Emina Jahovic


Emina Jahovic: "Boşandıktan sonra herkes bana saldırdı" Çıktığı Göcek tatilinde otele olan borcunu ödemediği iddia edilen Mustafa Sandal'ın eski eşi Emina Jahovic, önceki gün Etiler'de görüntülendi.
Emina Jahovic'in Yaman gururu Mustafa Sandal ile eski eşi Emina Jahovic’in oğullarından 12 yaşındaki Yaman hafta sonu Uludağ’da düzenlenen kayak yarışlarına katıldı.
Melis Sütşurup - Mustafa Sandal aşkı bitti mi? Mustafa Sandal, Emina Jahovic’ten 2018’de boşandıktan sonra Melis Sütşurup ile aşk yaşamaya başlamıştı.
Emina Jahovic yeni yaşına ülkesinde girdi Mustafa Sandal'ın eski eşi Emina Jahovic ülkesi Sırbistan’ın başkenti Belgrad’da hayranları ile sosyal mesafeli bir buluşma gerçekleştirdi.
Sırp basınından Emina Jahovic hakkında olay iddia! Türk basınından şikayet eden Emina Jahovic hakkında ülkesindeki gazeteler de her gün ayrı bir iddiada bulunuyor.
'Bedava tatil' haberine erişim engeli talebi reddedilen Emina'ya şok! Emina Jahovic, "Bedava tatil" başlıklı haberlere erişimi engellemek için dava açtı. Ancak dava, basın özgürlüğüne engel olarak görülüp reddedildi.
Emina Jahovic'in erişim yasağı isteğine ret Emina Jahovic, tatil yaptığı otelde ekstraları ödemediği şeklinde çıkan haberleri engellemek için harekete geçti. Saygınlığının zedelendiğini belirten Jahovic’in ‘Haberlere erişim engeli getirilsin’ talebi, basın özgürlüğüne engel olarak görülüp reddedildi.