Fransa

Meryem Uzerli Fransa sokaklarında şov yaptı! Yıllar 'Hürrem'e acımadı!
Meryem Uzerli Fransa sokaklarında şov yaptı! Yıllar 'Hürrem'e acımadı! Bir dönemin ünlü oyuncusu Meryem Uzerli, Fransa sokaklarında poz verdi. Genç görünmek uğruna yüzüne onlarca işlem yaptıran Uzerli'nin yaşından daha olgun göstermesi şaşırttı.
Evliliklerinde kara bulutlar dolaşan Ebru Şallı ve Uğur Akkuş'tan flaş haber
Evliliklerinde kara bulutlar dolaşan Ebru Şallı ve Uğur Akkuş'tan flaş haber Ebru Şallı ve Uğur Akkuş'un evliliklerinin bir süredir sallantıda olduğu konuşuluyordu.
Hande Erçel Hakan Sabancı'nın aklını başından aldı
Hande Erçel Hakan Sabancı'nın aklını başından aldı İlişkilerinin ilk başladığı günden itibaren magazin gündemine oturan Hande Erçel ve Hakan Sabancı aşklarına doludizgin devam ediyor.
Cengiz Ünder sarışın güzeli Fransa'da ağırlıyor
Cengiz Ünder sarışın güzeli Fransa'da ağırlıyor Bir dönem adı şarkıcı Aleyna Kalaycıoğlu ile anılan futbolcu Cengiz Ünder, gönlünü fenomen Bilge Yenigül'e kaptırdı.
Fransız medyası Kılıçdaroğlu'nun açıklamalarını yorumladı: "Tabuları yıktı"
Fransız medyası Kılıçdaroğlu'nun açıklamalarını yorumladı: "Tabuları yıktı" Millet İttifakı'nın cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu'nun dün akşam sosyal medya hesabından yaptığı "Alevi çıkışı" uluslararası kamuoyunun gündemine oturdu.
Hakan Sabancı rotayı yeniden oluşturdu! Bomba gelişme!
Hakan Sabancı rotayı yeniden oluşturdu! Bomba gelişme! Magazin dünyasının konuştuğu Hakan Sabancı - Hande Erçel ilişkisinde günlerce konuşulacak yeni bir gelişme yaşandı.
'Kan Çiçekleri' dizisi Cannes yolunda
'Kan Çiçekleri' dizisi Cannes yolunda Kanal 7'nin sevilen günlük dizisi "Kan Çiçekleri" her yıl nisan ayında Cannes'da düzenlenen MIPTV'ye katılıyor.