Fatih Altaylı

Fatih Altaylı yazdı: "Havada da ifrat ve tefrit"
Fatih Altaylı yazdı: "Havada da ifrat ve tefrit" Habertürk yazarı Fatih Altaylı, Erdoğan ile Kılıçdaroğlu arasında yaşanan uçak tartışmasını köşesine taşıdı.
Fatih Altaylı yazdı: "Milli Eğitim’in bir büyük ayıbı"
Fatih Altaylı yazdı: "Milli Eğitim’in bir büyük ayıbı" Habertürk yazarı Fatih Altaylı, 13 yaşındaki sporcu Merve Akpınar'ın bir grup gazeteci ile birlikte gittiği okuluna sokulmadığını söyledi. "Çünkü okulun bağlı olduğu Haliliye Milli Eğitim Müdürlüğü böyle bir talimat vermişti" diyen Altaylı, bunun MEB için büyük bir ayıp olduğunu ifade etti.
Fatih Altaylı aşı karşıtlarına ateş püskürdü
Fatih Altaylı aşı karşıtlarına ateş püskürdü Habertürk yazarı Fatih Altaylı bugünkü yazısında aşı karşıtlığını ve aşı karşıtlarının söylemlerini köşesine taşıdı.
Fatih Altaylı'dan 'Tosuncuk' tepkisi!
Fatih Altaylı'dan 'Tosuncuk' tepkisi! Habertürk yazarı Fatih Altaylı, "Eğer suçlu iseniz, eğer hırsızsanız sizin için Türkiye’den daha iyi hiçbir ülke yok" görüşünü paylaştı.
Fatih Altaylı: "İddialar doğruysa Baykal'ı partide tutacak mısınız?"
Fatih Altaylı: "İddialar doğruysa Baykal'ı partide tutacak mısınız?" Habertürk yazarı Fatih Altaylı, Sedat Peker’in iddialarıyla tekrar gündeme gelen eski CHP Genel Başkanı Deniz Baykal'la ilgili CHP yönetimine seslendi.
Fatih Altaylı yazdı: "Çakma muhafazakarlara bir sözüm var..."
Fatih Altaylı yazdı: "Çakma muhafazakarlara bir sözüm var..." Habertürk yazarı Fatih Altaylı, iki çocuğun cinsel istismarı resimlerle çizerek anlattığı ve sanık anne ile üvey babanın tahliye edildiği Elmalı davasına ilişkin olarak bir yazı kaleme aldı.
Fatih Altaylı'dan Baykal Ailesine 'Halk TV' soruları
Fatih Altaylı'dan Baykal Ailesine 'Halk TV' soruları Habertürk yazarı Fatih Altaylı, bugünkü yazısında gazeteci Uğur Dündar ile eski CHP Genel Başkanı Deniz Baykal’ın kızı Aslı Baykal arasındaki tartışmaya değindi.