Aslıhan Doğan Turan


Arda Turan'dan eşi Aslıhan'a romantik kutlama Galatasaraylı futbolcu Arda Turan eşi Aslıhan Doğan'ın doğum günü romantik bir paylaşımla kutladı.
Burcu Esmersoy ile davette karşılaşan Rachel Araz'ın morali bozuldu Burcu Esmersoy, hakkında dedikodu yaptığını ima ettiği eski nişanlısı Sami Kiresepi’nin eşi Rachel Araz’la bir davette pişti oldu. Güzel sunucu şen kahkahalar atarken, köşe bucak kaçan Rachel Araz'ın ise yüzünden düşen bin parçaydı.
Burcu Esmersoy'un dedikodusunu yapan iki ünlü isim kim? Sıkı bir sosyal medya kullanıcısı olan Burcu Esmersoy, hakkında çıkan 'estetik' yorumlarıyla ilgili konuştu. Yüzüne 'Fransız Askısı' yaptırdığı iddialarına kayıtsız kalmayan Esmersoy, konuya sosyal medya hesabında açıklık getirmişti.
Berrak Tüzünataç: "Yeğenimle ilgili ufak bir dilekte bulundum" Berrak Tüzünataç, Aslıhan Doğan Turan'ın, "Özge Özpirinçci’nin bebeğinin akrep burcu olmasını istemediğiniz doğru mu?" şeklindeki sorusunu cevapladı.
Berrak Tüzüntaç: "Fazlaca başarısız ilişki teşebbüsüm oldu" Berrak Tüzünataç, Aslıhan Doğan Turan’ın YouTube kanalına katıldı.
Arda Turan'ın kardeşi Okan Turan evleniyor Galatasaraylı futbolcu Arda Turan’ın kardeşi Okan Turan 2012’de Katre Yırtıcı ile aşk yaşamaya başlamıştı.
Özge Özpirinçci: "Bebek Akrep burcu olmasın diye dua ediyoruz" Özge Özpirinçci, kendisi gibi oyuncu olan Burak Yamantürk ile birlikteliğinden doğacak olan kızını kucağına almak için geri sayıma başladı.