Hande Erçel ayna pozlarına yenisini ekledi

Ünlü oyuncu Hande Erçel, fit görünümü ile beğeni topluyor. Spor salonunda paylaşımda bulunan Hande Erçel'in pozu takipçileri tarafından beğeni ve yorum yağmuruna tutulmuştu.

Hande Erçel ayna pozlarına yenisini ekledi

Hakan Sabancı ile yaşadığı aşkla gündemden düşmeyen Hande Erçel yıllar içindeki değişimi ile herkesi kendisine hayran bıraktı.

Hande Erçel ayna pozlarına yenisini ekledi


Oldukça fit bir görünüme kavuşan ve yüzündeki değişimle de kendine hayran bırakan Hande Erçel, spor rutini ile beslenmesine dikkat ediyor.

HANDE ERÇEL SPOR SALONUNDAN PAYLAŞIMDA BULUNDU

Sık sık spor yapan ünlü oyunu Erçel, paylaşım yapmayı da ihmal etmiyor. Son olarak "Bambaşka Biri" adlı dizi ile izleyici karşısına çıkan Hande Erçel, spor salonunda çekildiği kareyi sosyal medya hesabından takipçilerinin beğenisine sunmuş, büyük beğeni kazanmıştı.Hande Erçel ayna pozlarına yenisini ekledi - Resim : 2


Spor salonunda beyaz eteği ve büstiyeri ile aynadan çektiği bir kareyi yayınlayan ünlü isim, fit fiziğiyle dikkat çekmişti.

AYNA POZLARINA YENİLERİNİ EKLEDİ

Oyuncu Hande Erçel, tanıtımını yaptığı markanın çekimleri sırasında ayna karşısında dans etti.


Hande Erçel ayna pozlarına yenisini ekledi - Resim : 3


Erçel bu görüntülerini de sosyal medyasından paylaştı. Erçel’in paylaşımına hayranları kısa sürede binlerce beğeni gönderdi.Hande Erçel ayna pozlarına yenisini ekledi - Resim : 4