Emina Jahovic


Emina Jahovic: "Erkek adam ailesine bakar"
Emina Jahovic: "Erkek adam ailesine bakar" Cem Yılmaz'ın eski eşi Ahu Yağtu'ya ödediği 10 bin dolarlık nafaka tartışması sürüyor. "Ben de aynı sorunu yaşadım" diyen Sırp yıldız Emina Jahovic, erkeklerin nafaka konusunda adam gibi davranmasını istedi.
Emina Jahovic: "İki erkek çocuk annesiyim ben evlenemem"
Emina Jahovic: "İki erkek çocuk annesiyim ben evlenemem" Şarkıcı Mustafa Sandal'ın eski eşi Emina Jahovic, önceki gün Bebek'te görüntülendi.
Emina Jahovic Nişantaşı'nda ilginç görüntüler sergiledi
Emina Jahovic Nişantaşı'nda ilginç görüntüler sergiledi Şarkıcı Mustafa Sandal'ın eski eşi Emina Jahovic, Nişantaşı'nda ilginç görüntüler sergiledi.
Emina Jahovic: "Camileri dolaştım"
Emina Jahovic: "Camileri dolaştım" Emina Jahovic, İstanbul'da olmaktan çok mutlu. Sırp yıldız, Mevlid Kandili'nde gece camileri dolaşan Emina Jahovic, irmik helvası dağıttı.
Emina Jahovic ve Emek Külür'ün sessiz rekabeti
Emina Jahovic ve Emek Külür'ün sessiz rekabeti Mustafa Sandal'la 10 yıllık evliliğini 2018'de bitiren Emina Jahovic, boşandıktan kısa bir süre sonra Sadettin Saran ile aşk yaşamaya başlamıştı.
Emina Jahovic alışveriş stiliyle dikkat çekti
Emina Jahovic alışveriş stiliyle dikkat çekti Sırp yıldız Emina Jahovic, geçtiğimiz gün bir AVM'de objektiflere yansıdı.
Sosyal medya Emina Jahovic'in son görüntüsünü konuşuyor
Sosyal medya Emina Jahovic'in son görüntüsünü konuşuyor Mustafa Sandal'ın eski eşi, Sırp yıldız Emina Jahovic'in son görüntüsü şaşırttı.