Petek Dinçöz


Petek Dinçöz 8 yıl sonra rekorla döndü
Petek Dinçöz 8 yıl sonra rekorla döndü 8 yıl sonra müziğe geri dönen Petek Dinçöz, yeni şarkısı "Çılgınlar Gibi" ile listelere zirveden girdi.
Petek Dinçöz ve Nida Büyükbayraktar evlendi
Petek Dinçöz ve Nida Büyükbayraktar evlendi Sanatçı Petek Dinçöz dün akşam Nida Büyükbayraktar ile dünyaevine girdi. Dinçöz'ün giydiği gelinlik düğüne damgasını vurdu.
Petek Dinçöz nikah öncesi kına gecesi yaptı
Petek Dinçöz nikah öncesi kına gecesi yaptı Petek Dinçöz 5 ay önce 8 yıllık eşi Serkan Kodaloğlu'ndan boşanmıştı. Çocukluk aşkı Nida Büyükbayraktar ile evlenmeye hazırlanan Petek Dinçöz, nikah öncesi kına gecesini yaptı.
TAMAR ONER TANRIYAR NEDEN PETEK DİNÇÖZ'E KAFAYI TAKTI?
TAMAR ONER TANRIYAR NEDEN PETEK DİNÇÖZ'E KAFAYI TAKTI? Bir kadına yakışmayan paylaşımlar ve ahlakın bittiği, ahlaksızlığın cirit attığı günler…
Petek Dinçöz'e tebrik mesajları yağdı
Petek Dinçöz'e tebrik mesajları yağdı Bir döneme şarkılaryla damgasını vuran Petek Dinçöz, Serkan Kodaloğlu ile 8 yıllık evliliğini sonlandırmıştı. Boşanmasından kısa bir süre sonra Nida Büyükbayraktar ile yeni bir aşka yelken açmıştı.
Petek Dinçöz ile Nida Büyükbayraktar evleniyor!
Petek Dinçöz ile Nida Büyükbayraktar evleniyor! Ünlü şarkıcı Petek Dinçöz ile Nida Büyükbayraktar'ın evlilik haberi magazin gündemine bomba gibi düştü.
Can Tanrıyar için Seren Serengil, neden ‘şizofren’ demişti?
Can Tanrıyar için Seren Serengil, neden ‘şizofren’ demişti? “Tehdit, şantaj ve asparagas makinası” Can Tanrıyar için Seren Serengil, neden ‘şizofren’ demişti?...