Aslıhan Doğan Turan


Aslıhan Doğan Turan'ın yüklü alışverişi
Aslıhan Doğan Turan'ın yüklü alışverişi Futbolcu Arda Turan'ın eşi Aslıhan Doğan Turan, önceki gün Etiler'de objektiflere yansıdı. Doğan, çocuk ürünlerinin satıldığı bir dükkandan çıkarken görüntülendi.
Aslıhan Doğan Turan'dan üçüncü çocuk açıklaması!
Aslıhan Doğan Turan'dan üçüncü çocuk açıklaması! Asil Aslan ve Hamza Arda adında iki oğulları olan Aslıhan Doğan Turan, yeniden annelik heyecanı yaşamak istediğini açıkladı.
Siyah tutkunu Aslıhan Doğan Turan'ın siyah tuvalet kağıdı gündem yarattı
Siyah tutkunu Aslıhan Doğan Turan'ın siyah tuvalet kağıdı gündem yarattı Tam bir siyah tutkunu olan Aslıhan Doğan Turan'ın siyah tuvalet kağıdı kullandığı; evine misafirliğe giden arkadaşı Ala Tokel'in paylaşımıyla ortaya çıktı.
Aslıhan Doğan Turan'ın yeni paylaşımı tepki topladı
Aslıhan Doğan Turan'ın yeni paylaşımı tepki topladı Galatasaraylı yıldız futbolcu Arda Turan'la 2018 yılında evlenen Aslıhan Doğan Turan, sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla ses getirmeye devam ediyor.
Aslıhan Doğan Turan'a 11 Milyon tık!
Aslıhan Doğan Turan'a 11 Milyon tık! Kocaları çok para kazandığı için birçok futbolcunun eşi yan gelip yatarken, bazıları da var ki kendine bir iş yaratıp üretmeyi seçiyor. Bunlardan biri de Galatasaray'ın yıldız futbolcusu Arda Turan'ın eşi Aslıhan Doğan Turan...
Aslıhan Doğan Turan'a sürpriz doğum günü partisi
Aslıhan Doğan Turan'a sürpriz doğum günü partisi Arda Turan’ın eşi Aslıhan Doğan Turan önceki gün 36 yaşına girdi. Çift Çubuklu Vadi Evleri’ndeki villalarında yakın dostları için bir parti düzenledi.
Arda Turan'dan eşi Aslıhan'a romantik kutlama
Arda Turan'dan eşi Aslıhan'a romantik kutlama Galatasaraylı futbolcu Arda Turan eşi Aslıhan Doğan'ın doğum günü romantik bir paylaşımla kutladı.