Facebook

Whatsapp, Facebook ve Instagram çöktü!
Whatsapp, Facebook ve Instagram çöktü! Sosyal medya platformları Whatsapp, Instagram ve Facebook'a dünya genelinde erişim sorunu yaşandığı bildirildi.
Facebook’un neden özür dilemediği ortaya çıktı
Facebook’un neden özür dilemediği ortaya çıktı Son dönemde birçok skandalın ortasında yer alan Facebook yönetiminin bu iddialar ile ilgili neden hiç geri adım atmadığı ortaya çıktı.
Facebook hakkında şok eden analiz
Facebook hakkında şok eden analiz Dünyanın en köklü gazetecilik kurumlarından Nieman Gazetecilik Vakfı, Facebook'un son dönemde medya ve haberciliğe karşı olumsuz bakışını gözler önüne seren kapsamlı bir analiz hazırladı.
Pamir Pekin'den sahte hesaba şikayet
Pamir Pekin'den sahte hesaba şikayet Oyuncuların sosyal medyada sahte hesap kabusu bitmiyor.
Şaşırtan Facebook araştırması
Şaşırtan Facebook araştırması ABD'de 2020 seçimlerinde Facebook kullanıcılarının davranışları incelendi. Dezenformasyon yapan sayfaların, güvenilir haber kaynaklarına oranla 6 kat fazla beğeni alıp paylaşıldığı ortaya çıktı.
Facebook'ta yanlış bilgi yayılması devam ediyor!
Facebook'ta yanlış bilgi yayılması devam ediyor! Sosyal medya platformu Facebook'un, "Yanlış bilgiyi yayanları durdurmak" zor şeklindeki açıklamasının ardından Alman MarshalL Fonu bünyesindeki bir düşünce kuruluşundan çarpıcı bir araştırma geldi.
Facebook'a yeni bir darbe daha
Facebook'a yeni bir darbe daha Facebook, 2020 yılında satın aldığı Giphy'yi satmak zorunda kalabilir.