Aslıhan Doğan Turan

Arda Turan'dan duygulandıran Hamza Arda paylaşımı
Arda Turan'dan duygulandıran Hamza Arda paylaşımı Futbolcu Arda Turan, oğlu Hamza Arda'nın yeni yaşını sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla kutladı.
Aslıhan Doğan Turan oğullarının fotoğrafını paylaştı
Aslıhan Doğan Turan oğullarının fotoğrafını paylaştı “Ailemiz genişleyecek. 2 çocuk daha yapma planımız var” diyen Aslıhan Doğan Turan oğullarının fotoğrafını Instagram hesabından paylaştı.
Dilahan Doğan'dan eniştesi ve yeğeni için özel tasarım
Dilahan Doğan'dan eniştesi ve yeğeni için özel tasarım Aslıhan Doğan Turan’ın kardeşi Dilahan Doğan, Fashion Institute of Technology Mücevher Tasarımı Bölümü’nden mezun olmuş, Londra’da yüksek lisans yapmıştı.
Aslıhan Doğan Turan: "Hayalim restoran açmak"
Aslıhan Doğan Turan: "Hayalim restoran açmak" Aslıhan Doğan Turan önceki gün objektiflere yansıdı.
Aslıhan Doğan Turan en büyük hayalini açıkladı!
Aslıhan Doğan Turan en büyük hayalini açıkladı! Bir canlı yayına katılan Aslıhan Doğan, hem annesinin hem de kardeşinin mutfağa meraklı olduğunu söyledi. Bir gün küçük bir aile restoranının sahibi olmak istediğini söyleyen Turan, “Gelecek için hayalim bir aile restoranı açmak. Bunu da yakın bir zamanda gerçekleştirebilirim” diye konuştu.
Aslıhan Doğan Turan'dan Asil Aslan paylaşımı
Aslıhan Doğan Turan'dan Asil Aslan paylaşımı Arda Turan ile Aslıhan Doğan Turan ikinci çocukları Asil Aslan, 'Maşallah' dedirtti...
Aslıhan Doğan Turan'ın bilinmeyen sırları!
Aslıhan Doğan Turan'ın bilinmeyen sırları! Hamileliğinde sadece 8.5 kilo alan Arda Turan'ın eşi Aslıhan Doğan Turan formunu nasıl koruduğunu anlattı. İşte Aslıhan Doğan'ın 5 sırrı...