Başak Dizer


Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer'in baş döndüren serveti
Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer'in baş döndüren serveti Çiçeği burnunda baba Kıvanç Tatlıtuğ ile güzel anne Başak Dizer, yeni bir yatırım daha yaptı.
Kıvanç Tatlıtuğ'un Kurt Efe'si denizle tanıştı
Kıvanç Tatlıtuğ'un Kurt Efe'si denizle tanıştı 2016 yılında Fransa'nın başkenti Paris'te nikah masasına oturan Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer çifti, oğulları Kurt Efe'yi geçtiğimiz nisan ayında kucaklarına alarak ilk kez anne ve baba olma sevincini yaşamıştı.
Kıvanç Tatlıtuğ ile Başak Dizer oğulları için kesenin ağzını açtı
Kıvanç Tatlıtuğ ile Başak Dizer oğulları için kesenin ağzını açtı 2016 yılında dünya evine giren Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer çifti, geçtiğimiz Nisan ayında Kurt Efe ismini verdikleri oğullarını kucaklarına aldı.
Kıvanç Tatlıtuğ'un Kurt Efe'si 3 aylık oldu
Kıvanç Tatlıtuğ'un Kurt Efe'si 3 aylık oldu Başak Dizer, Kıvanç Tatlıtuğ ile 3 aylık oğlunun Bodrum plajından fotoğrafını paylaştı; sosyal medya sallandı.
Selen Soyder - Oren Fransez çifti nazara geldi
Selen Soyder - Oren Fransez çifti nazara geldi Rol aldığı "Lale Devri" dizisinin ardından milyonların hayranlık duyduğu bir isim olan tescilli güzel Selen Soyder; gözlerden uzak bir mutluluk sürdürdüğü Oren Fransez ile ayrıldığı yönündeki haberle gündeme geldi.
Kıvanç Tatlıtuğ'un Kurt Efe'li karelerine beğeni yağdı
Kıvanç Tatlıtuğ'un Kurt Efe'li karelerine beğeni yağdı Dün ilk Babalar Günü'nü kutlayan Kıvanç Tatlıtuğ, oğlu Kurt Efe ile böyle mutlu anlar yaşadı.
Kıvanç Tatlıtuğ, Kurt Efe için 25 bin TL'ye dadı tuttu
Kıvanç Tatlıtuğ, Kurt Efe için 25 bin TL'ye dadı tuttu Magazin dünyasının gözde çifti Başak Dizer ile Kıvanç Tatlıtuğ, Nisan'da oğullarına kavuşarak gündem olmuştu.