Hande Ataizi'nin yüzünü güldüren gelişme

Kanal D’de ekrana gelen ‘Taş Kağıt Makas’ dizisinde canlandırdığı ‘Savcı Süreyya’ karakteriyle dikkat çeken Hande Ataizi önceki gün Nişantaşı’nda görüntülendi.

Hande Ataizi'nin yüzünü güldüren gelişme

Bayram tatilinde İstanbul’da kaldığını söyleyen ünlü oyuncu, bu sırada kendisini fark edip bayramını kutlayan Fransız bir hayranının ilgisiyle mutlu oldu.


Hande Ataizi'nin yüzünü güldüren gelişme


Takvim Gazetesi'nden Doğan Savaş'ın haberine göre
kendisini görüntüleyen basın mensuplarına “Bakın Fransa’da bile kitlemiz var” sözleriyle takılan Hande Ataizi, son dönemde dünya pazarında önemli yer tutan Türk dizileri sayesinde Türk oyuncuların popülaritesinin arttığını anlattı.Hande Ataizi'nin yüzünü güldüren gelişme - Resim : 2


Türk dizi sektörünün önemli mesafe kat ettiğini söyleyen Ataizi “Dünyada en çok dizi ihraç eden ülkeler arasında öndeyiz. Dünya çapında ilgi görüyor dizi sektörümüz. Türk dizilerinin global dünyada yer alması hem sektöre hem oyunculara yeni kapılar açıyor. Ortadoğu, Latin Amerika ve Avrupa’nın pek çok ülkesinde artık dizi oyuncularımız tanınır oldu. Bu bizim için çok gurur verici. Bakın Fransa’dan bile kitlemiz var. Az önceki beyefendi bayramımızı kutladı” dedi.