Prenses Diana'yı "mahveden kadın" yıllar süren sessizliğini bozdu

Prens Charles'ın Prenses Diana ile olan evliliğinde aşk yaşadığı şimdiki eşi Camilla Parker Bowles verdiği röportajda çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Prenses Diana'yı "mahveden kadın" yıllar süren sessizliğini bozdu

Prens Charles'ın 1981 yılında evlendiği Prenses Diana ile olan evliliği 15 yıl sürdü. 1996 yılında boşanan Prens Charles ile Prenses Diana'nın bu evliliğinden iki çocuğu dünyaya geldi.

Prens Charles'ın Prenses Diana ile olan evliliği döneminde Camilla Parker Bowles'la da ilişkisini sürdürdüğü herkes tarafından biliniyordu. Prenses Diana ile evlenmek için kendini zorlayan Charles'ın Camilla ile olan ilişkisi evliliğinde sorunları da meydana getirdi.

Prens Charles, Prenses Diana ile boşanmasının ardından 2005 yılında Camilla Parker Bowles evlendi.

Prenses Diana'yı "mahveden kadın" yıllar süren sessizliğini bozdu


Akşam Gazetesi'nin haberine göre
geçtiğimiz günlerde röportaj veren Camilla Parker, çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Camilla, Prens Charles ile olan rutinini "Kolay değil ama her zaman tanıştığımız ilk günlerde olduğu gibi iletişimizi aktif tutmaya çalışıyoruz. Bazen karşılıklı sessizce aynı odada kitap okuyarak dinleniyoruz, bazen de bir fincan çay eşliğinde sohbet ediyoruz. Bunları yapmak ikimize de iyi geliyor." sözleri ile anlattı.

"Diana'yı mahveden kadın" olarak anıldığı için üzüldüğünü söyleyen Camilla, "O kadar uzun yıllar hedef tathasına alındım ki bununla yaşamanın bir yolunu bulmanız gerekiyor. Kimse daima eleştirilmekten hoşlanmaz. Sonunda sanırım bu durumlarla başa çıkabiliyorum ve hayatıma devam ediyorum. Ne olursa olsun hayata devam etmelisin" ifadelerini kullandı.