hacker


FBI'dan 'Kuzey Koreli hacker' uyarısı
FBI'dan 'Kuzey Koreli hacker' uyarısı ABD'li yetkililer, şirketleri Kuzey Koreli bilgi teknolojileri uzmanları ile çalışma konusunda uyardı.
Yiğit Marcus Aral'la ilgili günlerce konuşulacak iddia!
Yiğit Marcus Aral'la ilgili günlerce konuşulacak iddia! Yazılımcı olan Yiğit Marcus Aral, kendisini terk eden Şevval Şahin’den intikamını almak için çirkin bir yola başvurdu.
Oyuncu Naz Elmas neye uğradığına şaşırdı
Oyuncu Naz Elmas neye uğradığına şaşırdı Ünlü oyuncu Naz Elmas, "Çok üzgünüm. Kurtarmak için uğraşıyorum" ifadelerini kullandı.
Elektrikli kaykay şirketi Martı kullanıcı verilerini kaptırdı
Elektrikli kaykay şirketi Martı kullanıcı verilerini kaptırdı Martı kişisel verileri kaptırdı. Elektrikli kaykay şirketi Martı, kredi kartı, ehliyet, TC ve telefon numaraları gibi kullanıcı bilgilerinin ‘başkalarının eline geçtiğini' bildirdi.
ABD'li hacker Kuzey Kore’yi çökertti
ABD'li hacker Kuzey Kore’yi çökertti Kuzey Kore’nin başlattığı bir saldırıdan etkilenen ABD’li hacker, karşı atağa geçti. Misilleme yapan bilgisayar korsanı, tek başına hükümete ait birçok resmi web portalını çökertti.
Domino’s Pizza siber saldırıya uğradı!
Domino’s Pizza siber saldırıya uğradı! Yemeksepeti.com’dan sonra bir hack şoku da Domino’s Pizza’da yaşandı. Domino’s Pizza’dan kullanıcılara gönderilen mailde şifrelerin değiştirilmesi uyarısı yapıldı.
Kuzey Koreli hackerlar tam 400 milyon dolar çalmış!
Kuzey Koreli hackerlar tam 400 milyon dolar çalmış! ABD'de bulunan Blockchain analiz şirketi Chainalysis tarafından hazırlanan raporda, Kuzey Koreli hackerların 2021 yılında kripto para platformlarına yaklaşık 7 saldırı düzenleyerek 400 milyon dolar çaldığı belirtildi.