Fatih Altaylı


Fatih Altaylı'dan canlı yayında 'Suriyeli' tepkisi Türkiye’de yaşayan Suriyelilere tanınan imkanları ve Suriyelilerin sokağa çıkma yasağından muaf olmalarına isyan eden usta gazeteci ve televizyoncu Fatih Altaylı, sunucusu olduğu 'Teke Tek' programında “Türkiye’yi Suriye’ye savaşsız kaybettik” ifadelerini kullandı.
Fahrettin Koca: "Hedef yazdan önce 100 milyon doz" Fatih Altaylı: "Dün Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca ile bir kez daha konuştuk..."
Fatih Altaylı'dan Habertürk'e ceza tepkisi Usta gazeteci ve televizyoncu Fatih Altaylı bugünkü yazısında, "RTÜK FETÖ’cüdür diyemem ama böyle bir kararı ancak ve ancak Türkiye’yi karalamak isteyen FETÖ’cüleri sevindirir." ifadesini kullandı.
Fatih Altaylı'dan KYK borçlarına Suriyeli tepkisi! Habertürk TV’de Fatih Altaylı KYK borçlarıyla ilgili "Suriyeli" hatırlatması yaptı...
İzleyicinin yorumu Fatih Altaylı'yı öfkelendirdi Habertürk'te "Teke Tek Bilim" programında izleyicinin "Mars'a gittiniz mi ki hayat var diyorsunuz" sorusu sonrası Fatih Altaylı oldukça öfkelendi.
Fatih Altaylı: "Sayı çok ölüm az" "... Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca çıktı dün basının karşısına ve yapması gerekeni yaptı. Doğruyu söyledi."
Fatih Altaylı, açıklanmayan gerçekleri açıkladı! Habertürk yazarı Fatih Altaylı, bugünkü yazısında Corona virüs vaka sayılarında gizlenen rakamları tek tek açıkladı. Altaylı sadece İstanbul'da günde 20 bin Covid-19 vakası tespit edildiğini yazdı.