Facebook

Facebook’un gizli listesi ifşa oldu
Facebook’un gizli listesi ifşa oldu Facebook’un “tehlikeli görülen kişi ve kuruluşlara” dair bir “gizli listesi” bulunduğu ortaya çıkarken, bu liste basına sızdırıldı.
Facebook itiraflarından çıkarılacak dört ders!
Facebook itiraflarından çıkarılacak dört ders! Son haftalarda Facebook hakkındaki ifşalar uluslararası kamuoyunun gündemine otururken, önceki gün Senato'da ifade veren eski Facebook çalışanı Frances Haugen'in skandallarının derinde çok daha büyük sorunlar teşkil ettiği ortaya çıktı.
Hat koptu, Influencer kâbusu yaşadı!
Hat koptu, Influencer kâbusu yaşadı! Sosyal medya erişiminde kesinti dünyada olduğu gibi Türkiye’de de iletişimi aksatırken, bu mecralara ne kadar bağımlı olduğumuz bir kez daha ortaya çıktı.
Facebook tarihi çöküşün nedenini açıkladı!
Facebook tarihi çöküşün nedenini açıkladı! Facebook, dün yaşanan çöküntünün nedenlerine dair açıklama yaptı. Yaşanan kesintiden dolayı özür dileyen Facebook, sorunun veri merkezleri arasındaki ağ trafiğini koordine eden omurga yönlendiricilerindeki yapılandırma değişikliklerinin bu iletişimi kesintiye uğratması olduğunu belirtti.
Facebook, Instagram ve WhatsApp'taki 6 saatlik sorunun bilançosu ne oldu?
Facebook, Instagram ve WhatsApp'taki 6 saatlik sorunun bilançosu ne oldu? Facebook, Instagram ve WhatsApp’taki tarihi çöküşün bilançosu ne oldu? İşte 6 saatlik kesintinin ekonomik olarak ortaya çıkardığı fatura...
Whatsapp, Facebook ve Instagram çöktü!
Whatsapp, Facebook ve Instagram çöktü! Sosyal medya platformları Whatsapp, Instagram ve Facebook'a dünya genelinde erişim sorunu yaşandığı bildirildi.
Facebook’un neden özür dilemediği ortaya çıktı
Facebook’un neden özür dilemediği ortaya çıktı Son dönemde birçok skandalın ortasında yer alan Facebook yönetiminin bu iddialar ile ilgili neden hiç geri adım atmadığı ortaya çıktı.