Emina Jahovic

Emina Jahovic'in erişim yasağı isteğine ret Emina Jahovic, tatil yaptığı otelde ekstraları ödemediği şeklinde çıkan haberleri engellemek için harekete geçti. Saygınlığının zedelendiğini belirten Jahovic’in ‘Haberlere erişim engeli getirilsin’ talebi, basın özgürlüğüne engel olarak görülüp reddedildi.
Emina Jahovic'ten evlilik sorusuna olay yanıt! Ünlü şarkıcı Mustafa Sandal'ın eski eşi Emina Jahovic, evlilikten aşkta, pandemiden çocuklara kadar birçok konu hakkında açıklamalarda bulundu.
Emina Jahovic'in kozmetik markasını pandemi vurdu! Yaklaşık iki yıl önce Mustafa Sandal ile evliliğini bitiren şarkıcı Emina Jahovic, geçtiğimiz Ekim ayında kozmetik markasını tanıtmıştı.
Emina Jahovic'ten 'Bedavacı' iddiasına yanıt Sırp şarkıcı Emina Jahovic'in Sırbistan'daki ailesini her yaz Göcek'te çalıştığı otelde ağırladığı ve geçtiğimiz yazdan kalan ekstralarını ise hala ödemediği yazılmıştı.
Emina Jahovic muhabirlerle karşılaşınca şok oldu Emina Jahovic, önceki gün Etiler Akmerkez'den çıkarken görüntülendi.
Emina Jahovic dünyaya açılıyor Kozmetik markasıyla Türkiye pazarına hızlı bir giriş yapan Emina Jahovic, önce Balkanlara sonra da dünya pazarına açılmayı planlıyor.
Emina Jahovic'le ilgili gündeme damga vuracak iddia! Sırp şarkıcı Emina Jahovic'in her yaz Sırbistan’daki ailesini ağırladığı Göcek’teki otelde ekstraları ödemediği ve bu nedenle çalışanların zor durumda olduğu konuşuluyor.