Emina Jahovic

Mustafa Sandal 4 katlı villasını satışa çıkardı Mustafa Sandal 650 metrekare büyüklüğündeki 6 odalı 2 salonlu 4 katlı villasını satışa çıkardı. Sandal villa için 29 milyon TL istiyor.
Emina Jahovic evlilik hazırlığı mı yapıyor? Yaklaşık iki yıl önce evliliklerini bitiren Mustafa Sandal ve Emina Jahovic, oğullarının isteğiyle karantina sürecini beraber geçirmeye başladı.
Mustafa Sandal ve Emina Jahovic evleniyor mu? 10 yıllık evliliklerini 2018’de bitiren Emina Jahovic ile Mustafa Sandal, oğullarının isteğiyle karantinada birlikte kalmaya başladı.
Emina Jahovic: "Ayna ayna söyle bana" İki çocuk annesi olmasına rağmen kusursuz fiziğiyle dikkat çeken Emina Jahovic, bu süreçte de sporunu ihmal etmiyor.
Mustafa Sandal evlilik defterini kapattı Güzel yıldız Emina Jahovic'ten boşanan şarkıcı Mustafa Sandal, evlilik defterini kapattığını açıkladı.
Emina Sandal'dan şaşırtan itiraf Güzel isim Emina Sandal, eski eşi ve çocuklarıyla günlerdir karantinada…
Emina Jahovic evi baştan aşağı dezenfekte ettirdi Karantina sürecini eski eşi Mustafa Sandal ve iki oğluyla birlikte geçiren Emina Jahovic, tedbiri elden bırakmadı.