Aslıhan Doğan Turan

Arda Turan'ın sağlık durumu nasıl? Galatasaraylı futbolcu Arda Turan COVID-19 testi pozitif çıkınca, pazartesi gecesi Ulus Liv Hastanesi’nde tedavi altına alındı.
Aslıhan Doğan Turan üçüncü çocuk için doktor izni bekliyor 4 ay önce ikinci oğlu Asil Aslan'ı dünyaya getiren Aslıhan Doğan Turan, şimdilerde üçüncü çocuk için doktorundan izin çıkmasını bekliyor.
Arda Turan'dan duygulandıran Hamza Arda paylaşımı Futbolcu Arda Turan, oğlu Hamza Arda'nın yeni yaşını sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla kutladı.
Aslıhan Doğan Turan oğullarının fotoğrafını paylaştı “Ailemiz genişleyecek. 2 çocuk daha yapma planımız var” diyen Aslıhan Doğan Turan oğullarının fotoğrafını Instagram hesabından paylaştı.
Dilahan Doğan'dan eniştesi ve yeğeni için özel tasarım Aslıhan Doğan Turan’ın kardeşi Dilahan Doğan, Fashion Institute of Technology Mücevher Tasarımı Bölümü’nden mezun olmuş, Londra’da yüksek lisans yapmıştı.
Aslıhan Doğan Turan: "Hayalim restoran açmak" Aslıhan Doğan Turan önceki gün objektiflere yansıdı.
Aslıhan Doğan Turan en büyük hayalini açıkladı! Bir canlı yayına katılan Aslıhan Doğan, hem annesinin hem de kardeşinin mutfağa meraklı olduğunu söyledi. Bir gün küçük bir aile restoranının sahibi olmak istediğini söyleyen Turan, “Gelecek için hayalim bir aile restoranı açmak. Bunu da yakın bir zamanda gerçekleştirebilirim” diye konuştu.