Aslıhan Doğan Turan

Aslıhan Doğan Turan en büyük hayalini açıkladı!
Aslıhan Doğan Turan en büyük hayalini açıkladı! Bir canlı yayına katılan Aslıhan Doğan, hem annesinin hem de kardeşinin mutfağa meraklı olduğunu söyledi. Bir gün küçük bir aile restoranının sahibi olmak istediğini söyleyen Turan, “Gelecek için hayalim bir aile restoranı açmak. Bunu da yakın bir zamanda gerçekleştirebilirim” diye konuştu.
Aslıhan Doğan Turan'dan Asil Aslan paylaşımı
Aslıhan Doğan Turan'dan Asil Aslan paylaşımı Arda Turan ile Aslıhan Doğan Turan ikinci çocukları Asil Aslan, 'Maşallah' dedirtti...
Aslıhan Doğan Turan'ın bilinmeyen sırları!
Aslıhan Doğan Turan'ın bilinmeyen sırları! Hamileliğinde sadece 8.5 kilo alan Arda Turan'ın eşi Aslıhan Doğan Turan formunu nasıl koruduğunu anlattı. İşte Aslıhan Doğan'ın 5 sırrı...
Aslıhan Doğan Turan'dan üçüncü çocuk sinyali
Aslıhan Doğan Turan'dan üçüncü çocuk sinyali Futbolcu Arda Turan ile Aslıhan Doğan Turan Mart 2018'de dünyaevine girmişti. Çift, ilk oğulları Hamza Arda'yı aynı yıl Ekim ayında kucaklarına almıştı.
Aslıhan Doğan Turan 1 ayda eski formuna kavuştu
Aslıhan Doğan Turan 1 ayda eski formuna kavuştu Futbolcu Arda Turan'ın eşi Aslıhan Doğan Turan, bir ay önce ikinci oğlu Asil Aslan'ı kucağına almıştı. Doğan, kilolarından kısa sürede kurtuldu ve eski formuna kavuştu.
Aslıhan Doğan Turan üçüncü çocuk hazırlığında!
Aslıhan Doğan Turan üçüncü çocuk hazırlığında! Futbolcu Arda Turan ile Mart 2018'de dünyaevine giren Aslıhan Doğan Turan, oğulları Hamza Arda'yı 2018, Asil Aslan'ı ise 3.5 hafta önce dünyaya getirmişti.
Aslıhan Doğan Turan ve Amine Gülşe şaşırttı
Aslıhan Doğan Turan ve Amine Gülşe şaşırttı 15 gün önce anne olan Aslıhan Doğan Turan ile bundan 3.5 ay önce doğum yapan Amine Gülşe, incecik halleriyle ‘Süper yengeler’ yorumu yaptırdı.