Başak Dizer


Öpüşmeleri olay olan Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya aynı otelde mi kaldı?
Öpüşmeleri olay olan Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya aynı otelde mi kaldı? Serenay Sarıkaya ve Kıvanç Tatlıtuğ'un başrolünde oynadığı Aile dizisi ilk bölümüyle izleyicinin karşısına çıktı.
İntihar etmek için ağzına lokma koymayan Oscar'a Kıvanç Tatlıtuğ sahip çıktı
İntihar etmek için ağzına lokma koymayan Oscar'a Kıvanç Tatlıtuğ sahip çıktı Kendisini kurtarmaya çalışırken sahibi Kübra'nın enkaz altında can vermesiyle derinden sarsılan minik Oscar, tüm Türkiye'nin sevgilisi oldu.
Başak Dizer ve Sinem Kobal'ın duygulandıran iş birliği
Başak Dizer ve Sinem Kobal'ın duygulandıran iş birliği Geçtiğimiz aylarda doğum yapan Başak Dizer ve Sinem Kobal, kaybolan çocuklar için sosyal medyada seferber oldu.
Kıvanç Tatlıtuğ'un Kurt Efe'li pozları sosyal medyayı salladı!
Kıvanç Tatlıtuğ'un Kurt Efe'li pozları sosyal medyayı salladı! Başrolünü Serenay Sarıkaya ile paylaştığı "Aile" dizisiyle ekranlara dönmeye hazırlanan Kıvanç Tatlıtuğ ile oğlu Kurt Efe'den yeni pozlar geldi.
'Şahmaran'ın galasında Serenay Sarıkaya Burak Deniz ve Mert Ramazan'a şok
'Şahmaran'ın galasında Serenay Sarıkaya Burak Deniz ve Mert Ramazan'a şok Başrollerinde Serenay Sarıkaya, Burak Deniz ve Mert Ramazan Demir'in paylaştığı 'Şahmaran' dizisinin galası neşeli geçti.
Başak Dizer Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya'nın setini mi bastı?
Başak Dizer Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya'nın setini mi bastı? "Beyaz Magazin" sürpriz haberleri ve bomba yorumlarıyla magazin gündemine damga vurmaya devam ediyor...
Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer'in yılbaşı akşamı planı belli oldu
Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer'in yılbaşı akşamı planı belli oldu Oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ ve eşi Başak Dizer çifti, 2023'ü karşılamak için 7 sene önce evlendikleri Paris'e gidecek.