Emina Jahovic


Sadettin Saran ayrılık sonrası soluğu nerede aldı? Sırp basınında bomba iddia: 'Emina Jahovic'ten ayrılan Sadettin Saran depresyona girdi..'
Mustafa Sandal aşklarını kitap yaptı Mustafa Sandal 50'inci yaşına gireceği 11 Ocak'ta "Beni Ağlatma" kitabıyla gündeme gelecek...
Gözyaşı döken Emina sosyal medya hesabında ne yazdı? Şarkıcı Mustafa Sandal'ın eski eşi Emina Jahovic dün akşam saatlerinde rahatsızlanan köpeği için apar topar veterinere taşınmış ve köpeği Lola için döktüğü gözyaşları kendisini takip eden muhabirler tarafından görüntülenmişti.
Emina Jahovic'i şaşırtan Defne Samyeli sorusu Sırp şarkıcı Emina Jahovic, iş insanı Sadettin Saran ile ilişkisini sonlandırdığı iddialarını doğruladı. Defne Samyeli'yle ilgili sorulara ise şaşırtan bir yanıt verdi.
Emina Jahovic ve Jelena Karleusa birbirine girdi Mustafa Sandal'ın eski eşi Emina Jahovic ile eski Dusco Tosic'in eşi Jelena Karleusa arasında kriz çıktı.
Emina Jahovic tarzını konuşturdu Popçu Mustafa Sandal’ın eski eşi Emina Jahovic, önceki gün Zorlu Alışveriş Merkezi’nde objektiflere yansıdı.
Sadettin Saran'dan Defne Samyeli sorusuna tepki! Yakışıklı iş adamı Sadettin Saran, Nişantaşı’nda objektiflere yansıdı.