Aslıhan Doğan Turan

Aslıhan Doğan Turan'dan sarsıcı itiraflar!
Aslıhan Doğan Turan'dan sarsıcı itiraflar! Futbolcu Arda Turan'ın eşi Aslıhan Doğan Turan, evliliğini anlattı. Şimdilerde ikinci bebeğine iki aylık hamile olan Turan, "Yalan, kırmızı çizgimizdir. Huzurlu bir aileyiz. Evliliğimiz dört dörtlük değil ama tartışmaları küsmeden çözebiliyoruz" sözleriyle dikkat çekti.
Aslıhan Doğan Turan: "Dileğim bebeğimi sağlıkla kucaklamak"
Aslıhan Doğan Turan: "Dileğim bebeğimi sağlıkla kucaklamak" İki aylık hamile olan Aslıhan Doğan Turan, 2020’den beklentilerini açıkladı.
Bebek bekleyen ünlü isimler şaşırttı!
Bebek bekleyen ünlü isimler şaşırttı! 3 aylık hamile olan Aslıhan Doğan Turan ile oğlunu doğurmasına 20 gün kalan Rachel Araz önceki gün bir davette objektiflere yansıdı.
Aslıhan Doğan: "Sağlıklı olsun yeter"
Aslıhan Doğan: "Sağlıklı olsun yeter" Aslıhan Doğan Turan, önceki gün Miss Dalida Nişantaşı mağazasının açılışına katıldı.
Aslıhan Doğan annesiyle alışveriş turunda
Aslıhan Doğan annesiyle alışveriş turunda Milli futbolcu Arda Turan'ın eşi Aslıhan Doğan, annesi Güler Doğan ile birlikte İstinyePark'da objektiflere takıldı.
Aslıhan Doğan Turan bebek bekliyor!
Aslıhan Doğan Turan bebek bekliyor! Ünlü futbolcu Arda Turan'ın eşi Aslıhan Doğan Turan'ın 5 haftalık olduğu açıklandı.
Aslıhan Doğan Turan: "İki hafta sonra göreceksiniz"
Aslıhan Doğan Turan: "İki hafta sonra göreceksiniz" Futbolcu Arda Turan'ın eşi Aslıhan Doğan Turan, Kansersiz Yaşam Derneği’nin Four Seasons Bosphorus’ta düzenlediği ‘Alışveriş Şenliği’nde annesinin açtığı stantta satış yaptı.