Aslıhan Doğan Turan


Arda Turan ve Aslıhan Doğan Turan'ın koltuk sohbeti Aslıhan Doğan Turan'ın YouTube kanalında yayınlanan videosuna konuk olan Arda Turan, eşinin "Bana sinir oluyor musun?" sorusuna verdiği "Bazen adamı çürütürsün" cevabıyla herkesi şaşırttı.
Aslıhan Doğan Turan ve Serenay Sarıkaya'nın 'yastık' kardeşliği Pandemi döneminde Hermes'in de bulunduğu on binlerce TL'lik çantalarda satış patlaması yaşanmıştı. Şimdi de yok satan lüks çantaları koruma yastıkları satışa çıktı.
Aslıhan Doğan Turan'dan beklenmeyen karar! Hayatını 2018 yılında ünlü futbolcu Arda Turan ile birleştiren Aslıhan Doğan Turan, sürpriz bir karar aldı.
Aslıhan Doğan Turan: "Haftada bir gidiyorum" Arda Turan'ın eşi Aslıhan Doğan Turan, bir YouTube programına konuk oldu.
Arda Turan ve Aslıhan Doğan ailece objektife yansıdı Futbolcu Arda Turan, önceki gün Aslıhan Turan, çocukları ve eşinin ailesiyle birlikte muhabirlerin objektifine takıldı.
Kardelen Acar, Aslıhan Doğan Turan, Derin Mermerci ve Yasemin Özilhan VIP oldu! Ünlü çanta markası Hermes'in, 'öncelikli satın alma' imkanı sunan Türkiye VIP listesi güncellendi.
Varlıklı sosyetiklere "İhtiyacınız mı var?" tepkisi! Eşlerinin serveti milyonlarca lirayı bulan Yasemin Özilhan ve Aslıhan Doğan Turan gibi ünlüler, Instagram'da ürün reklamı yaparak alay konusu oluyor.