Fransa


Hadise dünyaca ünlü yıldızla buluştu
Hadise dünyaca ünlü yıldızla buluştu Paris Moda Haftası'nda bulunan Hadise, ABD'li şarkıcı Usher ile ayaküstü sohbet etti.
Şeyma Subaşı boşanmanın ardından ne yaptı?
Şeyma Subaşı boşanmanın ardından ne yaptı? Şeyma Subaşı ile Meedo'nun, 4 aylık evliliği, dün Beykoz Adliyesi'nde sabah saat 09.00'da başlayan ve 15 dakika süren duruşma ile bitti.
"Yalı Çapkını" dizisinin yeni bölümü neden kısa sürdü?
"Yalı Çapkını" dizisinin yeni bölümü neden kısa sürdü? Star TV'nin izlenme rekoru kıran "Yalı Çapkını" dizisinin bu akşam beklenenden kısa sürmesi seyircinin tepkisini çekti.
Melisa Aslı Pamuk Paris Moda Haftası'nda
Melisa Aslı Pamuk Paris Moda Haftası'nda Ünlü oyuncu Melisa Aslı Pamuk ünlü bir takı markasının Türkiye marka elçisi oldu.
Filenin Sultanları Paris Olimpiyatlarında
Filenin Sultanları Paris Olimpiyatlarında Filenin Sultanları, 2024 Paris Olimpiyat Oyunları Elemeleri'nde ev sahibi Japonya'yı 3-1 mağlup ederek Paris 2024 Olimpiyatları'nı garantiledi. Ay yıldızlılar üst üste 21. maçını da kazanarak müthiş bir seri yakaladı.
Alina Boz ve Umut Evirgen'den jet hızıyla nikah!
Alina Boz ve Umut Evirgen'den jet hızıyla nikah! Sezen Aksu'nun oğlu Mithat Can Özer ile 4 yıllık ilişkisini noktaladıktan çok kısa bir süre sonra Umut Evirgen'le sürpriz bir aşka yelken açan güzel oyuncu Alina Boz gelin oluyor.
Nuri Bilge Ceylan'ın filmi Fransa'da 911 bin dolarlık hasılata ulaştı
Nuri Bilge Ceylan'ın filmi Fransa'da 911 bin dolarlık hasılata ulaştı Dünyaca ünlü ödüllü yönetmen Nuri Bilge Ceylan'ın Türkiye'nin Oscar adayı filmi gösterimde olduğu Fransa'da 911 bin dolarlık hasılata ulaştı.