Fatih Altaylı

Fatih Altaylı havuz medyasına ateş püskürdü!
Fatih Altaylı havuz medyasına ateş püskürdü! Habertürk yazarı Fatih Altaylı, İngiltere Savunma Bakanı Wallace'ın Türkiye ve Pakistan'da mülteci merkezleri kurulacağını açıklamasının ardından başlayan tartışmaları ve iktidar çevresinin açıklamalarını köşesine taşıdı.
Fatih Altaylı'dan "Afgan mülteci" tepkisi!
Fatih Altaylı'dan "Afgan mülteci" tepkisi! Habertürk yazarı Fatih Altaylı, Türkiye'ye gelen 300 bin Afgan'ın azımsanmaması gerektiğini söyledi.
Fatih Altaylı yazdı: "Madem öyle görevden alın, dava edin"
Fatih Altaylı yazdı: "Madem öyle görevden alın, dava edin" Habertürk yazarı Fatih Altaylı, bugünkü yazısında Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın “Dere yataklarına yerleşilmesine ve yüksek katlı mimariye hep karşı çıktım” sözlerini eleştirdi.
Fatih Altaylı'dan Abdulkadir Selvi'ye ağır salvo
Fatih Altaylı'dan Abdulkadir Selvi'ye ağır salvo "... adından başka bir yerinde bir Selvi’lik yok, boyu hayli kısa ama gerçekten boyundan büyük bir yalakalık potansiyeline sahip. Kendi yalakalığında boğulsa hiçbir şey demeyeceğim ama son olarak haddini aşıp, zaten küçük olan boyundan büyük laflar etmeye başladı."
Fatih Altaylı’dan sert ‘göçmen’ yazısı!
Fatih Altaylı’dan sert ‘göçmen’ yazısı! Habertürk yazarı Fatih Altaylı, bugünkü köşesinde Afgan göçmenler ile yeniden gündeme gelen sınır güvenliği konusunu değerlendirdi.
Fatih Altaylı yazdı: "CIA'nın yeni FETÖ'sü Afganlar mı!"
Fatih Altaylı yazdı: "CIA'nın yeni FETÖ'sü Afganlar mı!" Fatih Altaylı, "Madem ABD ve CIA, FETÖ’yü kullanarak ile Türkiye’de darbe yapmak, iç kargaşa çıkarmak istiyordu aynı ABD ve CIA’in yıllardır Afganistan’da eğittiği bu Afgan savaşçılarla aynı şeyi denemeyeceğinin garantisi var mı!" diye yazdı.
Fatih Altaylı yazdı: "Dursun bu hayasızca akın"
Fatih Altaylı yazdı: "Dursun bu hayasızca akın" Habertürk'ten Fatih Altaylı'nın bugünkü yazısı...