Mustafa Uslu


Mustafa Uslu'ya 6 milyonluk tehdit ve yağma girişimi
Mustafa Uslu'ya 6 milyonluk tehdit ve yağma girişimi Gerçek hayat hikayelerinden uyarladığı filmlerle adını duyuran yapımcı Mustafa Uslu, bu kez kendisi filmlere konu olacak bir olay yaşadı.
Görkem Sevindik'in yeni projesi belli oldu
Görkem Sevindik'in yeni projesi belli oldu Gold Film'in dijital için çekeceği "Erkek Severse dizisinin hazırlıkları tüm hızıyla sürüyor.
Tarkan Türkiye'ye dönüş hazırlığında
Tarkan Türkiye'ye dönüş hazırlığında Pandemiyi Almanya’da ailesi ile beraber geçiren megastar Tarkan Türkiye’ye dönmeye hazırlanıyor.
Sürpriz isimler sinema filminde buluşacak
Sürpriz isimler sinema filminde buluşacak "Ayla" ve "Müslüm" gibi filmlerin yapımcısı Mustafa Uslu "Bandırma Füze Kulübü" fimi için hazırlık yapıyor.
Tarkan'lı Zeki Müren filminde yeni gelişme
Tarkan'lı Zeki Müren filminde yeni gelişme Pandemiyi ailesiyle Almanya’da geçiren Tarkan’a yapılan film teklifi konuşulmaya devam ediyor.
Tarkan beyazperdede Zeki Müren'i mi canlandıracak?
Tarkan beyazperdede Zeki Müren'i mi canlandıracak? ‘Müslüm’, ‘Ayla’ ve ‘Naim Süleymanoğlu’ gibi filmlerin yapımcısı Mustafa Uslu, Türk Sanat Müziği’nin yeri doldurulamaz sanatçısı Zeki Müren’in hayatını çekecek.
Öznur Dursun, eski eşi Mustafa Uslu'ya açtığı nafaka davasını kazandı!
Öznur Dursun, eski eşi Mustafa Uslu'ya açtığı nafaka davasını kazandı! Mimar Öznur Dursun, “Ayla”, “Cep Herkülü: Naim” ve “Müslüm” gibi filmlerin yapımcısı eski eşi Mustafa Uslu’ya açtığı nafaka davasını kazandı.