Emina Jahovic


Emina Jahovic'e 'sırları' anlatması karşılığında servet teklif edildi Son dönemde 2018'de boşandığı 10 yıllık eşi Mustafa Sandal'la girdiği nafaka savaşıyla gündemden düşmeyen Emina Jahovic'e sürpriz teklif.
Emina Jahovic: "Mahkemede tüm kadınlar için savaşacağım" Mustafa Sandal’ın “Pandemi nedeniyle maddi krizdeyim” diyerek tazminatın düşürülmesi için dava açmaya hazırlandığı Emina Jahovic, Sırp medyasına konuştu: "Krizde değil. 73 bin 680 euro alacağım var. Mahkemede tüm kadınlar için savaşacağım..."
Emina Jahovic'in albüm için Türkçe'si yetersiz Memleketi Sırbistan'da büyük bir hayran kitlesine sahip olan şarkıcı Emina Jahovic, Türkiye'de albüm yapmama nedenini anlattı.
Mustafa Sandal'dan 'nafaka' hamlesi! Aylık 25 bin TL’lik nafakayı ödemediği için Emina Jahovic’le karşı karşıya gelen Mustafa Sandal’dan yeni hamle… Ekonomik krizde olduğunu söyleyen Musti, 25 bin TL'lik nafakanın 10 bin TL'ye düşürülmesi talebinde bulunacak.
Emina Jahovic 'Mustafa ilgisiz bir baba' sözlerinden çark etti Eski eşi Mustafa Sandal’ı ilgisiz baba olmakla suçlayan Emina Jahovic, Mustafa Sandal'ın velayet davası açma fikri üzerine korkup geri vites yaptı. Emina, ‘Mustafa çok iyi bir baba’ dedi.
Emina Sandal: "Halen koku alamıyorum" Bir süre önce yakalandığı Corona virüsten kurtulan Emina Jahovic, önceki gün Bebek'teydi.
Emina Jahovic'ten geçen ay ateş püskürdüğü Mustafa Sandal'a övgüler Nafakasını ödemediği iddiasıyla Mustafa Sandal’a icra takibi başlatan Emina Jahovic, eski eşinin ‘velayet davası’ hamlesiyle geri vites yaptı. Jahovic, bu kez “Mustafa da çocuklar için elinden geleni yapıyor” dedi.