Başak Dizer


Kıvanç Tatlıtuğ-Başak Dizer çiftinin bebeklerinin cinsiyeti belli oldu Anne ve baba olmak için gün sayan Kıvanç Tatlıtuğ ile Başak Dizer çiftinin bebeğinin cinsiyeti belli oldu.
Kıvanç Tatlıtuğ baba olacağı haberini alınca ne hissetti? Yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ ve eşi Başak Dizer, bugünlerde bebek heyecanı yaşıyor.
Kıvanç Tatlıtuğ'un annesinden flaş bebek yorumu Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer'in bebek haberi tüm sevenlerini sevince boğarken; Kıvanç Tatlıtuğ'un annesi Nurten Tatlıtuğ'dan da müjdeli habere ilişkin ilk açıklama geldi.
Başak Dizer'den "Bebek bekliyor" haberlerine ilişkin açıklama 2016 senesinde dünyaevine giren Başak Dizer ve Kıvanç Tatlıtuğ çifti mutlu bir birliktelik sürüyor. Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer hakkında bir çok kez ‘bebek’ iddiaları gündeme gelmiş ve ikili çıkan iddiaların doğru olmadığını belirtmişti.
Başak Dizer 3 aylık hamile 2016 yılında dünyaevine giren Kıvanç Tatlıtuğ-Başak Dizer çiftinden müjdeli haber geldi. Dizer'in 3 aylık hamile olduğu ortaya çıktı.
Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer Mardin'i karış karış gezdi Kıvanç Tatlıtuğ, dizi çekimi için gittiği Mardin'i eşi Başak Dizer ile adım adım gezdi.
Makyöz Serhat Şen'i 13 ünlü birden takibi bıraktı! Hande Erçel, yakın arkadaşı makyöz Serhat Şen’i Instagram hesabından takip etmeyi bıraktı! Bir anda Demet Özdemir, Elçin Sangu, Başak Dizer ve daha birçok ünlünün peş peşe takipten çıktığı ünlü makyözün ne yaptığı merak konusu oldu.