Prens Charles


Prenses Diana hakkında sır gibi saklanan gerçekler! Prenses Diana hakkında sır gibi saklanan gerçekler ölümünden yıllar sonra gün yüzüne çıktı...
Buckingham Sarayı Harry ve Meghan'ın bebeğini tebrik etti mi? Çift, İngiliz ailesinin en yeni üyesi olan kızları Lilibeth Diana’nın cinsiyetini ilk kez üç ay önce Oprah Winfrey ile yaptıkları röportajda açıklamışlardı. Röportajda kraliyet görevlerinden ayrılma ve saray yaşamına ilişkin çarpıcı açıklamalarda bulunan Markle, şimşekleri üzerine çekmişti.
Prens Harry'den zehir zemberek açıklamalar İngiliz kamuoyu bir yandan Prenses Diana’nın 1995’teki röportajıyla ilgili ortaya çıkan raporla sallanırken, diğer yandan Prens Harry’nin yeni açıklamalarına kilitlendi.
William ve Harry ateş püskürdü: "Annemiz Diana bu yüzden öldü" İngiltere 26 yıl önce yapılan bir röportajla çalkalanmaya devam ediyor. Prenses Diana’nın 1995 yılında BBC Panorama için Marin Bashir’le gerçekleştirdiği röportajla ilgili soruşturma tamamlandı.
Prenses Diana'nın olay röportajıyla ilgili sır 26 yıl sonra ortaya çıktı! 1995'teki Prenses Diana röportajıyla dünya çapında adını duyuran gazeteci Martin Bashir'le ilgili soruşturma tamamlandı. Prenses Diana'yı sahte belgelerle kandırarak röportaja ikna ettiği iddia edilen Bashir, BBC'nin yürüttüğü iç soruşturmada editoryal kuralları ihlal etmekten suçlu bulundu.
Prens Harry cenazenin ardından ağabeyi ve babasıyla neler yaşadı? İngiltere cumartesi günü düzenlenen törenle Prens Philip’i son yolculuğuna uğurlarken, tüm gözler Kraliçe Elizabeth’in yanı sıra aileyi karıştıran Prens Harry’nin üzerindeydi.
Meghan Markle ve Prens Harry'e ilk tepki! Kraliyet ailesindeki görevlerini bıraktıktan sonra ABD’ye yerleşen ve hem aileye hem de İngiliz medyasına savaş açan Prens Harry ve Meghan Markle, ünlü televizyoncu Oprah Winfrey’e yaptığı açıklamalarla gündeme oturdu.