Facebook


Rekabet Kurumu'ndan WhatsApp'a geçici tedbir kararı Rekabet Kurumu, WhatsApp'ın gizlilik ilkesi ve platform kullanım koşullarını değiştirmesiyle ilgili açtığı soruşturmada geçici tedbir kararı aldı.
Twitter’ı reklam yasağı sonrası neler bekliyor? Türkiye’de temsilci atamayan Twitter, Periscope ve Pinterest için reklam yasağı kararı resmen yayınladı. Peki bundan sonra ne olacak? Twitter’ın trafiği hangi tarihte daraltılacak? Reklam verene ceza gelecek mi?
Facebook Türkiye’ye temsilci atayacak ABD’li sosyal medya devi Facebook, Türkiye’de temsilci olarak bir tüzel kişilik atama sürecini başlatmaya karar verdiklerini duyurdu.
Whatsapp'tan yeni açıklama WhatsApp bu sabah Türkiye'deki kullanıcıların uygulama ekranında yayımladığı duyuruda WhatsApp ve Facebook'un kullanıcıların mesajlarını görmediğini tekrarladı.
Facebook'a soğuk duş! Avrupa Adalet Divanı Başsavcısı Michal Bobek, kişisel verilerle ilgili sosyal medya platformu Facebook'a Avrupa Birliği (AB) üyesi bütün ülkelerde dava açılabileceği yönünde görüş verdi.
İstanbul Barosu’ndan WhatsApp ve Facebook açıklaması Rekabet Kurulu, Facebook ve WhatsApp hakkında resen soruşturma başlattı ve WhatsApp verilerinin paylaşılması zorunluluğunu durdurdu.
Rekabet Kurulu Facebook ve WhatsApp hakkında soruşturma başlattı! Rekabet Kurulu Facebook ve WhatsApp hakkında resen soruşturma başlattı ve WhatsApp verilerinin paylaşılması zorunluluğunu durdurdu.