Kemal Kılıçdaroğlu

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı törenlerle kutlanıyor
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı törenlerle kutlanıyor 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ile TBMM'nin 101. kuruluş yıldönümü törenlerle kutlanıyor. Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, geçmiş yıllardaki alışkanlığını sürdürerek yine Anıtkabir'deki törene katılmadı.
Kılıçdaroğlu ve 8 CHP’li vekilin dokunulmazlık fezlekesi Meclis’te
Kılıçdaroğlu ve 8 CHP’li vekilin dokunulmazlık fezlekesi Meclis’te CHP Genel Başkanı ve İzmir Milletvekili Kemal Kılıçdaroğlu'nun da aralarında bulunduğu 10 milletvekiline ait fezleke ve dokunulmazlık dosyaları, TBMM Başkanlığına sunuldu. Fezlekelerin 8'i CHP'li, 2'si HDP'li vekillere ait.
Kemal Kılıçdaroğlu’dan afiş tepkisi
Kemal Kılıçdaroğlu’dan afiş tepkisi CHP Sözcüsü Faik Öztrak, parti örgütlerinin Türkiye'nin dört bir yanına astırdığı “128 milyar dolar nerede?” yazılı afişlerinin, “cumhurbaşkanına hakaret” suçu sayılarak kaldırılmasına tepki göstermişti.
Kemal Kılıçdaroğlu’ndan Cumhurbaşkanı Erdoğan’a sert Corona mesajı
Kemal Kılıçdaroğlu’ndan Cumhurbaşkanı Erdoğan’a sert Corona mesajı CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Sağlık Bakanlığı'nın açıkladığı güncel corona virüsü tablosunu paylaşarak "Milletin cebine kastettiğin yetmedi, artık canına da kastediyorsun Recep Tayyip Erdoğan. Türkiye lebalep hasta" ifadelerini kullandı.
Kemal Kılıçdaroğlu Tekirdağ'da esnafın sorunlarını dinledi
Kemal Kılıçdaroğlu Tekirdağ'da esnafın sorunlarını dinledi Esnafı ziyaret eden Kılıçdaroğlu: "Vallahi de çözeceğim billahi de…"
Kemal Kılıçdaroğlu'ndan Devlet Bahçeli'ye 'Andımız' tepkisi
Kemal Kılıçdaroğlu'ndan Devlet Bahçeli'ye 'Andımız' tepkisi CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin grup toplantısında konuştu.
Kemal Kılıçdaroğlu vatandaşın dertlerini dinliyor
Kemal Kılıçdaroğlu vatandaşın dertlerini dinliyor Kemal Kılıçdaroğlu, çıktığı dert dinleme turunun ilk durağı Aksaray’da, geçim derdi altında ezilmiş kitle buldu. Çiftçi İbrahim Acar, memleketteki gelir uçurumunu ve bölünmüşlüğü başlıktaki sözlerle özetledi.