Aslıhan Doğan Turan

Hamza Arda - Asil Aslan kardeşlerin pasta sevinci
Hamza Arda - Asil Aslan kardeşlerin pasta sevinci “Çocuklarımla vakit geçirmek şu hayatta en sevdiğim şey” diyen Aslıhan Doğan Turan, sevimli yavrularının neşeli anlarını sosyal medya hesabından paylaştı.
Aslıhan Doğan Turan'ın formunun sırrı ortaya çıktı
Aslıhan Doğan Turan'ın formunun sırrı ortaya çıktı Aslıhan Doğan Turan Ekim 2019’da Hamza Arda’yı, 2020 yazında da Asil Aslan’ı dünyaya getirmişti.
Turan çifti tatil sezonunu açtı
Turan çifti tatil sezonunu açtı Galatasaray'ın kaptanı Arda Turan, yoğun geçen ligin yorgunluğunu ailesiyle dinlenerek atıyor.
Arda Turan ve Aslıhan Doğan Turan'ın koltuk sohbeti
Arda Turan ve Aslıhan Doğan Turan'ın koltuk sohbeti Aslıhan Doğan Turan'ın YouTube kanalında yayınlanan videosuna konuk olan Arda Turan, eşinin "Bana sinir oluyor musun?" sorusuna verdiği "Bazen adamı çürütürsün" cevabıyla herkesi şaşırttı.
Aslıhan Doğan Turan ve Serenay Sarıkaya'nın 'yastık' kardeşliği
Aslıhan Doğan Turan ve Serenay Sarıkaya'nın 'yastık' kardeşliği Pandemi döneminde Hermes'in de bulunduğu on binlerce TL'lik çantalarda satış patlaması yaşanmıştı. Şimdi de yok satan lüks çantaları koruma yastıkları satışa çıktı.
Aslıhan Doğan Turan'dan beklenmeyen karar!
Aslıhan Doğan Turan'dan beklenmeyen karar! Hayatını 2018 yılında ünlü futbolcu Arda Turan ile birleştiren Aslıhan Doğan Turan, sürpriz bir karar aldı.
Aslıhan Doğan Turan: "Haftada bir gidiyorum"
Aslıhan Doğan Turan: "Haftada bir gidiyorum" Arda Turan'ın eşi Aslıhan Doğan Turan, bir YouTube programına konuk oldu.