Aslıhan Doğan Turan


Aslıhan Doğan 8 ayda kaç kilo aldı? Hamza Arda’ya hamileyken sadece 7 kilo alan Aslıhan Doğan, ikinci oğlu Asil Aslan’da da gelenek bozmadı.
Aslıhan Doğan Turan'ın şort alışverişi Milli futbolcu Arda Turan'ın eşi Aslıhan Doğan Turan, geçtiğimiz gün Bebek'te bir mağaza çıkışı görüntülendi.
Aslıhan Doğan'dan Arda Turan'a '19 Mayıs' desteği Futbolcu Arda Turan'ın eşi Aslıhan Doğan Turan, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla herkesin özel hayatı konusunda ahkam kesen sosyal medya kullanıcılarını eleştirdi. Genç kadının bu tepkisi eşine destek olarak yorumlandı.
Sosyetiklerin marka tutkusu pandemi dinlemedi Sosyetikler, bazı Hermes mağazalarının açılmasıyla kolları sıvadı. Fiyatları 200 bin TL’ye kadar çıkan yeni sezon ürünleri başkasına kaptırmak istemeyen markanın müdavimlerine, ‘adrese teslim servis çanta’ hizmeti sunuluyor.
Aslıhan Doğan Turan: "Anne olmak en büyük hayalimdi" Ünlü futbolcu Arda Turan'ın eşi Aslıhan Doğan Turan, “Anne olmak hayattaki en büyük hayalimdi. Beni, ben yapan şey oldu. Kalabalık aileleri seviyoruz eşim Arda’yla (Turan). Üçüncü çocuk için de çok beklemeyiz” dedi.
Turan çiftinin Hamza'sından sevimli pozlar Arda Turan ile Aslıhan Doğan Turan'ın minik oğulları Hamza, pizza canavarı çıktı.
Hamza Arda İngilizce konuşmaya başladı Arda Turan ile Aslıhan Doğan Turan'ın oğulları Hamza İngilizce konuşmaya başladı.