Emina Jahovic


Emina Jahovic ve Sadettin Saran Sicilya Adası'nda aşk tatilinde
Emina Jahovic ve Sadettin Saran Sicilya Adası'nda aşk tatilinde Sırp şarkıcı Emina Jahovic’le işadamı Sadettin Saran, önceki gün soluğu İtalya’nın Sicilya Adası’nda aldı. Çiftin sosyal medyaya yansıyan kareleri ‘Hayat güzel’ dedirtti.
Emina Jahovic AVM'de şıklığını konuşturdu
Emina Jahovic AVM'de şıklığını konuşturdu Şarkıcı Mustafa Sandal'ın eski eşi Emina Jahovic, önceki gün Zorlu'da objektiflere takıldı.
Emina Jahovic çareyi doğada buldu
Emina Jahovic çareyi doğada buldu Pop yıldızı Mustafa Sandal'ın eski eşi Emina Jahovic spor sonrası maydanoz, kereviz sapı ve buğday çimi karışımı içip vücudundaki ödemden ve toksinlerden kurtuluyor. Jahovic, doğal karışımını takipçileriyle paylaşmayı da ihmal etmedi.
Emina Jahovic ve Sadettin Saran evleniyor mu?
Emina Jahovic ve Sadettin Saran evleniyor mu? Mustafa Sandal'dan anlaşmalı boşanan ve bu evlilikten iki çocuğu olan Emina Jahovic, daha sonra işadamı Sadettin Saran ile yeni bir aşka yelken açmıştı.
Mustafa Sandal'dan bomba Emina itirafı!
Mustafa Sandal'dan bomba Emina itirafı! Önceki akşam Harbiye Açıkhava’da konser veren Mustafa Sandal, eski eşini unutmadı.
Emina Jahovic alışveriş stiliyle dikkat çekti
Emina Jahovic alışveriş stiliyle dikkat çekti Şarkıcı Mustafa Sandal'ın eski eşi şarkıcı Emina Jahovic, önceki gün Zorlu AVM'de görüntülendi.
Emina Jahovic'ten bayram ziyareti
Emina Jahovic'ten bayram ziyareti Mustafa Sandal'ın eski eşi şarkıcı Emina Jahovic, iki ay önce barıştığı iş adamı Sadettin Saran’la bayramlaşmak için ABD’ye uçtu. Sırp şarkıcı, aşkının anne ve babasını ziyaret edip ellerini öptü.