Aslıhan Doğan Turan

Üç ünlü kadın üçüz gibi oldu!
Üç ünlü kadın üçüz gibi oldu! Futbolcu Arda Turan’ın eşi, tasarımcı Aslıhan Doğan Turan düz siyah saçları, kalın dudakları, çekik badem gözleriyle sosyal medyada birçok güzele ilham verdi.
Aslıhan Doğan Turan'ın formunun sırrı ortaya çıktı!
Aslıhan Doğan Turan'ın formunun sırrı ortaya çıktı! Yıldız futbolcu Arda Turan'ın ikinci bebeğine hamile olan eşi Aslıhan Doğan Turan, ilk dört aylık hamilelik sürecinde sadece yarım kilo aldığını söyleyerek olay yarattı.
Aslıhan Doğan Turan ve bebeği riskte mi?
Aslıhan Doğan Turan ve bebeği riskte mi? Futbolcu Arda Turan'ın eşi Aslıhan Doğan, ikinci kez hamile olduğunu söyledi. 4 ayda sadece 500 gram aldığını belirtti.
Aslıhan Doğan Turan ikinci bebeğin ismini açıkladı!
Aslıhan Doğan Turan ikinci bebeğin ismini açıkladı! Hamza Arda adında bir erkek bebeği olan Aslıhan Doğan Turan'ın ikinci bebeğinin cinsiyeti de erkek...
Hamza 'Baba' dedi, Arda Turan mest oldu!
Hamza 'Baba' dedi, Arda Turan mest oldu! Arda Turan ve Aslıhan Doğan Turan oğulları Hamza'nın 'baba' dediği anları sosyal medya hesabından paylaştı.
Arda Turan'dan eşine ikinci bebek hediyesi
Arda Turan'dan eşine ikinci bebek hediyesi Şimdilerde ikinci oğluna 3 aylık hamile olan Aslıhan Doğan Turan, eşi Arda Turan tarafından hediyelere boğulmaya devam ediyor.
Turan çiftinin ikinci bebeklerinin cinsiyeti belli oldu!
Turan çiftinin ikinci bebeklerinin cinsiyeti belli oldu! İkinci bebeği istediklerini her seferinde dile getiren Arda Turan ve Aslıhan Doğan Turan’ın bebeklerinin cinsiyeti belli oldu.