Fransa

Hande Erçel ve Hakan Sabancı'nın gizli aşk tatili
Hande Erçel ve Hakan Sabancı'nın gizli aşk tatili Kalbini sosyetik çapkın Hakan Sabancı'ya kaptıran Hande Erçel'in keyfine diyecek yok...
İstanbul Havalimanı Avrupa'nın en yoğun havalimanı oldu
İstanbul Havalimanı Avrupa'nın en yoğun havalimanı oldu Avrupa Hava Seyrüsefer Güvenliği Teşkilatının (EUROCONTROL) 13-19 Şubat dönemine ilişkin raporuna göre İstanbul Havalimanı günlük 1280 uçuşla Avrupa'nın en yoğun havalimanı oldu.
19 Avrupa ülkesinden 27 ekip seferber edildi
19 Avrupa ülkesinden 27 ekip seferber edildi Avrupa Kriz Yönetimi Komiseri Janez Lenarcic şimdiye kadar 19 Avrupa ülkesinden 27 arama-kurtarma ve sağlık ekibinin depremden sonra Türkiye’ye yardım etmek için seferber edildiğini duyurdu.
Dünyadan Türkiye'ye destek mesajları
Dünyadan Türkiye'ye destek mesajları Kahramanmaraş'ın Pazarcık ilçesinde saat 04:17'de meydana gelen 7.7 büyüklüğündeki deprem tüm Türkiye'yi yasa boğdu.
Avrupa ülkelerinin İstanbul Başkonsolosluklarından peş peşe kapanma kararı!
Avrupa ülkelerinin İstanbul Başkonsolosluklarından peş peşe kapanma kararı! Avrupa ülkelerinin İstanbul'da bulunan başkonsoloslukları art arda geçici süre kapanma kararı aldıklarını açıkladı.
Tuba Büyüküstün'e çok sürpriz partner! Kimsenin aklına gelmezdi!
Tuba Büyüküstün'e çok sürpriz partner! Kimsenin aklına gelmezdi! Rol aldığı dizilerle şöhreti Türkiye sınırlarını aşan Tuba Büyüküstün, bir süredir Fransa'da yaşıyordu.
Aslı - Metin Şen çifti selamı sabahı kesti!
Aslı - Metin Şen çifti selamı sabahı kesti! Temmuz 2000'de, bin 500 kişinin katıldığı düğünle evlenen Metin-Aslı Şen çiftinin evliliklerinin üzerinde kara bulutlar dolaşıyordu...