Emina Jahovic

Emina Jahovic'in hayatına etki eden adam kim? Sırp astrolog Boban Vujovic'ten Emina Jahovic'le ilgili şok iddia: 'Atacağı her adımda bana danışır. Evliliğini bitireceği zamanı da ona söyleyen bendim'
Emina Jahovic Defne Samyeli'ne destek çıktı Sırp şarkıcı Emina Jahovic, bugün bir makyaj markasının etkinliğine katıldı. Eski eşi Mustafa Sandal'la çocukları için dostça görüştüklerini anlatan Jahovic, ünlü popçunun yazdığı kitap ile ilgili konuştu.
Emina Jahovic’den maske sözü Şarkıcı Emina Jahovic sosyal medya hesabından maskeli bir fotoğrafını paylaştı ve altına esprili bir not düştü.
Eski eşlerden 'Ayrılsak da beraberiz' pozu Mustafa Sandal ve eski eşi Emina Jahovic oğulları Yavuz için buluştu
Emina Jahovic şık tarzıyla dikkat çekti Şarkıcı Mustafa Sandal’ın eski eşi Sırp şarkıcı Emina Jahovic, önceki gün Zorlu Alışveriş Merkezi’nde objektiflere yansıdı.
Emina Jahovic yorgun düştü Şu sıralar Mayıs ayında çıkaracağı kozmetik markası için harıl harıl çalışan Emina Jahovic, yorgun düştü.
Emina Jahovic formunu koruyor İki çocuk annesi Emina Jahovic göz kamaştırıyor... Emina Jahovic, antrenman sonrası selfiesini sosyal medya hesabından paylaştı.