Seçil Erzan


Arda Turan'a İspanya'da Seçil Erzan şoku
Arda Turan'a İspanya'da Seçil Erzan şoku Uzun yıllar Galatasaray forması giyen, Atletico Madrid, Barcelona ve Başakşehir'de de oynayan Arda Turan şimdi Eyüpspor'un başında teknik direktör olarak Süper Lig'e çıkma mücadelesi veriyor.
Seçil Erzan davasında erteleme kararı
Seçil Erzan davasında erteleme kararı Aralarında spor dünyasının ünlü isimleri Arda Turan, Emre Belözoğlu, Fernando Muslera ve Selçuk İnan'ın da bulunduğu toplam 21 kişinin dolandırıldığı iddiasıyla 252 yıla kadar hapsi istenen Seçil Erzan ile birlikte 7 sanığın yargılandığı davanın 4'üncü duruşması 13 saat sürdü.
Seçil Erzan davasında neler yaşandı? Duruşmada ilk yüzleşme
Seçil Erzan davasında neler yaşandı? Duruşmada ilk yüzleşme İstanbul 41. Ağır Ceza Mahkemesi'nce görülen duruşmaya, tutuklu sanıklar Seçil Erzan ve Ali Yörük getirildiler. Tutuksuz sanıklar da duruşmaya geldi. Mert Zeydanlı'nın arasında bulunduğu müştekiler de duruşmaya geldi. Çok sayıda taraf avukatı da duruşmaya katıldı.
Seçil Erzan'ın davasında ünlü isimler konuşacak
Seçil Erzan'ın davasında ünlü isimler konuşacak Spor dünyasının ünlü isimlerinin de aralarında bulunduğu çok sayıda kişiyi ‘yüksek getirili fon’ vaadiyle milyonlarca dolar dolandırdığı iddia edilen bankacı Seçil Erzan’ın davasının 4’üncü duruşması bugün yapılacak.
Seçil Erzan yarın hakim karşısına çıkacak
Seçil Erzan yarın hakim karşısına çıkacak Aralarında spor dünyasının ünlü isimleri Arda Turan, Emre Belözoğlu, Fernando Muslera ve Selçuk İnan'ın da bulunduğu toplam 21 kişinin dolandırıldığı iddiasıyla 252 yıla kadar hapsi istenen banka şube müdürü Seçil Erzan ile birlikte 7 sanık yarın 3. kez hakim karşısına çıkacak.
Seçil Erzan tezahüratı Arda Turan'ı çılgına çevirdi! Küfür etti
Seçil Erzan tezahüratı Arda Turan'ı çılgına çevirdi! Küfür etti Bodrumspor taraftarının, Eyüpspor teknik direktörü Arda Turan'a maç boyunca 'Seçil Erzan' diyerek bağırması ve yabancı madde atması, teknik adamı çileden çıkardı. Taraftarların üzerine yürüyen Arda Turan, tribünlere küfür etti.
Semih Kaya'ya Seçil Erzan davası soruldu
Semih Kaya'ya Seçil Erzan davası soruldu Eski futbolcu Semih Kaya ve eşi Yasemen Kaya, önceki akşam Akmerkez'deydi. Futbolcu Kaya, Seçil Erzan ile mahkeme süreci hakkında konuştu.