık" programında Erol Mütercimler altılı masayla ilgili "Taktik düzeyde meydana çıkarsanız Tayyip Bey sizi ezer geçer, adam taktik ustası. Tayyip Bey’le taktik düzeyde boğuşamazsınız." dedi.

Erol Mütercimler'den çok çarpıcı "Altılı Masa" yorumu

Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Avukat Bülent Kaya, Sözcü Gazetesi Yazarı Aytunç Erkin, Gazeteci/Yazar Kenan Alpay, Kamuoyu Araştırmacısı Hilmi Daşdemir, TÜRKAD Başkan Yardımcısı Avukat Cem Kaya, Türk yazar, asker, fizikçi, araştırmacı, televizyon programcısı Dr. Erol Mütercimler; "Erdoğan Aktaş ile Eşit Ağırlık" programına konuk olarak gündemi değerlendirdi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 14 Mayıs'ı seçim tarihi olarak işaret etmesini programda masaya yatırıldı.

"6 FARKLI PARTİ TEK BİR PARTİ GİBİ DAVRANIP KAMUNUN ÖNÜNE ÇIKMASI GEREKİYORDU"


Türk yazar, asker, fizikçi, araştırmacı, televizyon programcısı Dr. Erol Mütercimler altılı masayla ilgili "Cumhurbaşkanlığı seçimi için söylüyorum; 6 farklı parti tek bir parti gibi davranıp kamunun önüne çıkması gerekiyordu. Şimdiye kadar milyonlara varan meydanları doldurdukları mitingler yapmaları gerekiyordu. Taktik düzeyde meydana çıkarsanız Tayyip Bey sizi ezer geçer, adam taktik ustası. Tayyip Bey’le taktik düzeyde boğuşamazsınız. Strateji düzeyinde boğuşursunuz çünkü Tayyip Bey’in stratejiyle ilgisi yok. Stratejik desteği MHP’den alıyor." yorumunu yaptı.