Emina Jahovic


Emina Jahovic iki çantası servet değerinde Bir süredir Dubai'de tatil yapan Sırp asıllı şarkıcı Emina Jahovic, önceki gün taktığı minik çantalarıyla dikkat çekti.
Emina Jahovic Dubai'den havasını attı Eski eşi Mustafa Sandal ile gerilimli günler yaşayan Jahovic, Dubai'den paylaşımlarda bulundu.
Mustafa Sandal Emina Jahovic'e velayet davası açıyor Nafakasını ödemediği iddiasıyla Mustafa Sandal'a icra takibi başlatan Emina Jahovic'e karşı atak geldi.
Mustafa Sandal oğlunun yaş gününe katılmadı Boşandıktan sonra dost olduklarını söyleyen ve çocuklarının tüm güzel günlerinde yan yana gelen Mustafa Sandal ile Emina Jahovic bu yıl, bu kuralı bozdu.
Corona virüsü atlatan Emina Jahovic sokağa maskesiz çıktı! Çocuklarıyla birlikte 8 Şubat'ta Corona virüs'e yakalandığını açıklayan Emina Jahovic'i önceki gün sokakta maskesiz görenler gözlerine inanamadı.
Emina Jahovic: "Mustafa Sandal aylardır nafaka ödemiyor" 2008 yılında büyük bir aşkla evlenen Emina Jahovic- Mustafa Sandal çifti, 2018'de yollarını dostça ayırmıştı. Jahovic ile Sandal arasında son günlerde ipler yine gerildi.
Emina Jahovic - Mustafa Sandal cephesinden şok eden haber! ‘Çocuklarımız için sık sık bir araya geliyoruz' diyen Emina Jahovic ile Mustafa Sandal'ın arasına ‘nafaka' girdi. Eski eşler sosyal medyadan birbirini sildi.