Mustafa Uslu


Neşet Ertaş'ın filmiyle ilgili flaş karar
Neşet Ertaş'ın filmiyle ilgili flaş karar Neşet Ertaş filmiyle ilgili mahkemeden flaş bir karar çıktı.
Melisa Aslı Pamuk Neşet Ertaş filminde rol alacak
Melisa Aslı Pamuk Neşet Ertaş filminde rol alacak Melisa Aslı Pamuk, yeni bir sinema filmi için anlaştı. Ünlü oyuncu, Neşet Ertaş filminde rol alacak. Melisa Aslı Pamuk, sanatçının ebedi aşkı Leyla Ertaş'ı canlandıracak.
Cem Karaca'nın hayatı film oluyor
Cem Karaca'nın hayatı film oluyor Anadolu rock müziğinin efsane isimlerinden olan Cem Karaca'nın hayatı film olmaya hazırlanıyor.
Mustafa Uslu'nun Neşet Ertaş filmine mahkeme tedbir koydu
Mustafa Uslu'nun Neşet Ertaş filmine mahkeme tedbir koydu "Naim", "Ayla" ve "Müslüm" filmlerinin yapımcısı Mustafa Uslu, filmi Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından yayımlanan Erol Parlak'ın Neşet Ertaş'ın hayatını anlatan kitabından yola çıkarak çekeceğini açıklamıştı.
Mustafa Uslu Rus mafyasının hedefinde
Mustafa Uslu Rus mafyasının hedefinde Mustafa Uslu, ‘Cep Herkülü’nün Bulgaristan’daki çekimleri sonrası anlaştığı Slvestar Lenenov tarafından parasını almadığı iddiasıyla Rus mafyasına havale edildi. Mafyanın yağmalamaya çalıştığı Uslu’nun ihbarı sonrası 5 şüpheli hakkında dava açıldı. Şüphelilerin 15’er yıla kadar hapsi isteniyor.
Murat Ünalmış'tan konuşulacak proje
Murat Ünalmış'tan konuşulacak proje Üç haftada 972 bin 102 seyirciye ulaşan “Kesişme İyi Ki Varsın Eren” filmi rekora koşan ünlü yapımcı Mustafa Uslu yine iddialı bir proje için kolları sıvadı.
Mustafa Uslu'ya 6 milyonluk tehdit ve yağma girişimi
Mustafa Uslu'ya 6 milyonluk tehdit ve yağma girişimi Gerçek hayat hikayelerinden uyarladığı filmlerle adını duyuran yapımcı Mustafa Uslu, bu kez kendisi filmlere konu olacak bir olay yaşadı.