Aslıhan Doğan Turan

Aslıhan Doğan Turan'dan hamilelere tavsiyeler Ünlü futbolcu Arda Turan'ın eşi Aslıhan Doğan Turan, karantina günlerine hamileliğinde yakalandı. 1.5 yaşında Hamza adında bir oğlu olan Aslıhan Hanım, ikinci oğluna 7 aylık hamile.
Aslıhan Doğan Turan'ın karnı belirginleşti İkinci hamileliğinin de çok güzel geçtiğini ve iki kilo aldığını belirten Aslıhan Doğan Turan, "Bol bol spor yapıyorum. Özellikle pilates yapıyorum, o yüzden formumu koruyorum" dedi.
Erkenci Kuş Hamza Arda Arda Turan'ın eşi Aslıhan Doğan Turan'ın paylaşımı "Erkenci kuş Hamza" dedirtti...
Aslıhan Doğan Turan'ın giyinme odası lüks bir butik gibi Aslıhan Doğan Turan, Pelin Kaya’nın YouTube’daki programında gardırobunu tanıttı. Gardırobunda bulunan küçük bir servet değerindeki kıyafetleri dikkat çekti.
Arda Turan'ın milyon dolarlık bebek hazırlığı! İkinci çocuklarını kucaklarına almaya hazırlanan Turan çifti, kiracı olarak oturdukları sitede ev sahibi oldu.
Aslıhan Doğan Turan 5 ayda, 2 kilo aldı Arda Turan, önceki akşam 5 aylık hamile eşi Aslıhan Doğan ile Kuruçeşme'de görüntülendi.
Aslıhan Doğan Turan 4 ay sonra doğum yapacak Mart 2018’de nikah masasına oturan Arda Turan ile Aslıhan Doğan Turan, geçen ekimde oğulları Hamza Arda’yı kucaklarına almıştı. İkinci çocuğuna 5 aylık hamile olan Turan'ın sadece 1.5 kilo alması herkesi şaşırtıyor.