Başak Dizer

Kıvanç Tatlıtuğ'dan 11 yıl sonra sürpriz dönüş Başak Dizer ile eşi Kıvanç Tatlıtuğ, "Aşk-ı Memnu"nun çekildiği yalıya komşu oldu. Çift Sarıyer’deki Six Senses Kocataş Mansions adlı otelde iki günlük kaçamak yaptı.
Tatlıtuğ çifti yeni kankalarıyla tatile çıktı Ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ ve eşi Başak Dizer çifti hafta sonu uygulanan sokağa çıkma yasağı nedeniyle soluğu Kırklareli'nde aldı. Ünlü çifte Özge Özpirinçci ve sevgilisi Burak Yamantürk de eşlik etti.
Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer 250 bin lirayı gözden çıkardı Her projesinden hatırı sayılır bir gelir elde eden Kıvanç Tatlıtuğ, sahip oldukları lüksleriyle de kaliteli yaşamın hakkını veriyor.
Özge Özpirinçci'nin 'lebaleb' doğum günü partisi Oyuncu Özge Özpirinçci 35 yaşına; aralarında Kıvanç Tatlıtuğ, Başak Dizer, Murat Dalkılıç, Berrak Tüzünataç ve Uraz Kaygılaroğlu'nun olduğu ünlü arkadaşlarıyla girdi.
Kıvanç Tatlıtuğ-Başak Dizer çiftinin ikinci kez koruma talebine ret Ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ ile stil danışmanı eşi Başak Dizer, kendilerini ölümle tehdit ettiği iddiasıyla 9 aydan 2 yıla kadar hapis istemiyle dava açılan Sinan Altıntaş için yeniden mahkemeye başvurdu.
Sıpa Arzu'nun Kıvanç Tatlıtuğ hayranlığı Kıvanç Tatlıtuğ- Başak Dizer çifti, dün yakın dostları Özge Özpirinçci ve Burak Yamantürk'le birlikte Beykoz'daki Yük Hayvanlarını Koruma Derneği'ni ziyaret etti.
Kıvanç Tatlıtuğ'un Corona virüse yakalandığı ortaya çıktı! Yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ hakkında bilinmeyen gerçek...