Emina Jahovic


Küçük Yavuz'un mektubu yürekleri sızlattı Şarkıcı Mustafa Sandal, Instagram hesabından 8 yaşındaki oğlu Yavuz'un 2020 gündemi hakkında yazdığı mektubu takipçileriyle paylaştı.
Emina Jahovic'in tuvalet kağıdı isyanı! Markette boş rafları görünce şaşkına dönen Emina Jahovic; tuvalet kağıtlarının bitmesine sitem etti.
Emina Jahovic'in hayatına etki eden adam kim? Sırp astrolog Boban Vujovic'ten Emina Jahovic'le ilgili şok iddia: 'Atacağı her adımda bana danışır. Evliliğini bitireceği zamanı da ona söyleyen bendim'
Emina Jahovic Defne Samyeli'ne destek çıktı Sırp şarkıcı Emina Jahovic, bugün bir makyaj markasının etkinliğine katıldı. Eski eşi Mustafa Sandal'la çocukları için dostça görüştüklerini anlatan Jahovic, ünlü popçunun yazdığı kitap ile ilgili konuştu.
Emina Jahovic’den maske sözü Şarkıcı Emina Jahovic sosyal medya hesabından maskeli bir fotoğrafını paylaştı ve altına esprili bir not düştü.
Eski eşlerden 'Ayrılsak da beraberiz' pozu Mustafa Sandal ve eski eşi Emina Jahovic oğulları Yavuz için buluştu
Emina Jahovic şık tarzıyla dikkat çekti Şarkıcı Mustafa Sandal’ın eski eşi Sırp şarkıcı Emina Jahovic, önceki gün Zorlu Alışveriş Merkezi’nde objektiflere yansıdı.