Fransa

"Yalı Çapkını" dizisinin yeni bölümü neden kısa sürdü?
"Yalı Çapkını" dizisinin yeni bölümü neden kısa sürdü? Star TV'nin izlenme rekoru kıran "Yalı Çapkını" dizisinin bu akşam beklenenden kısa sürmesi seyircinin tepkisini çekti.
Melisa Aslı Pamuk Paris Moda Haftası'nda
Melisa Aslı Pamuk Paris Moda Haftası'nda Ünlü oyuncu Melisa Aslı Pamuk ünlü bir takı markasının Türkiye marka elçisi oldu.
Filenin Sultanları Paris Olimpiyatlarında
Filenin Sultanları Paris Olimpiyatlarında Filenin Sultanları, 2024 Paris Olimpiyat Oyunları Elemeleri'nde ev sahibi Japonya'yı 3-1 mağlup ederek Paris 2024 Olimpiyatları'nı garantiledi. Ay yıldızlılar üst üste 21. maçını da kazanarak müthiş bir seri yakaladı.
Alina Boz ve Umut Evirgen'den jet hızıyla nikah!
Alina Boz ve Umut Evirgen'den jet hızıyla nikah! Sezen Aksu'nun oğlu Mithat Can Özer ile 4 yıllık ilişkisini noktaladıktan çok kısa bir süre sonra Umut Evirgen'le sürpriz bir aşka yelken açan güzel oyuncu Alina Boz gelin oluyor.
Nuri Bilge Ceylan'ın filmi Fransa'da 911 bin dolarlık hasılata ulaştı
Nuri Bilge Ceylan'ın filmi Fransa'da 911 bin dolarlık hasılata ulaştı Dünyaca ünlü ödüllü yönetmen Nuri Bilge Ceylan'ın Türkiye'nin Oscar adayı filmi gösterimde olduğu Fransa'da 911 bin dolarlık hasılata ulaştı.
Cep telefonunu kaybeden Özge Ulusoy sinir krizi geçirdi
Cep telefonunu kaybeden Özge Ulusoy sinir krizi geçirdi Son dönemlerde Faruk Çolakoğlu ile evleneceği konuşulan Özge Ulusoy, sevgilisi ile birlikte tatil için Fransa’ın Saint-Tropez’e şehrine gitti. Gider gitmez telefonunu kaybeden Ulusoy, tüm şehri ayağa kaldırdı.
Lüks yaşamı tarif eden Tuba Büyüküstün'e eleştiri
Lüks yaşamı tarif eden Tuba Büyüküstün'e eleştiri Tuba Büyüküstün, Paris’teki evinden paylaşım yapıp lüksü tanımlayınca sosyal medyanın diline düştü.