Fatih Altaylı


Fatih Altaylı'nın Muharrem Sarıkaya isyanı! Canlı yayında İHA muhabiri Ahmet Demir‘e tokat atan Habertürk Ankara Temsilcisi Muharrem Sarıkaya, bu sabah "Gün Başlıyor" programına katılmadı.
Erdal Özyağcılar'dan yıllar sonra 'Bizimkiler' itirafı 'Fatih Altaylı ile Bire Bir' programına konuk olan ünlü oyuncu Erdal Özyağcılar; 9 yıl rol aldığı televizyon efsanesi "Bizimkiler" hakkında yıllar sonra çarpıcı bir itirafta bulundu.
Fatih Altaylı, Sergen Yalçın'ın Alpay Özalan için çizdiği karikatürü hatırlattı Habertürk yazarı Fatih Altaylı, AKP İzmir milletvekili ve Meclis İdare Amiri Alpay Özalan için Sergen Yalçın'ın çizdiği karikatürü hatırlattı.
Pınar Altuğ: "Kaşınanı kaşırım" Bloomberg HT'de ekrana gelen "Fatih Altaylı ile Bire Bir" bu hafta tv yıldızı Pınar Altuğ, yapımcı-senarist Birol Güven ve müzisyen Can Gox'u ağırladı.
Barış Falay: "Bizim çocuk yasağımız vardı" Ekranın sevilen oyuncusu Barış Falay çocuk açıklamasında bulundu.
Fatih Altaylı'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamalarına eleştiri Habertürk yazarı Fatih Altaylı, ekonomide yaşanan gelişmeler üzerine Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yaptığı açıklamalara tepki gösterdi.
Fatih Altaylı yazdı: "İyimser olun 10 cent 1 TL" Habertürk'ten Fatih Altaylı'nın bugünkü yazısı...