Fransa


Duygu Özaslan ve Can Maxim Mutaf 'iş birliği'yle vuslata erdi!
Duygu Özaslan ve Can Maxim Mutaf 'iş birliği'yle vuslata erdi! Sosyal medyada iki milyon takipçisi olan influencer Duygu Özaslan ile basketbolcu Can Maxim Mutaf, önceki gün Paris'te vuslata erdi.
Duygu Özaslan ve Can Maxim Mutaf evlendi
Duygu Özaslan ve Can Maxim Mutaf evlendi Uzun süredir birlikte olan sosyal medya fenomeni Duygu Özaslan ile basketbolcu Can Maxim Mutaf, dün Fransa'da hayatlarını birleştirdi.
Serenay Sarıkaya nefes kesti
Serenay Sarıkaya nefes kesti Bulgari’nin Türkiye Marka Elçisi ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya Paris’te gerçekleşen High Jewelry Gala Yemeği’ne nefes kesici Bulgari mücevherlerle katıldı.
Serenay Sarıkaya Paris'ten havasını attı
Serenay Sarıkaya Paris'ten havasını attı Güzel oyuncu Serenay Sarıkaya, dünyaca ünlü bir markanın davetlisi olarak Fransa'ya gitti.
Emina Jahovic 'beyaz' bir sayfa açtı
Emina Jahovic 'beyaz' bir sayfa açtı Emina Jahovic, eski eşi Mustafa Sandal’ın evlendiği gün Paris tatiline çıktı.
Emina Jahovic'ten Mustafa Sandal ve Melis Sütşurup'un evliliğine ilk tepki
Emina Jahovic'ten Mustafa Sandal ve Melis Sütşurup'un evliliğine ilk tepki Mustafa Sandal ve Melis Sütşurup İtalya'nın başkenti Roma'da nikah masasına oturdu.
Dünya şokta! Mona Lisa tablosu saldırıya uğradı!
Dünya şokta! Mona Lisa tablosu saldırıya uğradı! Paris'teki Louvre Müzesi'nde sergilenen ve dünyanın en çok korunan eserleri arasında kabul edilen Leonardo Da Vinci'nin Mona Lisa tablosu pastalı saldırıya uğradı. Ortaya çıkan görüntüler sosyal medyada gündem oldu.