Aslıhan Doğan Turan

Aslıhan Doğan Turan: "Anne olmak en büyük hayalimdi"
Aslıhan Doğan Turan: "Anne olmak en büyük hayalimdi" Ünlü futbolcu Arda Turan'ın eşi Aslıhan Doğan Turan, “Anne olmak hayattaki en büyük hayalimdi. Beni, ben yapan şey oldu. Kalabalık aileleri seviyoruz eşim Arda’yla (Turan). Üçüncü çocuk için de çok beklemeyiz” dedi.
Turan çiftinin Hamza'sından sevimli pozlar
Turan çiftinin Hamza'sından sevimli pozlar Arda Turan ile Aslıhan Doğan Turan'ın minik oğulları Hamza, pizza canavarı çıktı.
Hamza Arda İngilizce konuşmaya başladı
Hamza Arda İngilizce konuşmaya başladı Arda Turan ile Aslıhan Doğan Turan'ın oğulları Hamza İngilizce konuşmaya başladı.
Aslıhan Doğan Turan'dan hamilelere tavsiyeler
Aslıhan Doğan Turan'dan hamilelere tavsiyeler Ünlü futbolcu Arda Turan'ın eşi Aslıhan Doğan Turan, karantina günlerine hamileliğinde yakalandı. 1.5 yaşında Hamza adında bir oğlu olan Aslıhan Hanım, ikinci oğluna 7 aylık hamile.
Aslıhan Doğan Turan'ın karnı belirginleşti
Aslıhan Doğan Turan'ın karnı belirginleşti İkinci hamileliğinin de çok güzel geçtiğini ve iki kilo aldığını belirten Aslıhan Doğan Turan, "Bol bol spor yapıyorum. Özellikle pilates yapıyorum, o yüzden formumu koruyorum" dedi.
Erkenci Kuş Hamza Arda
Erkenci Kuş Hamza Arda Arda Turan'ın eşi Aslıhan Doğan Turan'ın paylaşımı "Erkenci kuş Hamza" dedirtti...
Aslıhan Doğan Turan'ın giyinme odası lüks bir butik gibi
Aslıhan Doğan Turan'ın giyinme odası lüks bir butik gibi Aslıhan Doğan Turan, Pelin Kaya’nın YouTube’daki programında gardırobunu tanıttı. Gardırobunda bulunan küçük bir servet değerindeki kıyafetleri dikkat çekti.