Facebook


Facebook kullanıcılarının tepkisini çeken değişiklik
Facebook kullanıcılarının tepkisini çeken değişiklik Facebook'un çatı şirketi Meta, kullanıcı profilinde değişikliğe giderek biyografi kısmında yer alan bazı bölümleri kaldıracağını açıkladı.
Facebook'a rekor ceza kesildi
Facebook'a rekor ceza kesildi Geçtiğimiz yıl başlatılan ve Rekabet Kurumu tarafından yürütülen Facebook soruşturması nihayet sonuçlandı.
Milyonlarca Facebook kullanıcısı tehlike altında!
Milyonlarca Facebook kullanıcısı tehlike altında! Facebook yaptığı açıklama ile kullanıcılarını uyardı: "Onlarca kötü amaçlı mobil uygulama kişisel bilgileri tehdit ediyor..."
Facebook: "1 milyon kişinin şifresi çalınmış olabilir"
Facebook: "1 milyon kişinin şifresi çalınmış olabilir" Meta bünyesinde Instagram, WhatsApp ve Messenger ile hizmet veren Facebook'tan kullanıcılarına endişe yaratan bir uyarı geldi.
Meta, Facebook ve Instagram’da NFT dönemini başlatıyor
Meta, Facebook ve Instagram’da NFT dönemini başlatıyor Facebook'un üst şirketi Meta, NFT dünyasında yer almaya çalışıyor. Şirket, Facebook ve Instagram için NFT özelliğini duyurdu!
Reklamsız Instagram Facebook’u kızdırdı!
Reklamsız Instagram Facebook’u kızdırdı! Popüler sosyal medya platformu Instagram için reklamsız bir uygulama yayınlandı. Ancak iddialara göre reklamsız Instagram, Meta'yı kızdırdı.
Facebook Discord'a nasıl rakip olacak?
Facebook Discord'a nasıl rakip olacak? Topluluk Sohbetleri ile kullanıcılar hem Facebook hem de Messenger'da ilgilendikleri konular etrafında topluluklarıyla iletişim kurabilecek.