Fransa


Birce Akalay-Hakan Kurtaş aşkında nikah masası göründü
Birce Akalay-Hakan Kurtaş aşkında nikah masası göründü Aşkları sürpriz bir şekilde başlayan Birce Akalay ile Hakan Kurtaş evleniyor.
Yerel seçim sonuçları en çok ABD’de konuşuldu
Yerel seçim sonuçları en çok ABD’de konuşuldu MTM Medya Takip Merkezi’nin profesyonel dijital medya dinleme platformu DigiLUP, 31 Mart 2024 Mahalli İdareler Genel Seçimi’nin yansımalarını derledi.
Melisa Aslı Pamuk ve Yusuf Yazıcı'dan "kesin dönüş" kararı
Melisa Aslı Pamuk ve Yusuf Yazıcı'dan "kesin dönüş" kararı Son günlerde Fransa'nın Lille takımında top koşturan milli futbolcu Yusuf Yazıcı ile orada birlikte yaşadığı sevgilisi oyuncu Melisa Aslı Pamuk'un yurda kesin dönüş yapacakları konuşuluyor.
İpek Erdem: "Türkiye, dünyada yükselen bir değer"
İpek Erdem: "Türkiye, dünyada yükselen bir değer" "Hayat Bilgisi, Elveda Rumeli, Kuzgun" gibi dizilerde rol alan ve daha çok "Hayat Bilgisi"nin Barbie Gamze'si olarak akıllarda yer edinen İpek Erdem, bir süredir Fransa'nın başkenti Paris'te yaşıyordu.
Hafsanur Sancaktutan: "Rolüm ve sahne ne gerektiriyorsa yaparım"
Hafsanur Sancaktutan: "Rolüm ve sahne ne gerektiriyorsa yaparım" İddialı projelerde rol alan oyuncu Hafsanur Sancaktutan, çarpıcı açıklamalarda bulundu.
Hande Erçel'in Paris Moda Haftası stili gündem oldu
Hande Erçel'in Paris Moda Haftası stili gündem oldu Tatil paylaşımlarıyla sık sık adından söz ettiren ünlü oyuncu Hande Erçel, Paris Moda Haftası'na katıldı. Oyuncu şıklığıyla göz kamaştırdı.
Alain Delon'un evinden cephanelik çıktı!
Alain Delon'un evinden cephanelik çıktı! Fransa'nın dünyaca ünlü sinema yıldızı Alain Delon’un evinde 72 silah ve ve 3 binden fazla mermi ele geçirildi.