Emina Jahovic


Emina Jahovic'in 8 Mart pozu ilgi uyandırdı
Emina Jahovic'in 8 Mart pozu ilgi uyandırdı Emina Jahovic 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutlamak için meşhur "Başarabiliriz" pozunu verdi.
Emina Jahovic açlıkla mücadele ediyor
Emina Jahovic açlıkla mücadele ediyor Son dönemde eski eşi Mustafa Sandal ile süren tazminat savaşıyla gündemde olan Emina Jahovic, şimdilerde açlıkla mücadele ediyor!
Emina Jahovic soluğu mahkemede aldı!
Emina Jahovic soluğu mahkemede aldı! Emina Jahovic, Melis Sütşurup ile evlilik hazırlıkları yapan eski eşi Mustafa Sandal'a 1 milyon 105 bin lira birikmiş nafaka borcu için hapis istemiyle dava açtı.
Melis Sütşurup ve Mustafa Sandal evliliğinin tüm detayları
Melis Sütşurup ve Mustafa Sandal evliliğinin tüm detayları Mustafa Sandal; Haziran ayında nikah masasına oturacak. İkinci kez mutluluğa "Evet" demeye hazırlanan sevilen popçu, düğün için de kesenin ağzını açtı.
Emina Jahovic ve Mustafa Sandal arasında para çekişmesi bitmiyor
Emina Jahovic ve Mustafa Sandal arasında para çekişmesi bitmiyor 10 yıllık evliliklerini 2018'de noktalayan Emina Jahovic ile Mustafa Sandal arasındaki 'para krizi' sürüyor...
Emina Jahovic 'Seni seviyorum' notuyla paylaştı
Emina Jahovic 'Seni seviyorum' notuyla paylaştı Boşnak kökenli Sırp şarkıcı Emina Jahovic 40’ıncı yaş gününü ülkesinde düzenlediği dev bir partiyle kutladı.
Emina Jahovic'e evlilik hazırlığı yapan Mustafa Sandal soruldu
Emina Jahovic'e evlilik hazırlığı yapan Mustafa Sandal soruldu Şarkıçı Emina Jahovic, Etiler'de alışveriş yaparken görüntülendi. Jahovic, nafaka yüzünden davalık olduğu eski eşi Mustafa Sandal ve Melisa Sütşurup evlilik planına böyle cevap verdi.