Aslıhan Doğan Turan


Sosyal medyadan bir servet kazanan Aslıhan Doğan Turan'a şok!
Sosyal medyadan bir servet kazanan Aslıhan Doğan Turan'a şok! Eski futbolcu Arda Turan'ın sosyal medya fenomenliğine soyunan eşi Aslıhan Doğan Turan, arka arkaya ofsayta düştü.
Turan çifti uzun süre sonra objektiflere yansıdı
Turan çifti uzun süre sonra objektiflere yansıdı Geçtiğimiz günlerde futbolu bıraktığını açıklayan Milli Takım ve Galatasaray'ın deneyimli oyuncusu Arda Turan eşi Aslıhan Doğan ile objektiflere yansıdı.
Aslıhan Doğan Turan hiç ummadığı yerden yara aldı
Aslıhan Doğan Turan hiç ummadığı yerden yara aldı Arda Turan'ın sosyal medya fenomeni eşi Aslıhan Doğan Turan, tatil için gittiği Marmaris'te şaşırtan bir olay yaşadı.
Arda Turan'ın kardeşi Okan Turan evlendi
Arda Turan'ın kardeşi Okan Turan evlendi Futbolcu Arda Turan'ın kardeşi Okan Turan, Katre Yırtıcı ile dünya evine girdi.
Arda Turan ailesiyle Marmaris'te tatil sezonunu açtı
Arda Turan ailesiyle Marmaris'te tatil sezonunu açtı Galatasaray'ın yıldız futbolcusu Arda Turan, ailesiyle tatile çıktı. Bir süredir futbolu bırakacağına dair haberlerle gündemde olan Turan, soluğu Marmaris'te aldı.
Derin Mermerci 50 bin liraya 'Hayır' dedi
Derin Mermerci 50 bin liraya 'Hayır' dedi Türkiye'nin en şık giyinen isimlerinin başında gelen Derin Mermerci, markaların da en gözde isimleri arasında yer alıyor.
Ünlü simalar kermeste buluşuyor
Ünlü simalar kermeste buluşuyor Cemiyet hayatının ve magazin dünyasının ünlüleri bugün Raffles Hotel İstanbul’da yapılacak ‘All Exclusive Fashion Marketing&Shopping Gala’da buluşacak.