hacker


Siber saldırganlar Nadide Sultan'ın hayatını kabusa çevirdi!
Siber saldırganlar Nadide Sultan'ın hayatını kabusa çevirdi! Sibel saldırganların tuzağına bu kez de şarkıcı Nadide Sultan düştü...
Şok!.. 3.25 milyon bilgisayardan ödeme bilgileri ele geçirildi
Şok!.. 3.25 milyon bilgisayardan ödeme bilgileri ele geçirildi Siber güvenlik sağlayıcısı NordLocker, Windows yazılımı çalıştıran 3,25 milyon bilgisayardan ödeme ayrıntılarının ele geçirildiğini söyledi.
Gökhan Kırdar da hacker mağduru oldu
Gökhan Kırdar da hacker mağduru oldu Şarkıcı Gökhan Kırdar da pek çok ünlü isim gibi dolandırıcıların kancasına takıldı.
Elif Ece Uzun'a hacker şoku!
Elif Ece Uzun'a hacker şoku! Sosyal medya hesabı ele geçirilen ünlü manken Elif Ece Uzun, dolandırıcılık ve tehdit şoku yaşadı. Uzun, “Bunu benim yaptığımı düşünüp bana ve çocuklarıma beddua ettiler” dedi.
Hanife Gürdal'a hacker şoku
Hanife Gürdal'a hacker şoku Evlilik programlarıyla ünlenen Hanife Gürdal'ın Instagram hesabı hacklendi.
Hackerların son kurbanı Tuğba Coşkun oldu!
Hackerların son kurbanı Tuğba Coşkun oldu! Sosyal medya dolandırıcıları Buse Varol ve Nuri Alço'nun ardından Tuğba Coşkun'un hesabını hackledi. Çete, ünlüler adına paylaşım yaparak kolay para kazanmanın yollarını arıyor.
Buse Varol'un Instagram hesabı hacklendi
Buse Varol'un Instagram hesabı hacklendi Ünlü isimlerinin sosyal medya hesaplarını ele geçiren hackerların hedefindeki kişi bu kez şarkıcı Alişan ile mutlu bir evliliği olan oyuncu Buse Varol oldu.