Emina Jahovic


Emina Jahovic: "Bir adama ihtiyacım yok"
Emina Jahovic: "Bir adama ihtiyacım yok" Emina Jahovic'in aşk hayatı Sırp basınının markajında....
Emina Jahovic'in bilinmeyen sırrı ortaya çıktı!
Emina Jahovic'in bilinmeyen sırrı ortaya çıktı! Şarkıcı Mustafa Sandal'ın eski eşi Emina Jahovic, bilinmeyen sırrını ilk defa açıkladı.
Emina Jahovic'ten günlerce konuşulacak atak!
Emina Jahovic'ten günlerce konuşulacak atak! Şarkıcılığın yanı sıra kurduğu şirketle kozmetik dünyasına da el atan Emina Jahovic, kolları sıvadı...
Emina Jahovic milyonluk bir ev mi aldı?
Emina Jahovic milyonluk bir ev mi aldı? Emina Jahovic, çocuklarıyla Sırbistan-Novi Pazar’a yerleşeceği iddiaları hakkında ilk kez konuştu.
Sadettin Saran gönlünü hangi esmer oyuncuya kaptırdı?
Sadettin Saran gönlünü hangi esmer oyuncuya kaptırdı? Emina Jahovic ile 6 ay süreli bir ayrılık yaşayan iş adamı Sadettin Saran; ayrılık süresinde milyonların sevgilisi güzel oyuncuyla aşk yaşamış...
Emina Jahovic ve Sadettin Saran ev arıyor
Emina Jahovic ve Sadettin Saran ev arıyor Aşklarına ikinci şansı veren Emina Jahovic ile Sadettin Saran, ev arayışına başladı. Bebek sırtlarındaki süper lüks bir villayı gezen ikili, aylık kirası 120 bin TL olan evi çok beğendi. Sırp güzel ile Saran’ın bu hamlesi de ‘Evlilik çok yakın’ dedirtti.
Emina Jahovic şıklığıyla dikkat çekti
Emina Jahovic şıklığıyla dikkat çekti Mustafa Sandal'ın eski eşi Emina Jahovic, önceki gün Zorlu Alışveriş Merkezi’nde objektiflere yansıdı.