Prens Charles


Kraliyet çocuklarına "kanepe" disiplini İngiliz Prens William ile eşi Düşes Kate’in üç çocuklarına bağırmayı yasakladığı ortaya çıktı. Çift yasağa uymayan çocuklarını kanepeye davet edip yaramazlık hakkında sohbet ediyor.
Kraliçe Elizabeth'in ölmeden tahtı bırakmaya niyeti yok Gelecek yıl tahtını oğlu Prens Charles'a devredeceği konuşulan Kraliçe Elizabeth'in son kararıyla ilgili güncelleme saraya yakın kaynaklardan geldi: "Yaşarken asla tahttan inmeyecek, çünkü halkını ya da görevini bırakmak onun DNA’sında yok!"
Prenses Diana'nın itirafı yıllar sonra yeniden gündemde! 1981 yılında masal gibi bir düğünle hayatını birleştiren Prens Charles ile Prenses Diana 1996'da olaylı bir şekilde boşanmıştı.
Prens Charles'dan çevreci moda koleksiyonu Eski kıyafetlerini tamir ettirerek giydiğini ve modanın çevreci olması gerektiğini söyleyen İngiltere’nin Veliaht Prensi 71 yaşındaki Charles, sürdürülebilir giyim koleksiyonunu tanıttı.
Prens Charles, Diana'nın kalbini böyle kırmış! Yeni bir belgeselde konuşan kraliyet astroloğunun iddiasına göre, Prens Charles düğünlerinden bir gün önce Prenses Diana’ya “Seni hiç sevmiyorum, benden bir şey bekleme” dedi.
Prens William da Corona virüse yakalandı! İngiltere Prensi William’ın, Nisan ayında Kovid-19’a yakalandığı ancak kamuoyunda endişe yaratmamak için durumu gizlediği ortaya çıktı.