Petek Dinçöz


Petek Dinçöz'e tebrik mesajları yağdı
Petek Dinçöz'e tebrik mesajları yağdı Bir döneme şarkılaryla damgasını vuran Petek Dinçöz, Serkan Kodaloğlu ile 8 yıllık evliliğini sonlandırmıştı. Boşanmasından kısa bir süre sonra Nida Büyükbayraktar ile yeni bir aşka yelken açmıştı.
Petek Dinçöz ile Nida Büyükbayraktar evleniyor!
Petek Dinçöz ile Nida Büyükbayraktar evleniyor! Ünlü şarkıcı Petek Dinçöz ile Nida Büyükbayraktar'ın evlilik haberi magazin gündemine bomba gibi düştü.
Can Tanrıyar için Seren Serengil, neden ‘şizofren’ demişti?
Can Tanrıyar için Seren Serengil, neden ‘şizofren’ demişti? “Tehdit, şantaj ve asparagas makinası” Can Tanrıyar için Seren Serengil, neden ‘şizofren’ demişti?...
Petek Dinçöz uzun süre sonra İstanbul'da görüntülendi
Petek Dinçöz uzun süre sonra İstanbul'da görüntülendi İş insanı Serkan Kodaloğlu ile geçtiğimiz aylarda evliliğini noktalayan Petek Dinçöz, Amerika'ya yerleşti.
Can Tanrıyar, bir 'Korku İmparatorluğunun' çöküşü...
Can Tanrıyar, bir 'Korku İmparatorluğunun' çöküşü... Yıllardır ‘sanat ve medya dünyası’ üzerinde yarattığı ‘korku imparatorluğunun’ yıkılmasını hazmedemeyen magazinci Can Tanrıyar, kontrolü altındaki Uçankuş’tan gerçek habercilere ‘uçantrolleri’ ile saldırmaya başladı.
Pınar Eliçe'den olay Petek Dinçöz iddiası!
Pınar Eliçe'den olay Petek Dinçöz iddiası! Petek Dinçöz Serkan Kodaloğlu ile boşanıp soluğu Miami'de aldı. Bu konu dün, "Al Sana Haber" programında masaya yatırıldı.
Petek Dinçöz iddialara son noktayı koydu
Petek Dinçöz iddialara son noktayı koydu İş insanı Serkan Kodaloğlu ile geçtiğimiz ay tek celsede boşanan Petek Dinçöz, radikal bir karar alarak ABD’ye taşınmıştı.