Fatih Altaylı

Fatih Altaylı yazdı: "Dursun bu hayasızca akın"
Fatih Altaylı yazdı: "Dursun bu hayasızca akın" Habertürk'ten Fatih Altaylı'nın bugünkü yazısı...
Fatih Altaylı’dan dikkat çeken 'yardım' çıkışı!
Fatih Altaylı’dan dikkat çeken 'yardım' çıkışı! Habertürk yazarı Fatih Altaylı, günlerdir süren yangınlarla birlikte çıkan ‘yardım’ tartışmalarına ilişkin olarak dikkat çeken bir noktaya parmak bastı ve “Başka ülkelere yardım etmek, zor gününde yanında olmak ayıp ve kötü bir şey ise biz niye yapıyoruz?” diye sordu.
Fatih Altaylı "Çok sevdiğim çaydan…"
Fatih Altaylı "Çok sevdiğim çaydan…" Cumhurbaşkanı Erdoğan, Marmaris’te yangın felaketinin olduğu bölgeye gitmiş ve konuşmasının ardından vatandaşlara çay dağıtmıştı.
Fatih Altaylı: "Keşke bir de tarağı olsaydı"
Fatih Altaylı: "Keşke bir de tarağı olsaydı" Bugünkü köşesinde 32 gün önce yazdığı bir yazıyı hatırlatan Fatih Altaylı, yangınlar sırasında düğünde olduğunu açıklayan THK'nın Kayyum Başkanı Cenap Aşçı'yı da eleştirdi.
Fatih Altaylı, AKP'li yöneticinin açıklamasına yanıt verdi
Fatih Altaylı, AKP'li yöneticinin açıklamasına yanıt verdi Fatih Altaylı: "AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şen kendisi hakkındaki 14 satırlık kısa yazıma oldukça uzun bir yanıt göndermiş."
Fatih Altaylı’dan Kültür ve Turizm Bakanlığı’na sert eleştiri!
Fatih Altaylı’dan Kültür ve Turizm Bakanlığı’na sert eleştiri! Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın paylaştığı ‘İstanbul tanıtım filmi’ni köşesinde değerlendiren Habertürk yazarı Fatih Altaylı, dikkat çeken ifadeler kullandı.
Fatih Altaylı: "Tepemi attırmayın, vallahi küfür ederim"
Fatih Altaylı: "Tepemi attırmayın, vallahi küfür ederim" Habertürk yazarı Fatih Altaylı, Afganlıların Türkiye’ye göç etmesiyle sığınmacılar hakkında başlayan tartışmalara ilişkin kaleme aldığı “Köle tacirisiniz ulan, köle taciri” başlıklı bugünkü yazısında, bazı eleştirilerde bulundu.