Kıvanç Tatlıtuğ ve Beren Saat geçmişte aşk yaşadı mı?

Yayınladığı dönemde reyting rekorları kıran; tekrarları bile ilgiyle takip edilen "Aşk-ı Memnu" dizisinde rol alan Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ'un geçmişte aşk yaşayıp yaşamadığı konusu bir şehir efsanesine dönüşmüştü.

Kıvanç Tatlıtuğ ve Beren Saat geçmişte aşk yaşadı mı?

Uçankuş TV'de ekrana gelen "Hayatın İçinden" programına konuk olan efsane dizinin 'Katya'sı deneyimli oyuncu Ufuk Kaplan; geçmişte böyle bir aşk yaşanmadığını söyledi.

"İkisi birbirinden çok bağımsızdı. Hayatlarında başka insanlar vardı. Kıvanç, Meltem Cumbul'dan henüz ayrılmıştı; Beren'in hayatında da Bülent İnal vardı." ifadelerinde bulunan Ufuk Kaplan, "Böyle bir aşk olsa söylemezdim ama kıvırırdım. Kıvırmadan söylüyorum öyle bir şey yaşanmadı" şeklinde konuştu.

Kıvanç Tatlıtuğ'un son derece efendi ve cool bir duruşu olduğunu anlatan Ufuk Kaplan, eşi Başak Dizer'in de son derece güleryüzlü ve hanımefendi bir insan olduğunu söyledi.

Aynı dizide rol alan Nebahat Çehre'yi çok sevdiğini söyleyen Ufuk Kaplan, "Çok tatlı bir insandır. Sete hiç bir zaman makyajsız gelmedi. Her zaman pozitif enerjisiyle 'Güzeller ben geldim' diyerek yanımıza gelirdi. Şalvar giyse yakışır o kadar güzel, zarif bir insandır" şeklinde konuştu.

Beren Saat'ten söz açılınca ise "O kadar sakin ve gülümseyen bir kızdır ki." ifadelerinde bulunan Ufuk Kaplan, ünlü oyuncunun çok merhametli ve iyi kalpli bir insan olduğunu anlattı.

Zerrin Tekindor'un da cool bir insan olduğunu söyleyen Ufuk Kaplan, "Biraz mesafelidir fakat bana şapka ördü. Çok güzel bir kadındır" dedi.