Başak Dizer

Kıvanç Tatlıtuğ ve Beren Saat geçmişte aşk yaşadı mı? Yayınladığı dönemde reyting rekorları kıran; tekrarları bile ilgiyle takip edilen "Aşk-ı Memnu" dizisinde rol alan Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ'un geçmişte aşk yaşayıp yaşamadığı konusu bir şehir efsanesine dönüşmüştü.
Başak Dizer Nişantaşı turunda görüntülendi Stil danışmanı Başak Dizer Tatlıtuğ önceki gün Nişantaşı'nda objektiflere yansıdı.
Başak Dizer'den Kıvanç Tatlıtuğ'a 37. yaş kutlaması 43 yaşındaki stil danışmanı Başak Dizer, eşi Kıvanç Tatlıtuğ’un 37’nci yaşını sosyal medya hesaplarından kutladı.
Kıvanç Tatlıtuğ Başak Dizer'in hayalini gerçekleştirecek Dizilerden ve reklamlardan kazandığı paraları gayrimenkule yatıran Kıvanç Tatlıtuğ, yeni bir yatırım için kolları sıvadı.
Kıvanç Tatlıtuğ'dan eşiyle Marmaris tatilinden romantik paylaşım Bir süredir ekranlardan uzak olan oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, eşi Başak Dizer ve dostlarıyla Marmaris'e gitti.
Kıvanç Tatlıtuğ'un eşi Başak Dizer tarzını konuşturdu Eşi Kıvanç Tatlıtuğ ile Bodrum'da olan Başak Dizer, dün sosyal medya hesabından bir pozunu paylaştı.
Duygu Sarışın yoga yaptı, Başak Dizer görüntüledi Çağatay Ulusoy ile sevgilisi Duygu Sarışın dün Kıvanç Tatlıtuğ ile eşi Başak Dizer’in Bodrum'daki villalarına misafirliğe gitti.