Aslıhan Doğan Turan


Turan çiftinin ikinci bebeklerinin cinsiyeti belli oldu! İkinci bebeği istediklerini her seferinde dile getiren Arda Turan ve Aslıhan Doğan Turan’ın bebeklerinin cinsiyeti belli oldu.
Arda ile Aslıhan'dan 'dört dörtlük' kaçış! 2018 yılında Arda Turan'la nikah masasına oturan ve şimdilerde ikinci çocuğuna hamile olan Aslıhan Doğan bir dergiye verdiği röportajda, 'Evliliğimiz dört dörtlük diyemem' demişti.
Aslıhan Doğan Turan'dan sarsıcı itiraflar! Futbolcu Arda Turan'ın eşi Aslıhan Doğan Turan, evliliğini anlattı. Şimdilerde ikinci bebeğine iki aylık hamile olan Turan, "Yalan, kırmızı çizgimizdir. Huzurlu bir aileyiz. Evliliğimiz dört dörtlük değil ama tartışmaları küsmeden çözebiliyoruz" sözleriyle dikkat çekti.
Aslıhan Doğan Turan: "Dileğim bebeğimi sağlıkla kucaklamak" İki aylık hamile olan Aslıhan Doğan Turan, 2020’den beklentilerini açıkladı.
Bebek bekleyen ünlü isimler şaşırttı! 3 aylık hamile olan Aslıhan Doğan Turan ile oğlunu doğurmasına 20 gün kalan Rachel Araz önceki gün bir davette objektiflere yansıdı.
Aslıhan Doğan: "Sağlıklı olsun yeter" Aslıhan Doğan Turan, önceki gün Miss Dalida Nişantaşı mağazasının açılışına katıldı.
Aslıhan Doğan annesiyle alışveriş turunda Milli futbolcu Arda Turan'ın eşi Aslıhan Doğan, annesi Güler Doğan ile birlikte İstinyePark'da objektiflere takıldı.