Fatih Altaylı

Fatih Altaylı'dan Afgan Mafya Ahmadi sitemi!
Fatih Altaylı'dan Afgan Mafya Ahmadi sitemi! Fatih Altaylı, Almanya'nın sınır dışı ettiği Afgan çete lideri olduğu belirtilen Sanger Ahmadi'nin Türkiye'deki pozlarına tepki gösterdi.
Hatice Aslan hangi ünlü oyuncuyla sınıf arkadaşı çıktı?
Hatice Aslan hangi ünlü oyuncuyla sınıf arkadaşı çıktı? Ödüllü oyuncu Hatice Aslan, 'Fatih Altaylı ile Bire Bir'in bu haftaki konuğu oldu.
Fatih Altaylı yazdı: "Peki PKK'lılara ne diyeceğiz?"
Fatih Altaylı yazdı: "Peki PKK'lılara ne diyeceğiz?" Fatih Altaylı'nın Habertürk'te yayınlanan bugünkü yazısı...
Berfu Yenenler: "Eser'e DM'den yürüdüm"
Berfu Yenenler: "Eser'e DM'den yürüdüm" "Fatih Altaylı ile Bire Bir"in bu haftaki konukları Eser-Berfu Yenenler çifti ve usta müzisyen Fatih Erkoç oldu.
Fatih Altaylı Habertürk yönetimine resti çekti!
Fatih Altaylı Habertürk yönetimine resti çekti! Hükümet kış önlemi olarak aşısızları AVM, kafeterya ve restoranlara almamaya hazırlanırken, Habertürk yazarı Fatih Altaylı'dan Habertürk yönetimine acil çağrı geldi.
Haluk Levent: "Attığım tweet yanlış algılandı"
Haluk Levent: "Attığım tweet yanlış algılandı" Geçen haftalarda yurt dışına yerleşeceğine dair bir paylaşım yaparak takipçilerini şaşırtan Haluk Levent, konuk olduğu programda attığı tweetin yanlış algılandığını söyledi.
'Fatih Altaylı ile Bire Bir' ilk bölümüyle beğeni topladı
'Fatih Altaylı ile Bire Bir' ilk bölümüyle beğeni topladı Bloomberg HT'de Fatih Altaylı'nın sunumuyla yapımcılığını BBO YAPIM’ın üstlendiği yepyeni bir program başladı.