Seçil Erzan

Seçil Erzan'ın takipsizlik verilen zimmet soruşturmasına itirazlara ret
Seçil Erzan'ın takipsizlik verilen zimmet soruşturmasına itirazlara ret 19 mağdurun dolandırılmasına ilişkin davanın, Seçil Erzan ve banka yöneticilerinin arasında bulunduğu 11 şüpheli yönünden "Bankacılık zimmeti" yönünden yürütülen soruşturmasına savcılık takipsizlik kararı vermişti.
Seçil Erzan, Ata Demirer'i de aramış
Seçil Erzan, Ata Demirer'i de aramış 'Gizli fon' vurgununun sanığı Seçil Erzan'ın 16 Ocak'ta komedyen Ata Demirer'i aradığı ve ikilinin 131 saniye konuştuğu ortaya çıktı.
Seçil Erzan tezahüratı Arda Turan'ı çıldırttı
Seçil Erzan tezahüratı Arda Turan'ı çıldırttı Eyüpspor'un Şanlıurfaspor'u mağlup ettiği maçta İstanbul ekibinin tribünlerinden bankacı Seçil Erzan'a yönelik küfürlü tezahürat yapıldı. Yaşananlar sonrası taraftarlara tepki gösteren Arda Turan 'Görüşeceğiz sizinle maçtan sonra' diye bağırdı.
Seçil Erzan, annesinin imzasını taklit edip kredi mi çekti?
Seçil Erzan, annesinin imzasını taklit edip kredi mi çekti? Aralarında ünlü futbolcuların da bulunduğu 40’ı aşkın kişiden yüksek faiz vaadiyle para toplayan Denizbank Levent Şube Müdürü Seçil Erzan’ın avukatı Nazlı Nadide Karaaslan, İsmail Saymaz'ın sorularını yanıtladı.
Seçil Erzan telefonu kapattım sandı ama banka kaydetti!
Seçil Erzan telefonu kapattım sandı ama banka kaydetti! Ünlü isimleri yüksek kar getirili "Fatih Terim fonu" vaadiyle dolandıran Seçil Erzan'ın, bankanın Florya Şubesi'nde çalışırken yaptığı bir telefon görüşmesinin kayıtları, ortaya çıktı.
Seçil Erzan nasıl battı? Avukatı konuştu
Seçil Erzan nasıl battı? Avukatı konuştu "Yüksek karlı gizli fon" vaadiyle yaşanan dolandırıcılık iddiasıyla aralarında Emre Belözoğlu, Arda Turan, Fenando Muslera gibi isimlerin de bulunduğu müştekilerin şikayeti üzerine başlatılan soruşturma kapsamında tutuklu bulunan bankacı Seçil Erzan'ın avukatı Nazlı Nadide Karaaslan konuştu.
Seçil Erzan'ın mağdurları nasıl ikna ettiğine dair ses kayıtları ortaya çıktı
Seçil Erzan'ın mağdurları nasıl ikna ettiğine dair ses kayıtları ortaya çıktı Bankacı Seçil Erzan'ın, iş insanı Bülent Çeviker ve emekli İngilizce öğretmeni olan eşi İnci Çeviker ile arasında geçen, mahkeme dosyasına da giren ses kayıtları ortaya çıktı.