Nilgün Belgün


Nilgün Belgün'den olay Hülya Avşar açıklaması
Nilgün Belgün'den olay Hülya Avşar açıklaması Magazin dünyasının renkli isimlerinden Nilgün Belgün, önceki gün Nişantaşı’nda objektiflere yansıdı. Belgün, Hülya Avşar’ın tokat sahnesi sorulunca konuşulacak bir yanıt verdi.
Corona virüsü atlatan Selin Yeninci setlere döndü
Corona virüsü atlatan Selin Yeninci setlere döndü Geçtiğimiz haftalarda Corona virüse yakalanan ve tedavisi yoğun bakımda devam eden Selin Yeninci; kötü günleri geride bıraktı.
Oya Başar'dan Nilgün Belgün'ün kızını şok eden sözler
Oya Başar'dan Nilgün Belgün'ün kızını şok eden sözler Ünlü oyuncu Oya Başar yaptığı son açıklamayla herkesi şaşırttı.
Nilgün Belgün: "Atatürkçü ve Cumhuriyetçi bir kadınım"
Nilgün Belgün: "Atatürkçü ve Cumhuriyetçi bir kadınım" Nilgün Belgün, Rum rolleriyle Rum zannedilmesine yönelik, “Müslüman bir anne, babanın kızıyım” dedi ve ekledi: "Ben Atatürkçü ve Cumhuriyetçi bir kadınım. Rum veya Ermeni olmak da fark etmez."
Corona virüsle mücadele eden Nilgün Belgün'den flaş haber
Corona virüsle mücadele eden Nilgün Belgün'den flaş haber Halsizlik, tat ile koku kaybı şikayetleriyle geçtiğimiz hafta hastaneye başvuran ve Corona virüs testi pozitif çıkan Nilgün Belgün'ün sağlık durumu nasıl?
Corona virüse yakalanan Nilgün Belgün'ün sağlık durumu nasıl?
Corona virüse yakalanan Nilgün Belgün'ün sağlık durumu nasıl? Sanatçı Nilgün Belgün'ün Corona virüs testi pozitif çıktı. Annesinin sağlık durumu hakkında konuşan Oylum Seçin, "Durumu kötü değil. Dualarınızı eksik etmeyin" dedi.