Bir Masalda İki Kral Olmaz


Sacit Aslan bu akşam Uğur Dündar'ın konuğu olacak
Sacit Aslan bu akşam Uğur Dündar'ın konuğu olacak Sacit Aslan'ın yeni kitabı "Bir Masalda İki Kral Olmaz" ile bir dönemin Türkiye'sine ışık tutuyor.
Prof. Dr. Coşkun Özdemir yazdı: "Ne zaman ‘duyar’, uyanırız?"
Prof. Dr. Coşkun Özdemir yazdı: "Ne zaman ‘duyar’, uyanırız?" Cumhuriyet Gazetesi'nden Prof. Dr. Coşkun Özdemir'in köşe yazısı...
Sacit Aslan Halk TV'de İpek Özbey'in konuğu oldu
Sacit Aslan Halk TV'de İpek Özbey'in konuğu oldu Sacit Aslan'ın yeni kitabı "Bir Masalda İki Kral Olmaz" ile bir dönemin Türkiye'sine ışık tutuyor.
SACİT ASLAN: "FAHRETTİN ASLAN'IN OĞLU OLMASAM ÇOKTAN ÖLDÜRÜLMÜŞTÜM"
SACİT ASLAN: "FAHRETTİN ASLAN'IN OĞLU OLMASAM ÇOKTAN ÖLDÜRÜLMÜŞTÜM" "Bir Masalda İki Kral Olmaz" ile bir dönemin Türkiye'sine ışık tutan Sacit Aslan'ın Kırmızı Kedi etiketiyle raflardaki yerini alan kitabı büyük ses getirdi.
Gazete Duvar'dan Funda Cantek yazdı: "Gazino sahnesinden bakınca Türkiye"
Gazete Duvar'dan Funda Cantek yazdı: "Gazino sahnesinden bakınca Türkiye" Erkeklerin hakimiyetinde olmasına rağmen, çoğunlukla kadın yıldızların ayakta tuttuğu bir eğlence mekânı olarak gazinolar, bu kısa hatırlatma yazısından çok daha fazla ilgiyi hak ediyor. Türkiye’nin yakın tarihi yazılırken bir çeşit mikro kosmoz olarak gazinolar önemli bir yer tutmalı.
OdaTV'den Kaan Çağlayangöl Sacit Aslan'ın yeni kitabını yorumladı
OdaTV'den Kaan Çağlayangöl Sacit Aslan'ın yeni kitabını yorumladı OdaTV'den Kaan Çağlayangöl yeni yazısında “Bir Masalda İki Kral Olmaz” Sacit Aslan'ın yeni kitabını yorumladı.
Emin Çölaşan Sacit Aslan'ın yeni kitabı Bir Masalda İki Kral Olmaz'ı yorumladı
Emin Çölaşan Sacit Aslan'ın yeni kitabı Bir Masalda İki Kral Olmaz'ı yorumladı "... Eğer o gece aleminde isim yapmak ve ün kazanmak isteyen bir ‘sanatçı' iseniz önce Fahrettin Aslan'ın beğenisinden ve tezgahından geçmek zorunda idiniz. Bunun istisnası yoktu."