Başak Dizer


Kıvanç Tatlıtuğ ve Çağatay Ulusoy Bodrum'da form tuttu Aynı zamanda yakın dost da olan ünlü oyuncular Kıvanç Tatltuğ ile Çağatay Ulusoy, pek çok sanatçı ve sosyetik isimin de yaptığı gibi pandemi dönemini Bodrum'da geçirmeyi tercih etti.
Ünlü isimlerin 2021 dilekleri Zorlu geçen 2020 yılı hepimizde izler bırakırken, umudumuz 2021 oldu.
Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer gözü kara çıktı! İngiltere'de görülen Covid-19 mutasyonu İngizler’i tedirgin ederken Kıvanç Tatlıtuğ ile Başak Dizer, gözü kara çıktı.
Burak Yamantürk'ün doğum gününde sazlı sözlü parti! Oyuncu Burak Yamantürk'ün 37'nci yaşgünü, önceki akşam iş adamı Önder Öztarhan'ın Emirgan'daki lüks villasında düzenlenen fasıl ile kutlandı.
Başak Dizer ve Kıvanç Tatlıtuğ sokakta titreyen köpeği sahiplendi Bir süredir Ege'de tatilde olan Başak Dizer ile Kıvanç Tatlıtuğ, önceki akşam dönüşe geçti.
Tatlıtuğ çiftinin 40 bin TL'lik virüs kampı Kıvanç Tatlıtuğ - Başak Dizer çifti, Bodrum'da viral enfeksiyonlardan korunma programına katıldı. Programın fiyatı dudak uçuklattı.
Kıvanç Tatlıtuğ teknesini sattı Kıvanç Tatlıtuğ, üç yıl önce aldığı teknesi küçük gelince 3 milyon 230 bin TL’ye sattı. Oyuncu, daha büyük bir tekne arayışına girdi.