Seçil Erzan

Seçil Erzan 3. kez hakim karşısında
Seçil Erzan 3. kez hakim karşısında Seçil Erzan hakkında açılan, Türkiye'yi sarsan yılın dolandırıcılık davasının üçüncü duruşması bugün yapılacak. Cuma günü gerçekleşen ve 13 saat süren duruşmanın ardından, ara kararını açıklayan mahkeme heyeti, tutuklu sanıkların mevcut halinin devamına hükmederek duruşmayı bugüne ertelemişti.
13 saat süren Seçil Erzan duruşması Pazartesi'ye ertelendi
13 saat süren Seçil Erzan duruşması Pazartesi'ye ertelendi Aralarında spor dünyasının ünlü isimleri Arda Turan, Emre Belözoğlu, Fernando Muslera ile Selçuk İnan'ın da bulunduğu toplam 21 kişiyi dolandırdığı iddiasıyla yargılanan Seçil Erzan ve 6 sanığın yargılandığı duruşma 13. Saatinde tanık dinlenmesi için Pazartesi gününe ertelendi.
Buse Terim: "Seçil Erzan, banka müdürü olmasaydı parayı kesinlikle vermezdim"
Buse Terim: "Seçil Erzan, banka müdürü olmasaydı parayı kesinlikle vermezdim" Aralarında spor dünyasının ünlü isimleri Arda Turan, Emre Belözoğlu, Fernando Muslera ile Selçuk İnan'ın da bulunduğu toplam 21 kişiyi dolandırdığı iddiasıyla yargılanan Seçil Erzan ve 6 sanığın yargılandığı duruşmada Buse Terim de ifade verdi.
Hakim karşısına çıkan Seçil Erzan: "Ben dolandırıcı değilim"
Hakim karşısına çıkan Seçil Erzan: "Ben dolandırıcı değilim" Aralarında spor dünyasının ünlü futbolcuları Arda Turan, Emre Belözoğlu, Fernando Muslera, Selçuk İnan ve Emre Çolak’ın da bulunduğu toplam 21 kişinin dolandırıldığı iddiasıyla 252 yıla kadar hapsi istenen özel bir bankanın şube müdürü Seçil Erzan hakim karşısına çıktı.
Seçil Erzan hakim karşısında! Semih Kaya adliyeye geldi
Seçil Erzan hakim karşısında! Semih Kaya adliyeye geldi Aralarında Arda Turan, Emre Belözoğlu, Fernando Muslera ve Selçuk İnan’ın da bulunduğu ve şikayetçi sayısının artmasıyla toplam 21 kişinin dolandırıldığı iddiasıyla 252 yıla kadar hapsi istenen banka şube müdürü Seçil Erzan ile birlikte 7 sanık bugün hakim karşısına çıkıyor...
Seçil Erzan ikinci kez hakim karşısına çıkıyor
Seçil Erzan ikinci kez hakim karşısına çıkıyor İstanbul 41. Ağır Ceza Mahkemesi'nde Cuma günü görülecek 2. duruşmada, tutuklu sanık Seçil Erzan'ın arasında bulunduğu 7 sanık yer alıyor.
Seçil Erzan'ın telefonuna ait bilirkişi raporunda yeni mesajları ortaya çıktı
Seçil Erzan'ın telefonuna ait bilirkişi raporunda yeni mesajları ortaya çıktı Aralarında ünlü futbolcuların da olduğu 21 kişiyi dolandırdığı gerekçesiyle tutuklanan DenizBank Levent Büyükdere Caddesi'ndeki şube müdürü Seçil Erzan'ın kırık cep telefonuna ait bilirkişi raporundan yeni detaylar ortaya çıktı.