Fatih Altaylı


Fatih Altaylı İBB Sözcüsü Murat Ongun'a yüklendi! İBB Sözcüsü Ongun, Can Ataklı'nın İSPARK'la ilgili yazısına işaret ederek, "Yazı baştan sona yanlıştır. Siz, onun gazeteci olarak yapmadığını yapıp İSPARK web sitesinden denetlenmiş rakamlara ulaşabilirsiniz" demişti.
Fatih Altaylı’dan TRT'ye 'İzmir Marşı' tepkisi! Fatih Altaylı, A Milli Kadın Voleybol Takımı'nın 'İzmir Marşı' sevincini yayınlamadığını ifade ettiği TRT'ye tepki gösterdi.
Fatih Altaylı'dan Diyanet'e fotoğraflı yanıt Habertürk yazarı Fatih Altaylı, Diyanet İşleri Başkanlığı’nın ‘Midye, karides, kalamar, yengeç, ıstakoz haramdır’ fetvasına fotoğraflı yanıt verdi.
Diyanet'e bir tepki de Fatih Altaylı'dan! Habertürk yazarı Fatih Altaylı, "Osmanlı padişahları haram mı yedi?" başlıklı bugünkü köşe yazısında Diyanet İşleri Başkanlığı'nın verdiği fetvayı eleştirdi.
Fatih Altaylı'dan Doğu Perinçek'e 'Taliban' tepkisi! Fatih Altaylı, bugünkü köşesinde ABD'nin Afganistan'dan çekilmesiyle beraber, Taliban'ın kontrolü ele geçirmesinden sonra Cumhuriyet Kadınları Derneği ve Doğu Perinçek'in Taliban'a verdiği desteği sert bir dille eleştirdi.
Fatih Altaylı'dan çok sert 'göç' yazısı! Habertürk yazarı Fatih Altaylı, Türkiye'ye yönelik yapılan göçleri köşesine taşıdı.
Fatih Altaylı havuz medyasına ateş püskürdü! Habertürk yazarı Fatih Altaylı, İngiltere Savunma Bakanı Wallace'ın Türkiye ve Pakistan'da mülteci merkezleri kurulacağını açıklamasının ardından başlayan tartışmaları ve iktidar çevresinin açıklamalarını köşesine taşıdı.