Aslıhan Doğan Turan


Ünlü simalar kermeste buluşuyor
Ünlü simalar kermeste buluşuyor Cemiyet hayatının ve magazin dünyasının ünlüleri bugün Raffles Hotel İstanbul’da yapılacak ‘All Exclusive Fashion Marketing&Shopping Gala’da buluşacak.
Aslıhan Doğan Turan'ın estetikli hali gündem oldu
Aslıhan Doğan Turan'ın estetikli hali gündem oldu Sosyetik Aslıhan Doğan Turan, önceki gün futbolcu eşi Arda Turan ile birlikte bir davete katıldı.
Aslıhan Doğan Turan'ın büyük telaşı
Aslıhan Doğan Turan'ın büyük telaşı Önceki gün Bebek'te objektiflere yansıyan Aslıhan Doğan Turan, muhabirlerin sorularını, "Daha sonra... Çok ama çok acelem var" diyerek, yanıtsız bıraktı.
Arda Turan ve Taylan Antalyalı'nın alışveriş buluşması
Arda Turan ve Taylan Antalyalı'nın alışveriş buluşması Galatasaray'ın kaptanı Arda Turan geride bıraktığımız gün eşi Aslıhan Turan ve takım arkadaşı Taylan Antalyalı ile birlikte objektiflere takıldı.
Burcu Esmersoy'dan iki düşmanına ağır gönderme
Burcu Esmersoy'dan iki düşmanına ağır gönderme Bir süredir Rachel Araz Kiresepi ve Aslıhan Doğan Turan ile düşman kesilen Burcu Esmersoy, Instagram'dan yaptığı bir paylaşımla isim vermeden ikiliye gönderme yaptı.
Burcu Esmersoy'un dedikodusunu yaptıkları ortaya çıkan ikili korku içinde!
Burcu Esmersoy'un dedikodusunu yaptıkları ortaya çıkan ikili korku içinde! Sunucu Burcu Esmersoy, eski nişanlısı ve eski kankasının eşleri olan Rachel Araz Kiresepi ile Aslıhan Doğan Turan’ın kabusu oldu. Birçok etkinlikten davet alan ikili, Burcu Esmersoy’la pişti olmaktan korkuyor.
Sosyal medya Aslıhan Doğan Turan'ın kaşlarını konuştu
Sosyal medya Aslıhan Doğan Turan'ın kaşlarını konuştu Aslıhan Doğan Turan'ın bir fotoğraf karesi sosyal medyaya damga vurdu.