Başak Dizer


Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer gözlerini Yunan Adaları'na dikti Kıvanç Tatlıtuğ ile Başak Dizer çiftinin tatil planı hazır. mutlu çift, iki ay boyunca turizme kapılarını açan Yunan Adaları'nı lüks tekneleriyle gezecek.
Başak Dizer'den flaş hamilelik açıklaması! 5 yıl önce stilist Başak Dizer ile dünya evine giren Kıvanç Tatlıtuğ'un baba olacağı iddia edildi. Dizer'in hamile olduğuna ilişkin dedikodular sosyal medyada hızla yayıldı.
Başak Dizer bebek mi bekliyor? Mutlu evlilikleri ve kariyerlerindeki başarılarıyla magazin dünyasının en örnek çiftleri arasında yer alan Başak Dizer Tatlıtuğ ile Kıvanç Tatlıtuğ hakkında sürpriz bir iddia ortaya atıldı.
Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer soluğu nerede aldı? Yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, organik tarım ve bağcılığa merak sardı.
Kıvanç Tatlıtuğ yeni teknesine kavuştu Deniz tutkusu ile bilinen Kıvanç Tatlıtuğ, senenin belli aylarını teknesinde tatil yaparak geçiriyor.
Başak Dizer ve Kıvanç Tatlıtuğ'un soyadı krizi tatlıya bağlandı! Kıvanç Tatlıtuğ, bir arkadaş ortamında ‘Bütün kadınlar çift soyadlı. Eskiden böyle değildi’ dedi. Beş yıl önce evlendiği eşi de bu esprili sitemi dikkate alıp Instagram’daki adını ‘Başak Dizer Tatlıtuğ’dan ‘Başak Tatlıtuğ’a çevirdi.
Kıvanç Tatlıtuğ serumu aldı, gaza bastı! Yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ önceki gün Levent'te bulunan bir klinikten çıkarken objektiflere yansıdı.