Emina Jahovic


Emina Jahovic Umre'ye gitti
Emina Jahovic Umre'ye gitti Mustafa Sandal'ın eski eşi Emina Jahovic, Mekke ve Medine'ye gitti. Umre ziyaretinde bulunan Jahovic, o anları takipçileriyle paylaştı.
Emina Jahovic'ten gündeme damga vuracak Mustafa Sandal açıklamaları
Emina Jahovic'ten gündeme damga vuracak Mustafa Sandal açıklamaları Sırp yıldız Emina Jahovic, eski eşi Mustafa Sandal hakkında birbirinden ilginç açıklamalar yapmaya devam ediyor.
Emina Jahovic: "Erkek adam ailesine bakar"
Emina Jahovic: "Erkek adam ailesine bakar" Cem Yılmaz'ın eski eşi Ahu Yağtu'ya ödediği 10 bin dolarlık nafaka tartışması sürüyor. "Ben de aynı sorunu yaşadım" diyen Sırp yıldız Emina Jahovic, erkeklerin nafaka konusunda adam gibi davranmasını istedi.
Emina Jahovic: "İki erkek çocuk annesiyim ben evlenemem"
Emina Jahovic: "İki erkek çocuk annesiyim ben evlenemem" Şarkıcı Mustafa Sandal'ın eski eşi Emina Jahovic, önceki gün Bebek'te görüntülendi.
Emina Jahovic Nişantaşı'nda ilginç görüntüler sergiledi
Emina Jahovic Nişantaşı'nda ilginç görüntüler sergiledi Şarkıcı Mustafa Sandal'ın eski eşi Emina Jahovic, Nişantaşı'nda ilginç görüntüler sergiledi.
Emina Jahovic: "Camileri dolaştım"
Emina Jahovic: "Camileri dolaştım" Emina Jahovic, İstanbul'da olmaktan çok mutlu. Sırp yıldız, Mevlid Kandili'nde gece camileri dolaşan Emina Jahovic, irmik helvası dağıttı.
Emina Jahovic ve Emek Külür'ün sessiz rekabeti
Emina Jahovic ve Emek Külür'ün sessiz rekabeti Mustafa Sandal'la 10 yıllık evliliğini 2018'de bitiren Emina Jahovic, boşandıktan kısa bir süre sonra Sadettin Saran ile aşk yaşamaya başlamıştı.