Fransa

Tuba Büyüküstün'den Fransa'ya kısa bir ara
Tuba Büyüküstün'den Fransa'ya kısa bir ara Paris'te yaşayan Tuba Büyüküstün, yurda döndü. Oyuncu "Zeytin Ağacı" dizisinin ikinci ve üçüncü sezon çekimleri için soluğu Ayvalık'ta aldı.
Esra Dermancıoğlu apar topar Fransa'ya gitti!
Esra Dermancıoğlu apar topar Fransa'ya gitti! Ünlü oyuncu Esra Dermancıoğlu gelen teklif üzerine Fransa'da bir krem markasının yüzü oldu.
Hadise'den Tuba Büyüküstün'ü şaşırtan sürpriz!
Hadise'den Tuba Büyüküstün'ü şaşırtan sürpriz! Şarkıcı Hadise, güzel oyuncu Tuba Büyüküstün'e çok sürpriz bir jest yaptı.
Eurovision'a katılma hayali kuran Edis'in şöhreti yayılıyor
Eurovision'a katılma hayali kuran Edis'in şöhreti yayılıyor Şarkıcı Edis, "Arıyorum" adlı şarkısıyla France 3 kanalında yer aldı. Bir yarışmacı, Edis'e hayran olduğunu belirtti.
137 gündür denizde olan Fransız maceracı Türk denizciler tarafından kurtarıldı
137 gündür denizde olan Fransız maceracı Türk denizciler tarafından kurtarıldı 137 gün Atlantik Okyanusu'nda ilerleyen ve yakın bir süre önce 6 metrelik özel teknesiyle denizde kaybolan Fransız maceracı Didier Bovard Amerikan Sahil Güvenliği'nin uyarı mesajıyla, Porto Riko açıklarında Türk denizcilerin 6 saatlik operasyonuyla kurtarıldı.
Fransa'da bilanço ağırlaşıyor! 'Şiddete son' çağrısı!
Fransa'da bilanço ağırlaşıyor! 'Şiddete son' çağrısı! Fransa'da polisin bir genci vurmasıyla patlak veren protestoların dördüncü gecesinde 1300'ü aşkın kişi gözaltına alındı, 79 polis ve jandarma yaralandı.
Tuluyhan Uğurlu: "TRT yan gelip yatma yeri değildir!"
Tuluyhan Uğurlu: "TRT yan gelip yatma yeri değildir!" Fransa’nın başkenti Paris’in banliyölerinden Nanterre'de bir trafik polisinin 17 yaşındaki bir genci öldürmesi sonrası patlak veren protestolarda bir kişi çatıdan düşerek yaşamını yitirdi. Öte yandan protestolar Belçika'ya da sıçradı.