Facebook


Facebook Discord'a nasıl rakip olacak?
Facebook Discord'a nasıl rakip olacak? Topluluk Sohbetleri ile kullanıcılar hem Facebook hem de Messenger'da ilgilendikleri konular etrafında topluluklarıyla iletişim kurabilecek.
Facebook, gizlilik ihlali davası için prensipte anlaştı
Facebook, gizlilik ihlali davası için prensipte anlaştı Facebook, kullanıcılara ait kişisel bilgileri Cambridge Analytica dahil olmak üzere üçüncü taraflarla paylaştığı gerekçesiyle tazminat istenilen davada, prensipte anlaştı.
Facebook kullanıcıları büyük bir sorunla karşı karşıya!
Facebook kullanıcıları büyük bir sorunla karşı karşıya! Facebook şu anda kullanıcı anasayfalarını ünlü hesapların sonsuz gönderileri ile dolduran tuhaf bir hata ile karşı karşıya.
Reels Facebook ve Instagram'da yeni özelliklere kavuşuyor
Reels Facebook ve Instagram'da yeni özelliklere kavuşuyor Meta, kullanıcı sayısı gittikçe artan Reels videolara Instagram ve Facebook üzerinden yeni özellikler getirdi.
Facebook’a bir dava daha!
Facebook’a bir dava daha! Facebook'un çatı şirketi Meta, yine bir dava ile gündemde. Davada; Facebook'un insanların tıbbi verilerini platformda hedefli reklamlar için izinsiz kullandığı iddia ediliyor.
Avukat Yusuf Erikel'den konuşulacak satırlar
Avukat Yusuf Erikel'den konuşulacak satırlar Ergenekon davası avukatı Yusuf Erikel, mesleğindeki tartışmasız başarıları kadar güçlü kalemiyle de takdir topluyor.
Meta’ya şok: Facebook kullanıcıları artmadı, hisseler çakıldı!
Meta’ya şok: Facebook kullanıcıları artmadı, hisseler çakıldı! Geçen yıl bünyesindeki Instagram ve Facebook’un gençlerin akıl sağlığını önemsemediğine dair iç yazışma ve belgelerin ifşa edilmesi sonrasında yeniden yapılanmaya girerek Meta adını alan şirket uluslararası kamuoyunun gündemine oturdu…