Emina Jahovic

Emina Jahovic'ten günlerce konuşulacak atak! Şarkıcılığın yanı sıra kurduğu şirketle kozmetik dünyasına da el atan Emina Jahovic, kolları sıvadı...
Emina Jahovic milyonluk bir ev mi aldı? Emina Jahovic, çocuklarıyla Sırbistan-Novi Pazar’a yerleşeceği iddiaları hakkında ilk kez konuştu.
Sadettin Saran gönlünü hangi esmer oyuncuya kaptırdı? Emina Jahovic ile 6 ay süreli bir ayrılık yaşayan iş adamı Sadettin Saran; ayrılık süresinde milyonların sevgilisi güzel oyuncuyla aşk yaşamış...
Emina Jahovic ve Sadettin Saran ev arıyor Aşklarına ikinci şansı veren Emina Jahovic ile Sadettin Saran, ev arayışına başladı. Bebek sırtlarındaki süper lüks bir villayı gezen ikili, aylık kirası 120 bin TL olan evi çok beğendi. Sırp güzel ile Saran’ın bu hamlesi de ‘Evlilik çok yakın’ dedirtti.
Emina Jahovic şıklığıyla dikkat çekti Mustafa Sandal'ın eski eşi Emina Jahovic, önceki gün Zorlu Alışveriş Merkezi’nde objektiflere yansıdı.
Emina Jahovic: "Bekar bir anne değilim" Geçen yıl boşanan Mustafa Sandal'la Emina Jahovic, çocukları için dost kaldı. Jahovic, önceki gün bir Sırp gazetesinin "Bekar anne olmak zor mu?" sorusuna verdiği yanıtla eski eşine övgüler yağdırdı.
Emina Jahovic ve Sadettin Saran'ın romantik buluşması İş insanı Sadettin Saran ve sevgilisi Emina Jahovic önceki gün İstinye'deydi.