Aslıhan Doğan Turan

Aslıhan Doğan Turan ve Serenay Sarıkaya'nın 'yastık' kardeşliği
Aslıhan Doğan Turan ve Serenay Sarıkaya'nın 'yastık' kardeşliği Pandemi döneminde Hermes'in de bulunduğu on binlerce TL'lik çantalarda satış patlaması yaşanmıştı. Şimdi de yok satan lüks çantaları koruma yastıkları satışa çıktı.
Aslıhan Doğan Turan'dan beklenmeyen karar!
Aslıhan Doğan Turan'dan beklenmeyen karar! Hayatını 2018 yılında ünlü futbolcu Arda Turan ile birleştiren Aslıhan Doğan Turan, sürpriz bir karar aldı.
Aslıhan Doğan Turan: "Haftada bir gidiyorum"
Aslıhan Doğan Turan: "Haftada bir gidiyorum" Arda Turan'ın eşi Aslıhan Doğan Turan, bir YouTube programına konuk oldu.
Arda Turan ve Aslıhan Doğan ailece objektife yansıdı
Arda Turan ve Aslıhan Doğan ailece objektife yansıdı Futbolcu Arda Turan, önceki gün Aslıhan Turan, çocukları ve eşinin ailesiyle birlikte muhabirlerin objektifine takıldı.
Kardelen Acar, Aslıhan Doğan Turan, Derin Mermerci ve Yasemin Özilhan VIP oldu!
Kardelen Acar, Aslıhan Doğan Turan, Derin Mermerci ve Yasemin Özilhan VIP oldu! Ünlü çanta markası Hermes'in, 'öncelikli satın alma' imkanı sunan Türkiye VIP listesi güncellendi.
Varlıklı sosyetiklere "İhtiyacınız mı var?" tepkisi!
Varlıklı sosyetiklere "İhtiyacınız mı var?" tepkisi! Eşlerinin serveti milyonlarca lirayı bulan Yasemin Özilhan ve Aslıhan Doğan Turan gibi ünlüler, Instagram'da ürün reklamı yaparak alay konusu oluyor.
Arda Turan: "Gelin gibi gelin"
Arda Turan: "Gelin gibi gelin" Sosyetik güzel Aslıhan Doğan ile Arda Turan 2018'de nikah masasına oturmuştu. Aynı yıl ilk çocukları Hamza Arda'yı kucaklarına alan çift, geçtiğimiz yıl Haziran ayında ise ikinci kez anne-baba olmanın mutluluğunu yaşamıştı.