Emina Jahovic

Emina Jahovic AVM'de şıklığını konuşturdu Şarkıcı Mustafa Sandal'ın eski eşi Emina Jahovic, önceki gün Zorlu'da objektiflere takıldı.
Emina Jahovic çareyi doğada buldu Pop yıldızı Mustafa Sandal'ın eski eşi Emina Jahovic spor sonrası maydanoz, kereviz sapı ve buğday çimi karışımı içip vücudundaki ödemden ve toksinlerden kurtuluyor. Jahovic, doğal karışımını takipçileriyle paylaşmayı da ihmal etmedi.
Emina Jahovic ve Sadettin Saran evleniyor mu? Mustafa Sandal'dan anlaşmalı boşanan ve bu evlilikten iki çocuğu olan Emina Jahovic, daha sonra işadamı Sadettin Saran ile yeni bir aşka yelken açmıştı.
Mustafa Sandal'dan bomba Emina itirafı! Önceki akşam Harbiye Açıkhava’da konser veren Mustafa Sandal, eski eşini unutmadı.
Emina Jahovic alışveriş stiliyle dikkat çekti Şarkıcı Mustafa Sandal'ın eski eşi şarkıcı Emina Jahovic, önceki gün Zorlu AVM'de görüntülendi.
Emina Jahovic'ten bayram ziyareti Mustafa Sandal'ın eski eşi şarkıcı Emina Jahovic, iki ay önce barıştığı iş adamı Sadettin Saran’la bayramlaşmak için ABD’ye uçtu. Sırp şarkıcı, aşkının anne ve babasını ziyaret edip ellerini öptü.
Emina Jahovic: "Çocuklarımız rahatsız oldu" Eski eşi Mustafa Sandal ile oğulları Yaman’ın doğumgünü için Göcek’te buluşan Emina Jahovic, Akmerkez’de kameralara yansıdı.