Fatih Altaylı


Fatih Altaylı, Emre Belözoğlu'na böyle seslendi: "Ey Fetullah’ın çocuğu…"
Fatih Altaylı, Emre Belözoğlu'na böyle seslendi: "Ey Fetullah’ın çocuğu…" Başakşehir teknik direktörü Emre Belözoğlu'nun ‘eşi ve annesinin daha önce kimsenin elini tutmadığını ve bu nedenle şerefli olduklarını’ belirten açıklamaları tartışmaya neden olurken Fatih Altaylı’dan sert sözler geldi.
Fatih Altaylı Kerem Kınık'a seslendi: "Yanılıyorsun koçum!"
Fatih Altaylı Kerem Kınık'a seslendi: "Yanılıyorsun koçum!" Usta gazeteci ve televizyoncu Fatih Altaylı, deprem bölgesinde başkanı olduğu Kızılay'ın çadır satması nedeniyle gündemden düşmeyen ve sosyal medyada kendisini istifaya davet edenlerle tartışmaya giren Kerem Kınık'a seslenerek çarpıcı açıklamalarda bulundu.
Fatih Portakal ekrana geri dönüyor
Fatih Portakal ekrana geri dönüyor 1 Mart'ta yayın hayatına başlayan Sözcü TV'de Genel Müdürlük koltuğuna Yılmaz Özdil oturmuştu. Özdil'in sürpriz ayrılık kararının ardından kanalda peş peşe istifalar gelmişti.
Deniz Çakır evlendi mi? Nikah sorusuna flaş yanıt!
Deniz Çakır evlendi mi? Nikah sorusuna flaş yanıt! Oyuncu Deniz Çakır'ın sevgilisi Bilgehan Baykal'la evlilik hazırlığı yaptığı söyleniyordu.
Meral Akşener Ersan Şen sorulunca ne söyledi?
Meral Akşener Ersan Şen sorulunca ne söyledi? Millet İttifakı'nda 12'inci toplantı sonrasında İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener yaptığı açıklamada ne kumar ne de noter masasında olmayacaklarını ifade etmişti.
Canlı yayında esrarengiz olay! Prof. Dr. İlhan Tekeli saniyeler içinde kayboldu!
Canlı yayında esrarengiz olay! Prof. Dr. İlhan Tekeli saniyeler içinde kayboldu! Kahramanmaraş merkezli yaşanan iki büyük depremin ardından Türkiye’nin birçok noktasında depremler yaşanırken Habertürk’te Fatih Altaylı’nın sunduğu Teke Tek programında şaşırtan bir olay yaşandı.
Fatih Altaylı: "Onu ve benzerlerini yargıya havale edeceğim"
Fatih Altaylı: "Onu ve benzerlerini yargıya havale edeceğim" Diyanet İşleri Başkanlığı’na bağlı Din İşleri Yüksek Kurulu, “Depremzede çocuklar evlat edinilebilir mi” sorusuna sitesinden verdiği yanıtta, konuyu evliliğe getirip bir İslam aliminin ‘evlat edinen ile evlatlık arasında evlenme engeli olmadığına’ dair görüşünü paylaşınca infial yaratmıştı.