Aslıhan Doğan Turan

Aslıhan Doğan Turan ünlü yarışmacıyı evinde çalıştırıyor!
Aslıhan Doğan Turan ünlü yarışmacıyı evinde çalıştırıyor! Aslıhan Doğan Turan - Arda Turan çifti dün akşam yakın dostları Selin İmer - Mustafa Ceceli çiftiyle yemekte buluştu.
Aslıhan Doğan Turan'ın hedefinde 4 çocuk var!
Aslıhan Doğan Turan'ın hedefinde 4 çocuk var! Aslıhan Doğan Turan, 2014'te aşk yaşamaya başladığı futbolcu Arda Turan ile Mart 2018’de nikah masasına oturmuştu.
Ebru Yaşar'dan Aslıhan Doğan Turan ve Gülşen'e gönderme
Ebru Yaşar'dan Aslıhan Doğan Turan ve Gülşen'e gönderme 2017'de ikiz bebeklerini dünyaya getiren Ebru Yaşar; önceki gün karşılaştığı muhabirlerin sorularını yanıtladı.
Seda Akgül'den Arda-Aslıhan çiftine çok sert sözler!
Seda Akgül'den Arda-Aslıhan çiftine çok sert sözler! Deneyimli sunucu Seda Akgül, bir magazin programının canlı yayınına konuk oldu. Akgül, oğlunu 70 bin TL'lik kreşe yazdırmak için harekete geçen ve 3 dil öğrenmesini isteyen Arda Turan ve eşi Aslıhan Doğan Turan'a ateş püskürdü.
Demet Akbağ'dan Arda Turan'a şok eden gol!
Demet Akbağ'dan Arda Turan'a şok eden gol! Oyuncu Demet Akbağ, Arda Turan ve Berkay arasında gerçekleşen kavganın görüldüğü davanın ardından Berkay'ın eşi ile bir araya geldi.
Aslıhan Doğan'a Arda-Berkay davası soruldu!
Aslıhan Doğan'a Arda-Berkay davası soruldu! Son günlerin konuşulan isimlerinden Arda Turan'ın eşi Aslıhan Doğan Turan, önceki gün bir alışveriş merkezinde objektiflere yansıdı.
Aslıhan Doğan Turan'dan konuşulan paylaşım!
Aslıhan Doğan Turan'dan konuşulan paylaşım! Şarkıcı Berkay, futbolcu Arda Turan'ın kendisini darp ettiğini iddia etmişti. Bugün görülen üçüncü davada karar çıktı. Arda Turan toplam 2 yıl 8 ay hapis cezasına çarptırıldı. Mahkeme hükmün geri bırakılmasına karar verdi.