Prenses Diana


Prenses Diana'nın otomobili 850 bin dolara satıldı
Prenses Diana'nın otomobili 850 bin dolara satıldı 'Kalplerin Kraliçesi' Prenses Diana'nın kullanmayı en sevdiği otomobili açık artırmada satıldı.
Kalplerin Kraliçesi Lady Diana'nın ölümünde "suikast" iması
Kalplerin Kraliçesi Lady Diana'nın ölümünde "suikast" iması Mısırlı ünlü iş insanı Mohamed Al-Fayed'in, oğlu Dodi ile sevgilisi Prenses Diana'yı öldüren kazaya ilişkin görüşleri "Diana'yı Araştırmak: Paris'te Ölüm" adlı belgeselde yer aldı.
Prens Harry ağabeyi William ile görüşmeyi düşünmüyor
Prens Harry ağabeyi William ile görüşmeyi düşünmüyor Mart 2020'de resmen İngiliz Kraliyet Ailesi'ndeki görevlerinden ayrılan Prens Harry ile eşi Meghan Markle'ın çeşitli etkinliklere katılmak üzere İngiltere'ye gideceği resmen açıklanmıştı.
Trajik kazada hayatını kaybeden Diana'nın "en yakını" ilk kez konuştu!
Trajik kazada hayatını kaybeden Diana'nın "en yakını" ilk kez konuştu! Kalplerin kraliçesi Lady Diana’nın yakın koruması 60 yaşındaki Lee Sansum, anılarını anlattığı bir kitap yazdı.
Prenses Diana'yı "mahveden kadın" yıllar süren sessizliğini bozdu
Prenses Diana'yı "mahveden kadın" yıllar süren sessizliğini bozdu Prens Charles'ın Prenses Diana ile olan evliliğinde aşk yaşadığı şimdiki eşi Camilla Parker Bowles verdiği röportajda çarpıcı açıklamalarda bulundu.
Meghan Markle için olay eleştiri
Meghan Markle için olay eleştiri Vanity Fair'in eski editörü Tina Brown, 40 yaşındaki eski dizi oyuncusu; düşes Meghan Markle'ı eleştirmeye devam ediyor.
27 yıl sonra Prenses Diana tazminatı
27 yıl sonra Prenses Diana tazminatı Prenses Diana'nın, 27 yıl önce yaptığı BBC röportajıyla ilgili soruşturma bitti. BBC'nin Prenses'in özel sekterine yaptığı ödeme, yardıma muhtaç çocuklara bağışlanacak.