Başak Dizer


Kıvanç Tatlıtuğ mutfakta hünerlerini sergiledi
Kıvanç Tatlıtuğ mutfakta hünerlerini sergiledi Ünlü aktör Kıvanç Tatlıtuğ oyunculuğun yanı sıra aşçılığa da merak sardı.
Kıvanç Tatlıtuğ milyonluk arsanın sahibi oldu!
Kıvanç Tatlıtuğ milyonluk arsanın sahibi oldu! Kıvanç Tatlıtuğ arsa alışverişlerine devam ediyor. Ünlü oyuncu son olarak Ege'den kendisine bir arsa satın aldı. Kıvanç Tatlıtuğ bu arsa için tam 15 milyon TL ödeme yaptı.
Kıvanç Tatlıtuğ 40. yaş sevinci yaşadı! Romantik bakışma gündem oldu
Kıvanç Tatlıtuğ 40. yaş sevinci yaşadı! Romantik bakışma gündem oldu Show TV ekranlarında yayınlanan Aile dizisinde Serenay Sarıkaya ile başrolü paylaşan Kıvanç Tatlıtuğ, dün akşam 40. yaşını kutladı.
Başak Dizer: "Dünya susma, durdur bu vahşeti!"
Başak Dizer: "Dünya susma, durdur bu vahşeti!" Ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ'un eşi Başak Dizer, sosyal medya hesabından ses getiren bir paylaşımda bulundu.
Kıvanç Tatlıtuğ oğlu Kurt Efe ile görüntülendi
Kıvanç Tatlıtuğ oğlu Kurt Efe ile görüntülendi "Aile" dizisinin ikinci sezonuyla ekrana geri dönen Kıvanç Tatlıtuğ; hastane önünde sevimli oğlu Kurt Efe ile objektiflere yansıdı.
Eşi Kıvanç Tatlıtuğ ile reklamda oynayan Başak Dizer: "Mutluluk vericiydi"
Eşi Kıvanç Tatlıtuğ ile reklamda oynayan Başak Dizer: "Mutluluk vericiydi" İlk kez Kıvanç Tatlıtuğ ile birlikte kamera karşısına geçen Başak Tatlıtuğ, eşinin profesyonel yaklaşımının kendisine ilham verdiğini söyledi.
Başak Dizer, Kıvanç Tatlıtuğ ve Kurt Efe'nin havuz keyfini paylaştı
Başak Dizer, Kıvanç Tatlıtuğ ve Kurt Efe'nin havuz keyfini paylaştı Stil danışmanı Başak Dizer sosyal medya hesabından yaptığı son paylaşımla adından söz ettirdi. Yakışıklı eşi Kıvanç Tatlıtuğ ile oğlu Kurt Efe'nin havuz keyfini paylaşan Başak Dizer, büyük ilgi gördü.