Prenses Diana


İngiltere Kraliyeti'nde Prenses Diana krizi! Kraliyet Ailesi'ni yakından takip eden bir uzmana göre Prens Harry ve Prens Williamı'n anneleri Prenses Diana nedeniyle 2021'de arası açılacak.
Prenses Diana'nın gelinliğinin çizimleri satılıyor İngiltere’de Kerry Taylor Müzayede Evi, Prenses Diana’nın gelinliğinin tasarımcısı Elizabeth Emanuel’in kraliyet kıyafetlerinden oluşan nadir çizimlerini 8 Aralık’ta açık artırmayla satışa çıkaracak.
Prenses Diana'nın itirafı yıllar sonra yeniden gündemde! 1981 yılında masal gibi bir düğünle hayatını birleştiren Prens Charles ile Prenses Diana 1996'da olaylı bir şekilde boşanmıştı.
Prens Charles, Diana'nın kalbini böyle kırmış! Yeni bir belgeselde konuşan kraliyet astroloğunun iddiasına göre, Prens Charles düğünlerinden bir gün önce Prenses Diana’ya “Seni hiç sevmiyorum, benden bir şey bekleme” dedi.
Prenses Diana'nın itirafları 25 yıl sonra büyük ses getirdi! İngiltere Prensi Charles ile 1981’den 1996 yılına kadar evli kalan ve kraliyet ailesiyle sorunlar yaşadığı bilinen Prenses Diana’nın Eski Daily Telegraph editörü Max Hastings ile yaptığı söyleşideki çarpıcı itirafları 25 yıl sonra ortaya çıktı.