Petek Dinçöz


Petek Dinçöz uzun süre sonra İstanbul'da görüntülendi
Petek Dinçöz uzun süre sonra İstanbul'da görüntülendi İş insanı Serkan Kodaloğlu ile geçtiğimiz aylarda evliliğini noktalayan Petek Dinçöz, Amerika'ya yerleşti.
Can Tanrıyar, bir 'Korku İmparatorluğunun' çöküşü...
Can Tanrıyar, bir 'Korku İmparatorluğunun' çöküşü... Yıllardır ‘sanat ve medya dünyası’ üzerinde yarattığı ‘korku imparatorluğunun’ yıkılmasını hazmedemeyen magazinci Can Tanrıyar, kontrolü altındaki Uçankuş’tan gerçek habercilere ‘uçantrolleri’ ile saldırmaya başladı.
Pınar Eliçe'den olay Petek Dinçöz iddiası!
Pınar Eliçe'den olay Petek Dinçöz iddiası! Petek Dinçöz Serkan Kodaloğlu ile boşanıp soluğu Miami'de aldı. Bu konu dün, "Al Sana Haber" programında masaya yatırıldı.
Petek Dinçöz iddialara son noktayı koydu
Petek Dinçöz iddialara son noktayı koydu İş insanı Serkan Kodaloğlu ile geçtiğimiz ay tek celsede boşanan Petek Dinçöz, radikal bir karar alarak ABD’ye taşınmıştı.
Petek Dinçöz'ün Miami saadeti
Petek Dinçöz'ün Miami saadeti Petek Dinçöz geçtiğimiz günlerde 8 yıllık eşi Serkan Kodaloğlu’ndan boşandığını ve oğlu İrfan’ın eğitimi için ABD-Miami’ye taşındığını duyurmuştu.
Petek Dinçöz ile boşanan Serkan Kodaloğlu tescilli güzelle sobelendi
Petek Dinçöz ile boşanan Serkan Kodaloğlu tescilli güzelle sobelendi Geçtiğimiz günlerde şarkıcı Petek Dinçöz ile 8 yıllık evliliklerini tek celsede sonlandıran Serkan Kodaloğlu, yeni bir aşka yelken açtı.
Seyhan Soylu: "Petek Dinçöz'ün kaçmasının sebebi Can Tanrıyar'dır"
Seyhan Soylu: "Petek Dinçöz'ün kaçmasının sebebi Can Tanrıyar'dır" 2014 yılında Serkan Kodaloğlu ile nikah masasına oturan Petek Dinçöz, 8 yıllık evliliklerini geçtiğimiz ay noktalamış ve sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla Türkiye'yi terk ettiğini, Miami’de yaşayacağını duyurmuştu. Seyhan Soylu; "Al Sana Haber"de olay açıklamalar yaptı.