Başak Dizer


Özge Özpirinçci: "Kurt Efe Kıvanç'a çok benziyor"
Özge Özpirinçci: "Kurt Efe Kıvanç'a çok benziyor" Oyuncu Özge Özpirinçci önceki gün Etiler'de görüntülendi.
Rıza Kocaoğlu ve Selin Işık'tan Tatlıtuğ çiftine ziyaret
Rıza Kocaoğlu ve Selin Işık'tan Tatlıtuğ çiftine ziyaret Kıvanç Tatlıtuğ’un eşi Başak Dizer önceki gün oğulları Kurt Efe'yi dünyaya getirmişti. Doğumun ardından hastaneye ünlü yağdı.
Seray Sever: "İnanılmaz bir heyecan yaşıyorum"
Seray Sever: "İnanılmaz bir heyecan yaşıyorum" İkizlerine kavuşmak için gün sayan Seray Sever, Zincirlikuyu Zorlu Center’daydı.
Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu Tatlıtuğ çiftini ziyaret etti
Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu Tatlıtuğ çiftini ziyaret etti Kenan İmirzalıoğlu ile Sinem Kobal; Tatlıtuğ çiftinin sevincine ortak oldu.
Çağatay Ulusoy ile Duygu Sarışın arasında soğuk rüzgarlar esiyor
Çağatay Ulusoy ile Duygu Sarışın arasında soğuk rüzgarlar esiyor Evlenip anne olmak isteyen 34 yaşındaki oyuncu Duygu Sarışın, yakışıklı sevgilisi Çağatay Ulusoy’un evliliğe mesafeli tutumuyla hüsrana uğradı.
Kıvanç Tatlıtuğ mutluluğunu haykırdı: "Kurt Efe'mizi sağlıkla kucağımıza aldık"
Kıvanç Tatlıtuğ mutluluğunu haykırdı: "Kurt Efe'mizi sağlıkla kucağımıza aldık" Yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ ve stilist Başak Dizer, oğulları Kurt Efe’yi kucağına aldı. Çift bu sabah saatlerinde anne ve baba olmanın mutluluğunu yaşadı.
Kıvanç Tatlıtuğ-Başak Dizer çiftinin oğulları doğdu
Kıvanç Tatlıtuğ-Başak Dizer çiftinin oğulları doğdu Kıvanç Tatlıtuğ ile Başak Dizer oğullarını kucaklarına almak için geri sayımdaydı. Kıvanç Tatlıtuğ ile Başak Dizer'in bebeklerinin adı da belli olmuştu.