Kemal Kılıçdaroğlu

Fatih Altaylı yazdı: "Havada da ifrat ve tefrit"
Fatih Altaylı yazdı: "Havada da ifrat ve tefrit" Habertürk yazarı Fatih Altaylı, Erdoğan ile Kılıçdaroğlu arasında yaşanan uçak tartışmasını köşesine taşıdı.
Hilal Kaplan'dan "yazlık saray" yorumu
Hilal Kaplan'dan "yazlık saray" yorumu Hilal Kaplan, Marmaris’te inşa edilen ve kamuoyu tarafından 'Yazlık Saray' olarak bilinen Cumhurbaşkanlığı Devlet Konuk Evi için, "Cumhuriyet tarihinin gördüğü en çalışkan Cumhurbaşkanı, tartışmasız Erdoğan'dır, tatilde de devlet işlerini yürütüyor" değerlendirmesinde bulundu.
AKP Malatya Milletvekili Öznur Çalık'tan tepki çeken paylaşım!
AKP Malatya Milletvekili Öznur Çalık'tan tepki çeken paylaşım! AKP Malatya Milletvekili Öznur Çalık "Malatya'dan Kemal Amca'ya mesaj var" ifadeleriyle akli dengesi yerinde olmayan bir vatandaşın görüntülerini paylaştı. Çalık, gelen tepkilerin üzerine paylaşımını silmek zorunda kaldı.
Kılıçdaroğlu Cumhurbaşkanı Erdoğan’a 5 dilde yanıt verdi!
Kılıçdaroğlu Cumhurbaşkanı Erdoğan’a 5 dilde yanıt verdi! CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın, “Deutsche Bank’a tehdit sallıyorlar” sözlerine 5 dilde yanıt verdi.
Kemal Kılıçdaroğlu sordu: "Kim bu ahlaksız adam?"
Kemal Kılıçdaroğlu sordu: "Kim bu ahlaksız adam?" CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Gaziantep'te, Belediye Başkanları Çalıştayı’nda konuştu.
Kemal Kılıçdaroğlu'ndan Veyis Ateş sorusu
Kemal Kılıçdaroğlu'ndan Veyis Ateş sorusu Habertürk TV sunucusu Veyis Ateş'le ilgili iddiaların ardından sosyal medya hesabından paylaşım yapan CHP lideri Kılıçdaroğlu, "Ankara’da kimin için istendi bu para, bilmek istiyorum?" dedi.
Burcu Güneş Ankara'da halk konseri verdi
Burcu Güneş Ankara'da halk konseri verdi Şarkıcı Burcu Güneş ülke olarak içinden geçtiğimiz zorlu pandemi sürecinin ardından ilk halk konserini verdi. Burcu Güneş, yaklaşık 1,5 yıldır devam eden kapanma sürecinin normalleşme evresinde ilk umut ışığını sahnede yaktı.