Prenses Diana


William ve Harry ateş püskürdü: "Annemiz Diana bu yüzden öldü" İngiltere 26 yıl önce yapılan bir röportajla çalkalanmaya devam ediyor. Prenses Diana’nın 1995 yılında BBC Panorama için Marin Bashir’le gerçekleştirdiği röportajla ilgili soruşturma tamamlandı.
Prenses Diana'nın olay röportajıyla ilgili sır 26 yıl sonra ortaya çıktı! 1995'teki Prenses Diana röportajıyla dünya çapında adını duyuran gazeteci Martin Bashir'le ilgili soruşturma tamamlandı. Prenses Diana'yı sahte belgelerle kandırarak röportaja ikna ettiği iddia edilen Bashir, BBC'nin yürüttüğü iç soruşturmada editoryal kuralları ihlal etmekten suçlu bulundu.
Prens Harry'nin büyük çaresizliği Hayatını "The Truman Show" ile karşılaştırdığını söyleyen Prens Harry, annesi Diana ile arabada paparazziler tarafından kovalanmaları dahil olmak üzere hayatının üç anında tamamen çaresiz hissettiğini söyledi.
Prenses Diana'nın özel mektupları satıldı Prenses Diana’nın 1990- 1997 yılları arasında aile dostu Roger Bramble’a yazdığı mektuplar, açık artırmada 67 bin 900 Sterlin’e (680 bin TL) satıldı.
Meghan Markle'ın peşine dedektif takmışlar! İngiliz Prens Harry ve ABD’li Meghan Markle çifti, kraliyetten ırkçılık gerekçesiyle ayrıldıklarını açıklamıştı. Çift, İngiliz medyasını da Meghan’a karşı ırkçı zorbalıkla suçlamıştı.
Meghan Markle ve Prens Harry'e ilk tepki! Kraliyet ailesindeki görevlerini bıraktıktan sonra ABD’ye yerleşen ve hem aileye hem de İngiliz medyasına savaş açan Prens Harry ve Meghan Markle, ünlü televizyoncu Oprah Winfrey’e yaptığı açıklamalarla gündeme oturdu.
Prens Harry ve Meghan Markle'ın röportajı yayınlandı Türkiye saati ile 04.00’te başlayan ve iki saat süren röportajda İngiliz kraliyet ailesinden kaçan ve ABD’ye yerleşen Meghan Markle ve Harry yaşadıklarını ünlü sunucu Oprah Winfrey’e anlattı.