Mevlüt Çavuşoğlu


Bakanlardan flaş yangın açıklaması!
Bakanlardan flaş yangın açıklaması! Türkiye'nin farklı noktalarında çıkan orman yangınları sonrası, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum ile Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu ortak açıklama yaparak, yangınlar hakkında bilgi verdi.
Fatih Altaylı: "Vatandaşlarınızı daha ne kadar aşağılayacaksınız?"
Fatih Altaylı: "Vatandaşlarınızı daha ne kadar aşağılayacaksınız?" Habertürk yazarı Fatih Altaylı, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'nun "Turistin görebileceği herkesi Mayıs sonuna kadar aşılayacağız" sözlerini eleştirdi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Dışişleri Bakanımız, Dendias'a haddini bildirdi"
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Dışişleri Bakanımız, Dendias'a haddini bildirdi" Cumhurbaşkanı Erdoğan, Yunanistan Dışişleri Dendias ile Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu'nun canlı yayında yaşadıkları gerilimi değerlendirdi: "Dışişleri Bakanımız, Dendias'a haddini bildirdi. Daha yumuşak olmazdı. Bize yakışmazdı."
Türkiye ile ABD arasında kritik görüşme!
Türkiye ile ABD arasında kritik görüşme! Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, ABD Dışişleri Bakanı Blinken ile görüştü. Görüşmede ikili ilişkiler tüm boyutlarıyla ele alındı.
Mevlüt Çavuşoğlu: "S-400 konusunda ABD ile anlaştık"
Mevlüt Çavuşoğlu: "S-400 konusunda ABD ile anlaştık" Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu bugün 2020 yılı dış politika değerlendirme toplantısında açıklamalarda bulundu.
Azerbaycan ile vizeler kalkıyor
Azerbaycan ile vizeler kalkıyor Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Azerbaycan ile Türkiye arasında vizesiz seyahat kararının alındığını açıkladı.