Emina Jahovic

Mustafa Sandal'ın aklı eski eşi Emina’da kaldı! Sanatçı Mustafa Sandal, eski eşi Emina Jahovic’i yad etti... ‘Eski aşklarım başıma çorap ördü’ diyen Mustafa Sandal, sözlerine açıklık getirdi: ‘14 yıl sonra flört işlerine döndüm. Her şey değişmiş.
Emina Jahovic ve Sadettin Saran kural bozmadı Beş aylık aranın ardından barışan Emina Jahovic ile Sadettin Saran, önceki gün yine el ele görüntülenerek kural bozmadı.
Emina Jahovic ve sevgilisi Sadettin Saran'dan aşk şovu! Mustafa Sandal’ın eski eşi Emina Jahovic ve iş adamı Sadettin Saran, önceki gün aşk şovu yaptı. Evlenecekleri konuşulan çift, Bebek’te el ele objektiflere yansıdı.
Emina Jahovic, 'Yenge' hitabına ne yanıt verdi? Mustafa Sandal ile yaptığı evlilikten iki erkek çocuk sahibi olan 37 yaşındaki Emina Jahovic, sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan ünlüler arasında yer alıyor. Jahovic önceki gün takipçilerinin sorularına yanıt verdi.
Emina Jahovic’in eski kayınpederinden zehir zemberek sözler İlk evliliğini 17 yaşında yapan Emina Jahovic’in eski kayınpederi yıllar sonra konuştu. Jahovic’in müzik sevdası yüzünden oğlu Aladdin Dulovic’le boşandığını öne süren Rustem Dulovic, Sırp popçuya yıllar önce ‘Evimde şarkıcı istemiyorum’ çıkışı yaptığını itiraf etti.
Emina Jahovic ve İbrahim Kutluay arasında neler oluyor? Emina Jahovic, geçtiğimiz günlerde İstanbul’daki bir mekanda İbrahim Kutluay’la karşılaştı. Koyu bir sohbete dalan ikili, dedikodu fitilini ateşledi. Sadettin Saran ile aşk yaşayan Sırp şarkıcının İbo ile samimiyeti, ‘Aman Saran duymasın’ dedirtti.
Emina Jahovic Sırbistan'dan gelen misafirini ağırladı Sırp şarkıcı Emina Jahovic, önceki gün Zorlu Alışveriş Merkezi’nde objektiflere yansıdı.