Aslıhan Doğan Turan

Aslıhan Doğan Turan: "İki hafta sonra göreceksiniz" Futbolcu Arda Turan'ın eşi Aslıhan Doğan Turan, Kansersiz Yaşam Derneği’nin Four Seasons Bosphorus’ta düzenlediği ‘Alışveriş Şenliği’nde annesinin açtığı stantta satış yaptı.
Aslıhan Doğan Turan: "Babanın sana anlatacağı bir doğum hikayen var" Bir yıl önce oğlu Hamza Arda'yı kucağına alan Aslıhan Doğan Turan'dan duygusal mesaj...
Arda Turan servet değerindeki aracını görücüye çıkardı Lüks araç tutkunu Başakşehirli futbolcu Arda Turan, kural bozmadı.
Aslıhan Doğan Turan ünlü yarışmacıyı evinde çalıştırıyor! Aslıhan Doğan Turan - Arda Turan çifti dün akşam yakın dostları Selin İmer - Mustafa Ceceli çiftiyle yemekte buluştu.
Aslıhan Doğan Turan'ın hedefinde 4 çocuk var! Aslıhan Doğan Turan, 2014'te aşk yaşamaya başladığı futbolcu Arda Turan ile Mart 2018’de nikah masasına oturmuştu.
Ebru Yaşar'dan Aslıhan Doğan Turan ve Gülşen'e gönderme 2017'de ikiz bebeklerini dünyaya getiren Ebru Yaşar; önceki gün karşılaştığı muhabirlerin sorularını yanıtladı.
Seda Akgül'den Arda-Aslıhan çiftine çok sert sözler! Deneyimli sunucu Seda Akgül, bir magazin programının canlı yayınına konuk oldu. Akgül, oğlunu 70 bin TL'lik kreşe yazdırmak için harekete geçen ve 3 dil öğrenmesini isteyen Arda Turan ve eşi Aslıhan Doğan Turan'a ateş püskürdü.