Fatih Altaylı

Fatih Altaylı'dan bomba kulis
Fatih Altaylı'dan bomba kulis Habertürk yazarı Fatih Altaylı, "Senaryo ve film" başlıklı yazısında Ankara kulislerindeki son ‘Parlamenter Sisteme Dönüş’ kulislerini yazdı.
Fatih Altaylı'dan Ulu Önder Atatürk’ü anmayan Diyanet’e çok sert tepki!
Fatih Altaylı'dan Ulu Önder Atatürk’ü anmayan Diyanet’e çok sert tepki! Habertürk yazarı Fatih Altaylı, Diyanet İşleri Başkanlığı'nın Cumhuriyet'in ilanının 98'inci yıldönümünde yayımladığı cuma hutbesinde, Mustafa Kemal Atatürk'ü anmamasına çok sert tepki gösterdi.
Fatih Altaylı'dan dikkat çeken 'CHP adayı' yazısı!
Fatih Altaylı'dan dikkat çeken 'CHP adayı' yazısı! Habertürk yazarı Fatih Altaylı, Muhtar Kent ve Özgür Demirtaş isimleri için "palavra" ifadesi kullandı.
Fatih Altaylı çok sert çıktı: "Memleketinden kaçan yavşak!"
Fatih Altaylı çok sert çıktı: "Memleketinden kaçan yavşak!" Usta gazeteci Fatih Altaylı, sosyal medya üzerinden başlatılan muz yeme görüntüleri kampanyasına tepki gösterdi.
Fatih Altaylı'dan Halil Falyalı çıkışı!
Fatih Altaylı'dan Halil Falyalı çıkışı! Habertürk yazarı Fatih Altaylı, Sedat Peker’in videolarıyla gündeme gelen, KKTC’de kumarhane ve bahis siteleri sahibi Halil Falyalı’ya Türkiye’deki bazı gazetecilerin şantaj yaptığı iddiasını değerlendirdi.
Fatih Altaylı'dan BioNTech'in kurucularına eleştiri!
Fatih Altaylı'dan BioNTech'in kurucularına eleştiri! Habertürk yazarı Fatih Altaylı, BioNTech'in kurucularından Uğur Şahin ve Özlem Türeci'nin dün yaptıkları açıklamayı 'büyük bir dönüş' olarak nitelendirdi.
Fatih Altaylı'dan Ekrem İmamoğlu çıkışı!
Fatih Altaylı'dan Ekrem İmamoğlu çıkışı! Habertürk yazarı Fatih Altaylı, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu hakkında bir yazı kaleme aldı.