Aslıhan Doğan Turan

Aslıhan Doğan Turan 4 ay sonra doğum yapacak
Aslıhan Doğan Turan 4 ay sonra doğum yapacak Mart 2018’de nikah masasına oturan Arda Turan ile Aslıhan Doğan Turan, geçen ekimde oğulları Hamza Arda’yı kucaklarına almıştı. İkinci çocuğuna 5 aylık hamile olan Turan'ın sadece 1.5 kilo alması herkesi şaşırtıyor.
Aslıhan Doğan Turan hamileliğinde yalnızca 1 kilo aldı!
Aslıhan Doğan Turan hamileliğinde yalnızca 1 kilo aldı! 4.5 aylık hamile olan Aslıhan Doğan Turan sadece 1 kilo aldı.
Aslıhan Doğan Turan'dan Hamza için dev yatırım!
Aslıhan Doğan Turan'dan Hamza için dev yatırım! Arda-Aslıhan Turan çifti, önceki gün yakın dostları Mustafa Ceceli’yi dinledi... İkinci çocuğuna hamile olan Turan, oğlu Hamza için her ay beşibiryerde biriktirdiğini açıkladı.
Helin Avşar benzerlik haberiyle dalgasını geçti
Helin Avşar benzerlik haberiyle dalgasını geçti Futbolcu Arda Turan’ın eşi, tasarımcı Aslıhan Doğan Turan'ın düz siyah saçları, kalın dudakları, çekik badem gözleriyle sosyal medyada birçok güzele ilham verdiği Helin Avşar'ın da bu akıma kapıldığı yazılmıştı.
Üç ünlü kadın üçüz gibi oldu!
Üç ünlü kadın üçüz gibi oldu! Futbolcu Arda Turan’ın eşi, tasarımcı Aslıhan Doğan Turan düz siyah saçları, kalın dudakları, çekik badem gözleriyle sosyal medyada birçok güzele ilham verdi.
Aslıhan Doğan Turan'ın formunun sırrı ortaya çıktı!
Aslıhan Doğan Turan'ın formunun sırrı ortaya çıktı! Yıldız futbolcu Arda Turan'ın ikinci bebeğine hamile olan eşi Aslıhan Doğan Turan, ilk dört aylık hamilelik sürecinde sadece yarım kilo aldığını söyleyerek olay yarattı.
Aslıhan Doğan Turan ve bebeği riskte mi?
Aslıhan Doğan Turan ve bebeği riskte mi? Futbolcu Arda Turan'ın eşi Aslıhan Doğan, ikinci kez hamile olduğunu söyledi. 4 ayda sadece 500 gram aldığını belirtti.