Prens Charles


Prens Harry: "Babamı kaybettim"
Prens Harry: "Babamı kaybettim" İngiltere Prensi Harry ile eşi Düşes Meghan, kraliyet ailesinden ayrılıp ABD’ye yerleşmişti.
Prens Charles ve Prens Harry arasında ipler gerildi mi?
Prens Charles ve Prens Harry arasında ipler gerildi mi? İngiliz Kraliyet Ailesi yeni bir iddiayla çalkalanıyor.
Prenses Diana'yı "mahveden kadın" yıllar süren sessizliğini bozdu
Prenses Diana'yı "mahveden kadın" yıllar süren sessizliğini bozdu Prens Charles'ın Prenses Diana ile olan evliliğinde aşk yaşadığı şimdiki eşi Camilla Parker Bowles verdiği röportajda çarpıcı açıklamalarda bulundu.
Prens Charles çocuk tacizcisinden yardım istemiş
Prens Charles çocuk tacizcisinden yardım istemiş Prens Charles'ın televizyoncu ve çocuk tacizcisi Jimmy Savile'e yazdığı gizli mektuplar Netflix belgeselinde ortaya çıktı. Mektuplara göre, prens, İngiliz Kraliyet Ailesi'nin imajını düzeltmek için bu işe girişmiş.
İngiliz kraliyet ailesinde Covid-19 paniği!
İngiliz kraliyet ailesinde Covid-19 paniği! Prens Charles ve eşi Camilla'nın ardından Kraliçe Elizabeth'in Covid-19 testinin sonucunun pozitif çıktığı duyuruldu.
Kraliçe tahtın varisini ilk kez telaffuz etti
Kraliçe tahtın varisini ilk kez telaffuz etti İngiltere Kraliçesi II. Elizabeth, tahta oturuşunun 70'inci yılı vesilesiyle bir mesaj yayınladı.
Prenses Diana hakkında gündemi sarsan iddia
Prenses Diana hakkında gündemi sarsan iddia İngiltere Veliaht Prensi Charles’tan 1996’da boşanan Prenses Diana, 1997’de Paris’teki trafik kazasında sevgilisi Dodi el Fayed ile birlikte hayatını kaybetmişti.