Hande Erçel'in bu kaçamaktan haberi var mı? Flaş Hakan Sabancı iddiası!

Sevgilisi Hande Erçel ile Cannes pozları gündeme gelen çapkın sosyetik Hakan Sabancı'nın, Fransa’ya gitmeden hemen önce bir grup güzelle Bodrum’da yaptığı tatil akılları karıştırdı.

Hande Erçel'in bu kaçamaktan haberi var mı? Flaş Hakan Sabancı iddiası!

Hande Erçel ve Hakan Sabancı aşkı gündemdeki yerini koruyor.

Hande Erçel'in bu kaçamaktan haberi var mı? Flaş Hakan Sabancı iddiası!


Sabancı, bu yıl 76.'sı düzenlenen Cannes Film Festivali için Fransa'da bulunan Erçel'le buluştu.Hande Erçel'in bu kaçamaktan haberi var mı? Flaş Hakan Sabancı iddiası! - Resim : 2


Son yıllarda sürekli katıldığı AMFAR Galası'na bu kez güzel sevgilisiyle giden sosyetik, kırmızı halıda da Erçel'le beraber poz verdi.


Hande Erçel'in bu kaçamaktan haberi var mı? Flaş Hakan Sabancı iddiası! - Resim : 3


Bu karelerle ilişkinin son derece ciddi olduğu konuşulurken; kısa süre sonra sosyal medyaya düşen kareler ise olay oldu.

Hande Erçel'in bu kaçamaktan haberi var mı? Flaş Hakan Sabancı iddiası! - Resim : 4

Takvim Gazetesi'nin haberine göre Hakan Sabancı, Fransa'ya gitmeden önce Bodrum'da bir grup yabancı güzel ve arkadaşlarıyla tatil yaptı.

Yabancı güzellerin hizmetine daha önce de Erçel'e tahsis ettiği VIP minibüsü veren Hakan Sabancı, Bodrum tatilinde de ailesine ait bir yatı tercih etti.


Hande Erçel'in bu kaçamaktan haberi var mı? Flaş Hakan Sabancı iddiası! - Resim : 5


Kalabalık bir ekiple tatil yapan Sabancı, bu hamlesiyle şaşkınlık yarattı.

Sonu gelmez çapkınlıklarıyla bilinen sosyetik, kız arkadaşlarıyla vedalaştıktan sonra da yine ailesine ait özel jetle Fransa'nın yolunu tuttu.


Hande Erçel'in bu kaçamaktan haberi var mı? Flaş Hakan Sabancı iddiası! - Resim : 6


Sosyal medyaya düşen bu fotoğraflar sonrası ise herkesin aklına aynı soru geldi: "Hakan Sabancı'nın yabancı güzellerle yaptığı tatilden Hande Erçel'in haberi var mıydı?"Hande Erçel'in bu kaçamaktan haberi var mı? Flaş Hakan Sabancı iddiası! - Resim : 7