Fatih Altaylı


Fatih Altaylı'dan Fatih Terim'e olay gönderme!
Fatih Altaylı'dan Fatih Terim'e olay gönderme! Futbolda dolandırıcılık davası gittikçe büyüyor. Ünlü gazeteci Fatih Altaylı, Seçil Erzan tarafından dolandırıldıkları iddia edilen Arda Turan, Emre Belözoğlu ve Fatih Terim hakkında konuştu. Özellikle Fatih Terim için söylediği sözler sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.
Metin Uca'nın vefatı sanat ve televizyon dünyasını yasa boğdu
Metin Uca'nın vefatı sanat ve televizyon dünyasını yasa boğdu Sevilen televizyoncu Metin Uca geçirdiği trafik kazasından iki hafta sonra yaşamını yitirdi. 62 yaşındaki Uca'nın vefatı sonrası sanat dünyası yasa boğuldu.
Erol Mütercimler'den Fatih Altaylı'nın programında çarpıcı açıklamalar
Erol Mütercimler'den Fatih Altaylı'nın programında çarpıcı açıklamalar Erol Mütercimler; Fatih Altaylı'nın 10 Kasım özel programında çarpıcı açıklamalarda bulundu.
Fatih Altaylı: "Yazın yediğin hurmalar kışın bir tarafını tırmalar"
Fatih Altaylı: "Yazın yediğin hurmalar kışın bir tarafını tırmalar" Dilan Polat lüks yaşantısından sonra şimdi de cezaevi yaşantısıyla gündemde.
Fatih Altaylı'dan Polat çiftine dair çarpıcı satırlar
Fatih Altaylı'dan Polat çiftine dair çarpıcı satırlar Sosyal medya fenomeni ve güzellik merkezleri sahibi Dilan Polat ve Engin Polat hakkında yürütülen soruşturma kapsamında Polat ailesinin mal varlığına el konuldu ve önceki gün tutuklanarak cezaevine gönderildiler.
Fatih Altaylı duygusal anlar yaşadı
Fatih Altaylı duygusal anlar yaşadı Kendisine ait YouTube kanalında Atatürk filminin oyuncuları ve yönetmenini konuk eden gazeteci Fatih Altaylı, filmi anlatırken duygulanarak ağlamaya başladı.
Fatih Altaylı'dan Kemal Kılıçdaroğlu'na sert sözler
Fatih Altaylı'dan Kemal Kılıçdaroğlu'na sert sözler CHP 38. Olağan Kurultayında 81 ilden gelen bin 367 kurultay delegesi, Cumhuriyet’in ve partinin 100. yılında yeni genel başkanı ve yeni parti yönetimini seçti.